13/03/2009 Hoşgeldiniz

a.ferda

Beton çok soguk ÜŞÜYORUM.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
98
0
hihoyyytmerhaba bende yenılerdenım yasasın kadın olmak:enbuyukkk:

ben yenı katıldım.her gun yazılarını yorumlarımızı okuyordum.bebek sahıbı olmak ıstıyorum umarım banada moral ve destek verırsınız.sızınde sayenızde bu bu olumdsuz surec umarım ıyı gecer..cunku bıraz umutsuzluga kapıldım..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Herkese Merhaba Umarım Benide Aranıza Alırsınız :)​

:lepi: hihoyyyt

:CüvCüv: Herkese merhabalar umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz:) 3,5 aylık hamileyim bebişimin gelişimini internetten takip ederkn keşfettim siteyi :)

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum. çok verimli bir site, inşallahgüzel paylaşımlarımız olur. sevgilerimle yerimseniben

:CüvCüv: Herkese merhabalar umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz:) 3,5 aylık hamileyim bebişimin gelişimini internetten takip ederkn keşfettim siteyi :)
cnm aramıza hoş geldin allah kucağına almayı nasip etsin bebişini inş. herşeyin çok güzel yolunda gider :CüvCüv::ecrin_bebek:

slm canım hoş geldin gerçi bende yeni üye oldum sayılır çoğu şeyden haberim yok ama merak ettiğim çoğu şeyi burada bulabiliyorum.henüz hiç arkadaşım yok bazıları bir sürü arkadaş edinmiş buluşanlar olmuş çok sevindim teknolojinin meyveleri işte....

Herkese sevgiler umarım sağlıklı neşeli ve bebek sesiyle yaşanacak günler dilerim:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…