12000 ihlas .

Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
@SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr

Hanımlar yeni liste bu şekilde olacaktı değil mi Bluedew Bluedew canım duanı yazdığında 1001 ihlas suresini başlatabiliriz . Hanımlar müsait olan kişi listeyi düzenleyebilir sorumluluğu tek başıma yüklenmek istemiyorum hata yaparım olur bı gün iki gün giremem liste benim yüzümden beklemesin kim müsait olursa listeyi güncelleyebilir
@Ozzgeee canım bu tura katılacak misin
bcgirl bcgirl katılmak ister misin düzenli okuduğunu bildiğim için soruyorum ya Latif esmasi gibi olcak okuyan sayıdan düşecek
Canim suan adetliyim ama belirli sayi alirim. Bitince okurum olur mu ?

Okuyan arkadaşlar da duayla beraber kalan sayıyı yazarsa, sayfalarda dua aranmasına neden olmadan kolayca buluruz.

BLUEDEW DUASI: Çaresizliğimizi bilen Rabbimiz Halil kızı Zeliha'nın gönül muradını tez zamanda ona nasip et. İçini ferahlat yolunu ac insallah rabbim amin.

201 okudum.:dua::dua:
1001 İHLAS OKUMASINDA KALAN SAYI:800

Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
@SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr

Hanımlar yeni liste bu şekilde olacaktı değil mi Bluedew Bluedew canım duanı yazdığında 1001 ihlas suresini başlatabiliriz . Hanımlar müsait olan kişi listeyi düzenleyebilir sorumluluğu tek başıma yüklenmek istemiyorum hata yaparım olur bı gün iki gün giremem liste benim yüzümden beklemesin kim müsait olursa listeyi güncelleyebilir
@Ozzgeee canım bu tura katılacak misin
bcgirl bcgirl katılmak ister misin düzenli okuduğunu bildiğim için soruyorum ya Latif esmasi gibi olcak okuyan sayıdan düşecek

Çok teşekküğr ederim canım. Okumayı katılmayı çok isterim. Bu aralar yoğunlaştım daha da artacak gibi duruyor. Diğer dua gruplarına zor yetişiyorum :) İşim azaldıgı zaman ilk etapta gelcem :)

Bluedew Bluedew
C cansu_tr 50
evTik evTik 201
miyomim miyomim
M mer_4260 200
esest esest
4 45blkr 250
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 305 Ya kadir 797 Ya Fettah Ya Rezzak
H Hiisaarr

Hanımlar listeden bı arkadaş kendi isteğiyle ayrıldı çıkmak isteyen varsa söyleyebilir henüz yeni başladık çıkabilirsiniz yanlış anlaşılmasın kimseye çık demiyorum sadece söyledim
Bluedew için okuyoruz duası aşağıda yazıyor kalan sayi 200
caresizliğimizi bilen Rabbimiz Halil kızı Zelihanın gönül muradını tez zamanda ona nasip et. İçini ferahlat yolunu ac insallah rabbim amin.

Bluedew Bluedew
C cansu_tr 50
evTik evTik 201
miyomim miyomim
M mer_4260 200
esest esest
4 45blkr 250
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 305 Ya kadir 797 Ya Fettah Ya Rezzak
H Hiisaarr

Hanımlar listeden bı arkadaş kendi isteğiyle ayrıldı çıkmak isteyen varsa söyleyebilir henüz yeni başladık çıkabilirsiniz yanlış anlaşılmasın kimseye çık demiyorum sadece söyledim
Bluedew için okuyoruz duası aşağıda yazıyor kalan sayi 200

caresizliğimizi bilen Rabbimiz Halil kızı Zelihanın gönül muradını tez zamanda ona nasip et. İçini ferahlat yolunu ac insallah rabbim amin.
Kizlar ben kalan syqiyi yanlış hesaplamasında

X