13 yıllık hasretım için

13 yıldır bebegım olmuyor tefrıcıye okumak istiyorum yardımlarınız beklıyorum....

Bende sizin için 7 tane okudum..
Allah hayırlısıyla sağlıkla evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 2014 yılı sizin dönüm noktanız olsun..

13 yıldır bebegım olmuyor tefrıcıye okumak istiyorum yardımlarınız beklıyorum....

canım inşallah hayırlı bir evlat nasip eder rabbim
benimde yok bebeğim 10 senedir
bu yüzden seni anlıyorum 50 tanede ben okuyayım sana canım en kısa zamanda
sen ekle ben okurum bugün inşallah

185 oldu çok şükür benımkı bitsin sanada okuyalım arkadaşım istersen

inşallah çok hayırlı, sağlıklı, takva sahibi evlatlar nasip etsin isteyen herkese Allah canım arkadaşım

cnm bende 7 senedir o hasreti çekiyorum rabbm cümlemize nasip etsin sağlıklı sıhahtli evlatlar ben sana 1000 taen okurum güzelim okuyunca yazarım buraya inşlh en kısa zmaanda sende bende cümle evlat isteyen herkeslerde kavuşur..:KK16:

cnm bende 7 senedir o hasreti çekiyorum rabbm cümlemize nasip etsin sağlıklı sıhahtli evlatlar ben sana 1000 taen okurum güzelim okuyunca yazarım buraya inşlh en kısa zmaanda sende bende cümle evlat isteyen herkeslerde kavuşur..:KK16:

allah razı olsun canım sanada okuyalım benımkı bıtsınde olurmu

allah razı olsun canım sanada okuyalım benımkı bıtsınde olurmu
cnm ben bin tane almıştım onu okudum duaların kabul olsun inşlh evladın bu sefer seninle olsun ....
hepimize dua etmeyi unutmayalım bol bol:KK16::KK16:

X