14.gun kan değerim 117 HAMILEYIM KIZLARR BEBEĞİM GELICEK INŞALLAH

canım çok tebrik ederim benim de 3 gündür kanamam var ama idrar testlerim pozitif...fisfisfis..bu gün 9. Günüm transferden sonra...
canim inşallah bebişini kucağina alirsin. Bütün kalbimle diliyorum. Moralini yüksek tutmaya çaliş.

canım tebrikler çok sevindim canım benim, ama ne olursun istirahat et, mümkünse yat ve dinlen lütfen canım.Sakın yorma kendini, stresten uzak dur birde.
Mesajını okur okumaz ilk aklıma gelen neydi biliyormusun, tamam dedim biz müzminler yolu açtık arkası akar gider dedim. :)) çalıştığım işyerinde yaklaşık on senedir çalışıyorum fakat bir grup vardı ki müzmin bekarlar hepimizde de tık yok, arkadaki körpelerinde kısmeti kapalıydı sanki, sonra başı çeken bir tanemiz nihayet gitmeye karar verdi, arkasından bir baktım ben derken çorap söküğü gibi hepimiz patır patır evlendik, ilginçtir ki sonra arkadan gelen körpeler bizim yaşımızı beklemek zorunda kalmadan onlarda evlendiler.Derken bekarımız kalmadı. Burayıda işyerime benzetiyorum. Bir müzminler grubu vardı bana göre ama bakıyorum hepsi birer birer güzel haberler veriyorlar buna bende dahilim tabi, sanırım yolu açtık artık, darısı arkadan gelenlerin başına İNŞALLLLLAAAAAAHHHHHH....

Zenancım seni ilk tebrik edenlerdenim .diğer sayfada sevincimi belirtmiştim.:teytey: Tekrar tebrik ediyorum. Allah tamamını erdirsin. Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.:1hug:
Darısı tüm isteyenlerin başına İnşallah.:teytey:Ne kadar çok sevindim anlatamam. :teytey:

ayy canım rabbim gönlüne göre versin inşallah

tebrikler zenan kanaman için bol bol uzanarak dinlenmeni tavsiye ederim.inşallah bir an önce biter de hamişliğin tadını çıkarırsıınnnn

zenancımmmm
hayırlı olsunnnnn
allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım hayırlı olsun..
tebrik ediyorum seni:1hug:
Allahım kucağına da almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canım çok sevindim hayırlısı olsun inşallah.... allah tamamına erdirsin hepimizi. allahım kimsenini kucağını boş bırakmasın.

ben yarın inşalah keseyi görücem.allahım inşallah çok heyecanlıyım ve korkuyorum.

Tebriklerr canımm.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah.Darısı başımıza inşallah

canım tebrikler..allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah... canım bol bol dinlen mümkün olduğunca ayataktan çıkmamaya bak...

tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin bende duydum kanaması olanları ama kanama daha bir dikkat gerektiriyor mümkün olduğu kadar kanaman olduğunda dinlenmeye çalış çok yorma ve hırpalama kendini
allah mutluluğunu daim etsin

tebrikler kutluyorum canım kendine dikkat et..hayırlısıyla meleğini kucağına almanı dilerim..

Canım tebriklerrrrrrrrrrrrrr. :hooray: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Çok sevindim. Allahım sonunda senin de meleğini gönderdi. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip , sağlıkla kucağına alırsın canım. :Saruboceq: Dualarımız seninle. Merak etme , takma kanamaları. bebeğin seni bırakmayacak. :dance: :ecrin_bebek: Sımsıkı sarılın birbirinizeeeeeeeee. Şeniz :asigim:

[ı]kızlar hepınıze çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkur edıyorum
ıyı dıleklerınız ıçın allah razı olsun allah hamış olanların bebeklerını kucağına almak nasıp etsın hamış olmayanlarada allah tez zamanda bebek nasıp etsın ınşalllh
umarım bu kanamalardan dolayı bebeğim zarar gormezde 25 kasında kesesını gormekte kalp taışlarını duymakta mevlam nasıp eder[/ı]

çok sevindim inan bu haber bizlerede moral oldu darısı olmayanların başına yani bizlerin.
moralini çok yüksek tut ,,,,
sizde ne gibi problem vardı...

Allah tamamına erdirsin canım bu ne güzel bir haber böyle :)))

Zenannnnnn çok sevindim hemde çokk:teytey::teytey::teytey:
Seni ve eşini çok tebrik ederim canım ne güzel zafere ulaşanlardan biri oldun sende...
Allahım nolurrr bu muttluluğu bende yaşayabileyim ve tüm isteyenlerde:Saruboceq:
İnanki duygularıma engel olamıyorum çok mutlu oldum, anlamadığım bi şekilde akıyor gözyaşlarım. Allah sonunuda getirsin sağlıkla kucağınada alabilesin inşallah canım...
Kendine ve meleğine iyi bak canım

Zenancım çokkk sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah, benimde ilk aylarım hep kanamalarla lekelenmelerle geçti ama çok şükür bugünlere geldik, merak etme inşallah sağlıkla gelir bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…