12000 ihlas .

DUA SAHİBİ:ESEST (RASİM KİZİ YESİM)
DUA : Rabbim ailemin kalbine sevgi merhamet iyilik versin. sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızıgüzellikle ağız tatliliğıylakurmamızı nasip etsin insallah.Tez zamanda kalplerini yumuşat ailemin, icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benimve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek yaşatmayı nasip et güzel Allahım. Amin
Bluedew Bluedew
C cansu_tr 100
evTik evTik 100
miyomim miyomim
M mer_4260 100
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 200
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 101
H Hiisaarr
iki prensesin annesi iki prensesin annesi 100
yumiti yumiti 80
O Ozzgeee 120
@Mucizeolsakeske 50
KALAN:50

DUA SAHİBİ:ESEST (RASİM KİZİ YESİM)
DUA : Rabbim ailemin kalbine sevgi merhamet iyilik versin. sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızıgüzellikle ağız tatliliğıylakurmamızı nasip etsin insallah.Tez zamanda kalplerini yumuşat ailemin, icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benimve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek yaşatmayı nasip et güzel Allahım. Amin
Bluedew Bluedew
C cansu_tr 100
evTik evTik 100
miyomim miyomim 50
M mer_4260 100
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 200
H Hiisaarr
iki prensesin annesi iki prensesin annesi 100
yumiti yumiti 80
O Ozzgeee 120
@Mucizeolsakeske 50
KALAN:50 ALLAH KABUL ETSİN

SuUtku SuUtku cnm duani yaz ekleyelim ismini ben biliyorum ama istermisin istemezmisin bilemedim o yuzden yazmadim

(keske biraz daha hizli olabilsekde 27.sinde test gunum bana okunmus olurdu :KK43: )

100 aldim
kalan :700
Isleyis nasıl oluyor bilmiyorum ama tesadüfen yazınızı gördüm sizin için 50 tane ihlas,birer tanede ayetel ve inşirah süresi okudum dua ettim test dediğinize gore bebek istediginizi dusunerek. Cümlesine icindede size nasip olsun inşallah.

Isleyis nasıl oluyor bilmiyorum ama tesadüfen yazınızı gördüm sizin için 50 tane ihlas,birer tanede ayetel ve inşirah süresi okudum dua ettim test dediğinize gore bebek istediginizi dusunerek. Cümlesine icindede size nasip olsun inşallah.
Allah razi olsun canim benim cok sagol yuregine agzina saglik. Listemiz var bastan basladik her bir kisiye 1001 tane ihlas okuyoruz canim .

SuUtku SuUtku cnm duani yaz ekleyelim ismini ben biliyorum ama istermisin istemezmisin bilemedim o yuzden yazmadim
Rabbim yavrularıma bana aileme akıl beden ruh sağlığı versin inşallah.
Karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın.
Çocuklarımın gelişimleri hızlansın.
Bu mübarek cuma günü hürmetine listedeki dua arkadaşlarımın dualarını kabul eylesin.müjdelerimizi paylaşmayı nasip eylesin inşallah
Aminnn

DUA SAHİBİ:SUUTKU
DUA :Rabbim yavrularıma bana aileme akıl beden ruh sağlığı versin inşallah.
Karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın.
Çocuklarımın gelişimleri hızlansın.
Bu mübarek cuma günü hürmetine listedeki dua arkadaşlarımın dualarını kabul eylesin.müjdelerimizipaylaşmayı nasip eylesin inşallah
Aminnn
Bluedew Bluedew 200
C cansu_tr
evTik evTik 300
miyomim miyomim
M mer_4260 100
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
H Hiisaarr
iki prensesin annesi iki prensesin annesi