12000 ihlas .

Kuzum liste konusunda destege geldim ama pasif kalcam cunku bgn yarin muaf olucam e yine 6-7 kisi okuyamam simdilik liste duzeni yapim sonrada dahil olayim:KK200:
Pasif olma aktif ol mazeretlenene kadar okursun mazeretin başlayınca ben sayımı biraz fazla alırım ikimizin sayısını da okurum sende duadan mahrum kalmamış olursun

DUA SAHİBİ: Mathildamae
DUA: Tez vakitte hayırlısıyla huzur kokan yuvamı kurmak, sağlıkla, mutlulukla,huzurla iki cihanda da sevip sevilebileceğim bir eş ve bu güzel yuvada hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Amin

C cansu_tr 150
evTik evTik 151
miyomim miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
@denizkaplanESMA OKUDU
yumiti yumiti
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 100
Mathildamae Mathildamae 200
plojovic plojovic 100

KALAN:150
150 aldim allah kabul etsin

Pasif olma aktif ol mazeretlenene kadar okursun mazeretin başlayınca ben sayımı biraz fazla alırım ikimizin sayısını da okurum sende duadan mahrum kalmamış olursun
Kuzum Allah razi olsun guzel kalpli arkadasim ama biliyorsun amacim gunlugu birakmamak tesvik buralardan kopmamak disipline etme konusunda cok iyi oluyor bana sira gelmesi okunmasi vs degilki ben aradada alirim hatta sonraki turda bana okuruz maksat gonuller bir olsun bu ara icime yine bir fatiha dustu 1 tur ihlas sonrasi soyle ayni sistem bir turda fatiha yapak mi 1001 fatiha :KK49:

Adetli ve abdetsiz olursa varım
Hergun okumanız ve günlükbildirim yapmanız gerekli liste tekrar başlayacak başladığında okumaya başlayabilirsiniz ama bı kişiye okuyup 2 yada 3 gün sonra gelip başka kişiye okuma şeklinde devam ederseniz hiç listeye almayalım çünkü hakka girmekten korkuyorum

DUA SAHİBİ: Mathildamae
DUA: Tez vakitte hayırlısıyla huzur kokan yuvamı kurmak, sağlıkla, mutlulukla,huzurla iki cihanda da sevip sevilebileceğim bir eş ve bu güzel yuvada hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Amin

C cansu_tr 150
evTik evTik 151
miyomim miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
@denizkaplanESMA OKUDU
yumiti yumiti 150
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 100
Mathildamae Mathildamae 200
plojovic plojovic 100

KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

Kuzum Allah razi olsun guzel kalpli arkadasim ama biliyorsun amacim gunlugu birakmamak tesvik buralardan kopmamak disipline etme konusunda cok iyi oluyor bana sira gelmesi okunmasi vs degilki ben aradada alirim hatta sonraki turda bana okuruz maksat gonuller bir olsun bu ara icime yine bir fatiha dustu 1 tur ihlas sonrasi soyle ayni sistem bir turda fatiha yapak mi 1001 fatiha :KK49:
Olur arkadaslar da kabul ederse bu turda dönebiliriz benim için farketmez

Adetli ve abdetsiz olursa varım
Adetten kastiniz muafiyetinizse okumuyoruz adet olan esma okuyor temizlenince ihlasa donuyor niyet icin okuyoruz salt dua ve yakaris korunma maksadindan ciktigi icin adetken okumuyoruz
Abdeste gelince duanin kabulune vesiledir ben ortulu abdestli okuyorum diger arkadaslari bilmiyorum ama zorunlu dgl sanirim

Adetten kastiniz muafiyetinizse okumuyoruz adet olan esma okuyor temizlenince ihlasa donuyor niyet icin okuyoruz salt dua ve yakaris korunma maksadindan ciktigi icin adetken okumuyoruz
Abdeste gelince duanin kabulune vesiledir ben ortulu abdestli okuyorum diger arkadaslari bilmiyorum ama zorunlu dgl sanirim
Tamam teşekkür ediyorum

Hergun okumanız ve günlükbildirim yapmanız gerekli liste tekrar başlayacak başladığında okumaya başlayabilirsiniz ama bı kişiye okuyup 2 yada 3 gün sonra gelip başka kişiye okuma şeklinde devam ederseniz hiç listeye almayalım çünkü hakka girmekten korkuyorum
Anlaştık öbür dua zincirine haberdar ederseniz okucam başlıktaki gibi ihlas değil mİ

Kuzum liste konusunda destege geldim ama pasif kalcam cunku bgn yarin muaf olucam e yine 6-7 kisi okuyamam simdilik liste duzeni yapim sonrada dahil olayim:KK200:
Hızır gibi yetiştin, Allah ne muradın varsa versin inşaAllah canım.:KK200::KK200::KK200: Nurdan arkadaşımızın da duası bitince beni pasife alabilir misin? Bir haftada liste okunup biterse listeden çıkarın beni lütfen. 4 şubatta ancak dönerim. Bu arada M mer_4260 da pasif olmak istemişti.

DUA SAHİBİ:PLOJOVİC(NURDAN)
DUA:
Abimin hayırlısıyla,
sevip sevileceği,
saygının ve neşenin eksik olmayacağı,
sağlıkla bir bebek kokusuylada taçlandıracağı bir yuva kurması tez zamanda nasip olsun,Allah'ın izniyle...
Allah bu yolda olanları gönüllerine göre iyi insanlarla karşılaştırsın

KALAN:900

150 okudum.

KALAN:750

Hızır gibi yetiştin, Allah ne muradın varsa versin inşaAllah canım.:KK200::KK200::KK200: Nurdan arkadaşımızın da duası bitince beni pasife alabilir misin? Bir haftada liste okunup biterse listeden çıkarın beni lütfen. 4 şubatta ancak dönerim. Bu arada M mer_4260 da pasif olmak istemişti.

150 okudum.

KALAN:750
Sendende razi olsun cnm sayi az kliyo muaflar vs derken bitmez sen donene kadar okuruz beraber de insallah

Hanimlar yeni listenizde dualarinizi aldim bende siraniz gelince baslatacagim insallah ancak bir oncekinden farkli duasi degisecek ismini ekleyecek olanlar falan varsa simdiden yazin daha saglikli olur

Yeni listede bende olmak isterim :)
Ozlemisimmmmm:KK49: gel tabi ama bi yanilgi icin yazayim cnm ilk baslarken 12000 diye niyetlenildi sonra agir gelince kisi basi 1001 e dondu bir kisiye 1001 okuyoruz cnm 12.000 degil yanilma olmasin latif gibi sayi sende kalan usulu

X