12000 ihlas .

C cansu_tr (100 adet )♥

derin sularda derin sularda (100 adet)♥

tugce0640 tugce0640 (100 adet )♥

K Khvekokusu20 (100 adet)

stanki stanki ( 100 adet )♥

ferrarisini satan bilge ferrarisini satan bilge (100 adet )

A almasy (100 adet)♥

Dil-i bitab Dil-i bitab (100 adet)

sera44 sera44 (100 adet)♥

M Minikbirmucizemeselesi (100 adet)

Dua sırası tugce0640 tugce0640 arkadasımızda Duası en kısa zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥
Okumayan arkadaşlar biraz seri olunursa lütfen günler uzuyor sonlarda olan arkadaşlar bu aydan yararlanamayacak bu şekilde okuyamıyorsanız bunu belirtin lütfen bu kadar bekletmeyin

Aslında 100 adet cok degil sayımız ama ramazan ayı olunca yogunluk var canım
Canım ben sahura kalkıyorum sahura yaptıktan sonra hemen abdest alıp okuyorum çok uzun yada zor değil isteyen hemen okuyabilir bu kadar beklemeye gerek yok 2 gün bile çok normal de hemen okunup teslim edilse bu ay herkese okunurdu Okumayan arkadaşlar da katılmasınlar hak geçiyor bu şekilde bende bu ay içinde bana okunsun istiyorum neden okunmasın bana yada bizlere de

Canım ben sahura kalkıyorum sahura yaptıktan sonra hemen abdest alıp okuyorum çok uzun yada zor değil isteyen hemen okuyabilir bu kadar beklemeye gerek yok 2 gün bile çok normal de hemen okunup teslim edilse bu ay herkese okunurdu Okumayan arkadaşlar da katılmasınlar hak geçiyor bu şekilde bende bu ay içinde bana okunsun istiyorum neden okunmasın bana yada bizlere de
İnşallah okunur herkese canım

İnşallah okunur herkese canım
Canım seri olunca 1 gün için yeterli yada sen bi tarih belirsen o tarihe kadar herkes listede olan herkes için sırayla okusa en son gün teslim edilse daha iyi olmaz mı yani bu şekilde uzatilirsa bayrama kadar yetişmez

Canım seri olunca 1 gün için yeterli yada sen bi tarih belirsen o tarihe kadar herkes listede olan herkes için sırayla okusa en son gün teslim edilse daha iyi olmaz mı yani bu şekilde uzatilirsa bayrama kadar yetişmez
Tamam canım birdahaki okumada öyle yapalım inşallah

Size katılıyorum tempoya uymaya çalışmak lazım.
Keyfe keder,ne zaman elim değerse mantığıyla okunmamalı ve hakka riayet edilmeli.
Kendimi de dahil ederek söylüyorum elbette.

X