12 seans lazer epilasyon fazla olur mu

Karanfilkokusu34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
157
185
30
Merhaba hanımlar, ben yaklaşık 1 yıldır lazere gidiyorum. cihazın ismi alexandrite cynosure. 6 seanslık paket almıştım kol ve koltukaltı 6 seans bitti bacak genital göbek 6. Seansıma yarın gidicem. 6 seanslık paket daha alırsam indirim yapılacak. Almalı mıyım bilemiyorum danışmak istedim.
Tüy konusunda çok dertliyim küçüklüğümden beri siyah kıllarım vardı. Lazerden sonra artık çok ince çıkıyorlar ama tüy sayısı hemen hemen aynı. Örnek veriyorum lazerden sonra 1 ay incinde pürüzsüzüm sonra 3-4 hafta içinde tüylerim yine çıkıyor. Mesela 1000 kıl kökü varsa 800-900 ü yine çıkıyor. Ama çok ince özellikle bacaklarım yakından bakılmadığı sürece görünmüyor. Bundan dolayı memnunum aslında. Ama kollarım biraz daha belirgin, ellerimde bile çıkıyor hala.. bi 5-6 ay ara verirsem ne hale gelir hiç bilmiyorum. Göbek bölgemde bir değişim pek olmadı zaten inceydi o yüzden sanırım.

kusura bakmayın uzun oldu, yeni evliyim hassasım bu konuda ne yapacağımı bilemedim. 6 seans paket alsam etkisini görür müyüm, fazla lazere maruz kalmak biraz endişelendiriyor. Tüy sayısında azalma olmaması normal mi? Tecrübeli hanımlardan cevap bekliyorum çok teşekkür ederim şimdiden. :)

Bence devam edin seansları seyrekleştirirsiniz ayda 1 se 2 ayda 1e yada 3 ayda 1 e cikarirsiniz. Cocuk düşünüyosaniz almayin ama hamileyken önermiyolar bide doğumdan sonra yine cikiyo benim oyle oldu

Bence devam edin seansları seyrekleştirirsiniz ayda 1 se 2 ayda 1e yada 3 ayda 1 e cikarirsiniz. Cocuk düşünüyosaniz almayin ama hamileyken önermiyolar bide doğumdan sonra yine cikiyo benim oyle oldu
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de drvan etmeyi düşünüyorum yine dr sorayım dedim :) Eskisi gibi mi oldu peki doğumdan sonra sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…