12000 ihlas .

Rabbimden tez vakitte eşimle bana hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip etmesini diliyorum. Rabbim kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın, kimseyi evlat ile imtihan etmesin. Duama amin diyen dua kardeşlerimin ve benim muradımızı tez vakitte versin inşAllah
Okuyan herkesten Allah razı olsun
okudum rabbim kabuletsin

Fatma:‘Mucizeler ancak Allah katındadır’ Allahım ,benim için mucizelerinden mucize yarat , ikinci kez hayırlı anne olmayı evlatlarımı vatana millete hayırlı bireyler yetiştirmeyi nasip et,imkansızı imkanlı kıl, ve bana daha önce tattırdığın bu güzel duyguyu tekrar yaşat anne olmayı nasip et ,benim için dua okuyan herkesin dualarını kabulet kucaklarımızı boş bırakma yarabbim Amin

Fatma:‘Mucizeler ancak Allah katındadır’ Allahım ,benim için mucizelerinden mucize yarat , ikinci kez hayırlı anne olmayı evlatlarımı vatana millete hayırlı bireyler yetiştirmeyi nasip et,imkansızı imkanlı kıl, ve bana daha önce tattırdığın bu güzel duyguyu tekrar yaşat anne olmayı nasip et ,benim için dua okuyan herkesin dualarını kabulet kucaklarımızı boş bırakma yarabbim Amin
Okudum Allah kabul etsin inşallah

C cansu_tr (167 adet ihlas )

tugce0640 tugce0640 (167 adet ihlas)

stanki stanki (167 adet ihlas )

M Minikbirmucizemeselesi (mazeretli)

yorgun anneanne yorgun anneanne (167 adet ihlas )

MelodiminEsi MelodiminEsi (166 adet ihlas)

fabatuhan fabatuhan (mazeretli)

Snigurucka Snigurucka (166 adet ihlas)

Dua sırası fabatuhan fabatuhan arkadasımızda duasını paylassın baslayalım okumaya 💙

En gec salı sabaha kadar bildirim yapalım kızlar salı sabahı bildirim yapmayanlar cıkıyor listeden haberiniz olsun
Okudum, Rabbim kabul buyursun inşAllah :KK200:

X