12 tane miyomlarım var

G

GAMZESAN

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi GAMZESAN
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:MERHABA ARKADAŞLAR SİZDEN RİCAM VAR RAHİM İÇİNDE MİYOMLARI OLUP AMELİYAT OLANLAR VARMI,VAR İSE KİME AMELİYAT OLDULAR VE NE KADARA,BEN YÜCEL KAHRAMANI DUYMUŞTUM BU DOKTOR HAKKINDA VE YA BAŞKA DOKTOR HAKKINDA BANA OLUMLU CEVAP VERECEK ARKADAŞLARA SESLENİYORUM YAKIN ZAMANDA EVLENECEĞİM,39 YAŞINDAYIM,BEKARIM,FAKAT MİYOMLARIM VAR 12 ADET,SİZ ARKADAŞLARDAN AMEKİYAT İÇİN ÖNERECEĞİNİZ DOKTOR İSİMLERİNİ BEKLİYORUM,BİRDE İSTANBULDA AVRUPA YAKASINDA UYGUN FİYATA KALACAK YERDE BİLDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM,SEVGİLER,:ecrin_bebek:,:emir_bebek:

• Konu Sahibi GAMZESAN
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:MERHABA ARKADAŞLAR SİZDEN RİCAM VAR RAHİM İÇİNDE MİYOMLARI OLUP AMELİYAT OLANLAR VARMI,VAR İSE KİME AMELİYAT OLDULAR VE NE KADARA,BEN YÜCEL KAHRAMANI DUYMUŞTUM BU DOKTOR HAKKINDA VE YA BAŞKA DOKTOR HAKKINDA BANA OLUMLU CEVAP VERECEK ARKADAŞLARA SESLENİYORUM YAKIN ZAMANDA EVLENECEĞİM,39 YAŞINDAYIM,BEKARIM,FAKAT MİYOMLARIM VAR 12 ADET,SİZ ARKADAŞLARDAN AMEKİYAT İÇİN ÖNERECEĞİNİZ DOKTOR İSİMLERİNİ BEKLİYORUM,BİRDE İSTANBULDA AVRUPA YAKASINDA UYGUN FİYATA KALACAK YERDE BİLDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM,SEVGİLER,:ecrin_bebek:,:emir_bebek:

merhaba gzelim.miyomların için geçmiş olsun diyeceğim sana öncelikle.miyom ameliyatı çok korkulacak bi ameliyat değil.2007 haziranında da ben ameliyat oldum.benden de 6 tane miyom aldılar.en büyüğü7 cm.idi.ben eskişehir de oldum ameliyatı.profesörüm ömer tarık yalçın dı.ben kendisinden çok memnun kaldım.yalnız parayı biraz seviyor.o yü<den biraz tuzlu oldu benim kisi.myom ile ilgili o kadar çok şey araştırdım ki. merak ettiğin bişey olursa bana sorabilirsin.ama şu kadarını söyleyeyim korkulacak bir ameliyat olmuyor. myomların sayısı değil bulundukları yerr önemli.rahmin farklı noktalardan kesilebiliyor.benim 3 farklı noktadan kesi atıldı.artuk bu ameliyatları laparoskoi yöntemiyle yapıyorlar.myomların çok büyük değilse bu yöntemi araştır.

X