12.hafta kanamam başladı çok korkuyorum yardim lütfen :(

xxxozxxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2015
143
53
38
Arkadaşlar yardim edin lütfen bugun kahverengi bi akintim oldu hemen dr a gittim icerde kanama var dedi igne falan yapti ilaclar verdi ama suan koyu renkli lekelerim geliyo cok korkuyorum bide nasil hareketliydi bugun gordum onu bu durumu yaşayıp bebeğini sağlikla kucagina alan varmi nolur cevap verin morale ihtiyacim var

Son düzenleme:
benim arkadaşıma da (haftasını hatırlamıyorum ama 6-12 arasıydı) lekelenme olmuştu. çok ayakta kaldım çok yoruldum bu ara demişti dr da rapor vermişti, yatıp dinlenmişti. şuan bir problemi yok 20li haftalara geldi.

Canim cok gecmis olsun korkma benimde senin haftanda kanamam oldu hemde nasil bildigin adet gibiydi hastanede yattim serum yedim ama doktorum kanama bölgesi bitene kadar gelecek korkma dedi 2 hafta hwr lavubada azar azar geldi haftada bir igne vuruld sonra kesildi sükür.seninde kesilir insallah dua edelim canim Rabbim hayirlisiyla yavrunu sana bagislasin

Insallah canim benim ne kasar zor biseymus ya (

Iyiki bu site car tanliz olmadigini bilnek bunu yasayanin trk seb olnadigini bilnek insani cok rahatlatiyo zaman ayirim yazdiginiz icin tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…