12000 ihlas .

Benim duam oğlum göktan in hayırlısıyla fiziksel ruhsal ve mental olarak akranlarından geri kalmaması kimseye muhtaç olmadan hayatini sürdürebilmesi bize okuduğu yürüdüğü koştuğu okullardan mezun olduğu günleri görmemizi allah eşim ve bana nasip etsin inşallah. Eşim irak sınırındaki görevini hayırlısıyla bitirip sağ salim yanımıza dönsün oğlum ve bizim için hayırlı bir yere tayini çıksın inşallah amin

DUA SAHİBİ:YUMİTU
DUA oğlum göktan in hayırlısıyla fiziksel ruhsal ve mental olarak akranlarından geri kalmaması kimseye muhtaç olmadan hayatini sürdürebilmesi bize okuduğu yürüdüğü koştuğu okullardan mezun olduğugünleri görmemizi allah eşim ve bana nasip etsin inşallah. Eşim irak sınırındaki görevini hayırlısıyla bitiripsağ salim yanımıza dönsün oğlum ve bizim için hayırlı bir yere tayini çıksın inşallah amin

Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
@denizkaplan101
yumiti yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae Mathildamae
plojovic plojovic
KALAN:800

Benim duam oğlum göktan in hayırlısıyla fiziksel ruhsal ve mental olarak akranlarından geri kalmaması kimseye muhtaç olmadan hayatini sürdürebilmesi bize okuduğu yürüdüğü koştuğu okullardan mezun olduğu günleri görmemizi allah eşim ve bana nasip etsin inşallah. Eşim irak sınırındaki görevini hayırlısıyla bitirip sağ salim yanımıza dönsün oğlum ve bizim için hayırlı bir yere tayini çıksın inşallah amin

Amin. 100 tane okudum kaldı 700

DUA SAHİBİ:YUMİTU
DUA oğlum göktan in hayırlısıyla fiziksel ruhsal ve mental olarak akranlarından geri kalmaması kimseye muhtaç olmadan hayatini sürdürebilmesi bize okuduğu yürüdüğü koştuğu okullardan mezun olduğugünleri görmemizi allah eşim ve bana nasip etsin inşallah. Eşim irak sınırındaki görevini hayırlısıyla bitiripsağ salim yanımıza dönsün oğlum ve bizim için hayırlı bir yere tayini çıksın inşallah amin

Bluedew Bluedew
C cansu_tr 100
evTik evTik 100
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 150
@denizkaplan101
yumiti yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae Mathildamae 100
plojovic plojovic 200
izmir3534 izmir3534 50
KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

DUA SAHİBİ:ESRA
DUA Ya rabbi sen elif kardesimin hamileligini sag salim sihhatle tamamlayip evladini saglikla kucagina almayi nasip eyle yadigar kardesime annelik duygusunu salih saliha evlatlar ile nasip eyle sen ol dersen olmayacak sey yoktur biz sana guvenir sana dayaniriz goktanimiza kalici sifalar ver bizleri mahsun mahcup birakma katinda ya rabbi cansu kardesimede tez zamanda saglikli sihhatli evlatlar nasip eyle hepimizi sikintilarimizdan feraha cikar sen kalpleri bilensin Amin amin amin
Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti yumiti 100
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske101
Mathildamae Mathildamae
plojovic plojovic
izmir3534 izmir3534
KALAN:700

Hepimiz varız duanda Allah razı olsun hem şaşırdım hem mutlu oldum ne güzel insansın sen be canım güzel yürekli duadasim benim O Ozzgeee 200 aldım bende o zaman kalan 200

200 okudum kalan yok
Allah kabul etsin❤

X