12000 ihlas .

Eşinde ya da sen de canım
Gizli şeker ve tiroid var ama çok yüksek değil buda yumrta gelişimini engelliyor normalde tiroit için doktora gittiğimde hamile kalman için yazıyorum farklı sebeple gelsen ilaç yazmazdim diyor gizli şekerde 5 sayı yukarda yani mesela 100 olması gereken değer bende 105 çıkıyor öyle işte

C cansu_tr (112 adet ihlas )

tugce0640 tugce0640 (mazeretli )

K Khvekokusu20 (mazeretli )

stanki stanki (111 adet ihlas )

sera44 sera44 (111 adet ihlas )

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah ( 111 adet ihlas )

durkan durkan (111 adet ihlas )

yorgun anneanne yorgun anneanne (111 adet ihlas )

Sermec Sermec (111 adet ihlas)

MelodiminEsi MelodiminEsi (111 adet ihlas)

fabatuhan fabatuhan (111 adet ihlas)

Dua sırası C cansu_tr (Cansu) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥️

Kızlar en gec cumartesi sabaha bitirelim lütfen

C cansu_tr ( )

@derin sularda (adet ihlas)

stanki stanki ( adet ihlas )

sera44 sera44 (adet ihlas )

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah ( adet ihlas )

durkan durkan (adet ihlas )

yorgun anneanne yorgun anneanne (adet ihlas )

Sermec Sermec

MelodiminEsi MelodiminEsi

fabatuhan fabatuhan

Kızlar en gec ... sabaha bitirelim lütfen
Simdi canım ben kaç tane okıyacagım ve ne dıye okıyacagım

Gizli şeker ve tiroid var ama çok yüksek değil buda yumrta gelişimini engelliyor normalde tiroit için doktora gittiğimde hamile kalman için yazıyorum farklı sebeple gelsen ilaç yazmazdim diyor gizli şekerde 5 sayı yukarda yani mesela 100 olması gereken değer bende 105 çıkıyor öyle işte
Tiroid ilacını düzenli kullan ve kilona çok dikkat et canım bu risklerde kilo çok önemli

Canım bak listede isminin yanında 111 adet yazıyor. Altta da dua sırası kimdeyse ismi vr duasıyla birlikte yazıyor
Şu an Cansu için okuucaz dımı cumartesi sabaha kadar bitince burdan yazcz dımı

Şu an Cansu için okuucaz dımı cumartesi sabaha kadar bitince burdan yazcz dımı
Canım 111 tane ihlası Cansu arkadaşımız için okudum bitti ıhlasa başlarken Allahım sen Cansu arkadaşımıza hayırlı saglıklı evlatlar nasip et dedim duam bıttıkten sonra Allahım sen Cansu arkadasımıza bu dualar hürmetine hayırlı saglıklı evlatlar nasip et dedım sen Hz Zekerrıyanın ettiği dua gibi bizim duamızı da öyle kabul et dedım sen Cansu arkadasımıza katından temız bir nesil gönder dedım Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏

Canım 111 tane ihlası Cansu arkadaşımız için okudum bitti ıhlasa başlarken Allahım sen Cansu arkadaşımıza hayırlı saglıklı evlatlar nasip et dedim duam bıttıkten sonra Allahım sen Cansu arkadasımıza bu dualar hürmetine hayırlı saglıklı evlatlar nasip et dedım sen Hz Zekerrıyanın ettiği dua gibi bizim duamızı da öyle kabul et dedım sen Cansu arkadasımıza katından temız bir nesil gönder dedım Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah ( 111 adet ihlas )

Sermec Sermec (111 adet ihlas)♥️

MelodiminEsi MelodiminEsi (111 adet ihlas)♥️

fabatuhan fabatuhan (111 adet ihlas)♥️

Dua sırası C cansu_tr (Cansu) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥

Sermec Sermec (111 adet ihlas)♥

MelodiminEsi MelodiminEsi (111 adet ihlas)♥

fabatuhan fabatuhan (111 adet ihlas)♥

Dua sırası C cansu_tr (Cansu) arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥

Okudum rabbim kabul etsin.

K Khvekokusu20 canım sen hamile değil miydin

X