13 haftalık gebelikte nefes darlığı

Merhabalar acaba ne ilacı kullandınız. Bende de çok aşırı nefes darlığı var göğüs bölümüne gittim grafı çekemeyiz hamilesin dediler sadece sırtımı dınledı ve bişey yok dedi gönderdi. Ama benım şikayetlerim artıyor merak ettim sıze ne ilacı verdiler acaba
Alerjik astım olduğu için inhaler kullanıyorum. Hamilelikten önce de kullanıyordum, belirtiler artınca doz arttırıldı. Sırt dinleyince temiz çıkıyor ona kalsak kimse ilaç yazmaz bana. Çok muzdaripseniz doktor değiştirmeyi deneyin. Bazı hamileliklerde birkaç hafta içinde bu sorun bitiyor. Geçici de olabilir

Alerjik astım olduğu için inhaler kullanıyorum. Hamilelikten önce de kullanıyordum, belirtiler artınca doz arttırıldı. Sırt dinleyince temiz çıkıyor ona kalsak kimse ilaç yazmaz bana. Çok muzdaripseniz doktor değiştirmeyi deneyin. Bazı hamileliklerde birkaç hafta içinde bu sorun bitiyor. Geçici de olabilir
Evet benimde sırtımı dınlıyorlar bişey yok diyolar ama ben kendimi biliyorum nefes darlığı çekiyorum kalp carpıntısı oluyor ama kimse ilgilenmiyor psikolojiktır deyıp geçiyolar inşallah dediğiniz gibi olur ama ben bır ay olacak çekiyorum bu sıkıntıları sıfır uyku ne gece ne gündüz

X