12000 ihlas .

Arkadaşlar @zeynoc19 un neti yok güncellemeyi ancak pazartesi yapabilecekmiş bu sureye kadar listeyi gönüllü almak isteyen güncelleme yapabilir

C cansu_tr (101 adet ihlas )

tugce0640 tugce0640 (100 adet ihlas ) :KK200:

K Khvekokusu20 (100 adet ihlas)

stanki stanki (100 adet ihlas ):KK200:

M Minikbirmucizemeselesi Duam :Rabbim sen ya Halik sin ,ya Barisin ,ya mütekebbirsin, ya Musavvir sin,ya Evvelsin,ya Latifsin En güzel isimler senindir Rabbim yoktan var edersin şekil verirsin , Lütfedersin. Yaratmak senin için çok kolaydır .Allahım dua edin icabet edeyim buyuruyorsun Rabbim sana dua ediyoruz Gül kardeşimize ve isteyen tüm kardeşlerime sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı imanlı kuranlı ,güzel yüzlü,güzel huylu , merhametli, ömürlü evlatlar nasip et tez vakitte Rabbim oldu sevincini yaşat.amin amin amin ecmain. amin diyen kardeşlerimizden de razı ol Rabbim amin ( 100 adet ihlas ):KK200:

durkan durkan (100 adet ihlas ):KK200:

yorgun anneanne yorgun anneanne (100 adet ihlas )

Sermec Sermec (100 adet ihlas):KK200:

MelodiminEsi MelodiminEsi (100 adet ihlas):KK200:

fabatuhan fabatuhan (100 adet ihlas)

Dua sırası M Minikbirmucizemeselesi arkadaşımızda

Kızlar bu gece bitirelim lütfen

Son düzenleme:
Çok karışık ancak bu kadar toparlayabildim. Arkadaşlar etiket gelmiyor olabilir sık sık sayfayı kontrol edelim ve Gül arkadaşımızın duasını bu gece tamamlayalım artık

Kızlar lütfen sadece okudum yazmayın. Kim için okuduğunuzu belirtin diğer türlü karışıyor

C cansu_tr (101 adet ihlas )

tugce0640 tugce0640 (100 adet ihlas ) :KK200:

stanki stanki (100 adet ihlas ):KK200:

M Minikbirmucizemeselesi Duam :Rabbim sen ya Halik sin ,ya Barisin ,ya mütekebbirsin, ya Musavvir sin,ya Evvelsin,ya Latifsin En güzel isimler senindir Rabbim yoktan var edersin şekil verirsin , Lütfedersin. Yaratmak senin için çok kolaydır .Allahım dua edin icabet edeyim buyuruyorsun Rabbim sana dua ediyoruz Gül kardeşimize ve isteyen tüm kardeşlerime sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı imanlı kuranlı ,güzel yüzlü,güzel huylu , merhametli, ömürlü evlatlar nasip et tez vakitte Rabbim oldu sevincini yaşat.amin amin amin ecmain. amin diyen kardeşlerimizden de razı ol Rabbim amin ( 100 adet ihlas ):KK200:

durkan durkan (100 adet ihlas ):KK200:

Sermec Sermec (100 adet ihlas):KK200:

MelodiminEsi MelodiminEsi (100 adet ihlas):KK200:

fabatuhan fabatuhan (100 adet ihlas):KK200:

Dua sırası M Minikbirmucizemeselesi arkadaşımızda

Kızlar bu gece bitirelim lütfen

Sermec Sermec dua sırası sende oluyor sanırım, duanı paylaşabilir misin?
Allahım bebeğimin saglıklı ve hayırlı bir sekilde dünyaya gelmesini istiyorum aslında hamile kalmaktı ama duaya başlamadan hamıle oldugumu öğrendim cok şükür 🙏 3 ay önce bir düşüğüm oldu rabbım bu bebeğimi bana bağışlar inşallah

C cansu_tr (100 adet ihlas )

tugce0640 tugce0640 (100 adet ihlas )

stanki stanki (100 adet ihlas )

M Minikbirmucizemeselesi ( 100 adet ihlas )

durkan durkan (mazeretli )

Sermec Sermec Allahım bebeğimin saglıklı ve hayırlı bir sekilde dünyaya gelmesini istiyorum aslında hamile kalmaktı ama duaya başlamadan hamıle oldugumu öğrendim cok şükür 🙏 3 ay önce bir düşüğüm oldu rabbım bu bebeğimi bana bağışlar inşallah (100 adet ihlas)

MelodiminEsi MelodiminEsi (201 adet ihlas)

fabatuhan fabatuhan (100 adet ihlas)

Dua sırası Sermec Sermec arkadaşımızda lütfen en kısa zamanda okuyup geri dönüş yapabilir miyiz arkadaşlar, listenin tamamlanmasına çok az kaldı....

X