12 günlük geçikme

yaa arkadaşlar bende aynı şeyleri yaşıyorum :S ... 14GÜN OLDU bugün artık dün kan testi yaptırdm negatif.bugn ulrtasonda bakldm hcc bişe yok :S... AMA doktor ya adet günün yakın yada hamilesin dedi.genede kan testinde de yanılma payı war.tekrar yapalım kan testi dedi.bakalım yarın ne olcak.bilgisi olan varmı.? kafam bulandı yarın gene negatif çıkarsa kesin sonuçmudur??? cvp beklyrm sizden şimddn teşekkr edrm ...

bide yaa dün yaptırdım ben kan testini şimdi bugunde farklı yerde yaptırdım.1 günde sonuç degişirmi ne kadar etkili olurkii hani 2 3 gün belki degişir ama 1 günde olurmu ????????....

yaa arkadaşlar bende aynı şeyleri yaşıyorum :S ... 14GÜN OLDU bugün artık dün kan testi yaptırdm negatif.bugn ulrtasonda bakldm hcc bişe yok :S... AMA doktor ya adet günün yakın yada hamilesin dedi.genede kan testinde de yanılma payı war.tekrar yapalım kan testi dedi.bakalım yarın ne olcak.bilgisi olan varmı.? kafam bulandı yarın gene negatif çıkarsa kesin sonuçmudur??? cvp beklyrm sizden şimddn teşekkr edrm ...

çok ılgınc...ama benımde gecen ay 10 gun geç geldı adet...kan testım negatıftı...
ama senın bebek olabılır belkım..yarın nolcak bakam..

slm arkadasım.benımde adetım bugun tam 10 gun gectı.adetım hep duzenlıdır.kan da baktırdım hcg:0.10 cıktı. sag yumurtalıgıma arada agrı gırıyo. goguslerım cok hassaz ve bel agrım var.ve kocaman bır karınnnn.bugun yenıden kanda bakılacak ısallah sonuc gusel olur....

slm arkadasım.benımde adetım bugun tam 10 gun gectı.adetım hep duzenlıdır.kan da baktırdım hcg:0.10 cıktı. sag yumurtalıgıma arada agrı gırıyo. goguslerım cok hassaz ve bel agrım var.ve kocaman bır karınnnn.bugun yenıden kanda bakılacak ısallah sonuc gusel olur....

kuşum kan tahlılı sonucun ne demekmıs..hamılemısın...

hayatım idrar tahlilinde çıkmaya biliyo ben iki hamilelik yaşadım ikisindede çıkmadı ama kan kesin sonuç.sen niye sağlık ocağına gittinki onlar öle 2 saatte çıkıcak tahlili ertesi gün veriyorlar.sen hafta sonuna kaldığın için bu kadar bekliceksin.olmazs git bi özelin aciline acilde muayene ücreti falan almıyolar yani eğer sabredemem diyosan tabi.umarım allah gönlüne göre verir

benım bugun 13. gunum.bel agrılarım cok arttı ve sag yumurtalıktakı agrım..dun esımle bırlıkte olduktan sonra kahve lekenmeler olmaya basladı ve sancım arttı...korkuyorum acıkcasııııı...

benım bugun 13. gunum.bel agrılarım cok arttı ve sag yumurtalıktakı agrım..dun esımle bırlıkte olduktan sonra kahve lekenmeler olmaya basladı ve sancım arttı...korkuyorum acıkcasııııı...

korkucak bi şey yok gebe olma isteğinin getirdiği stres ve mevsimsel geçiş böyle bir sonuç oluşturmuş olabilir. adetiniz yakında başlar. bu kadar stres yapmayın zararı size dokunur. rabbim en kısa zamanda bebeğinizi size kavuştursunn..

korkucak bi şey yok gebe olma isteğinin getirdiği stres ve mevsimsel geçiş böyle bir sonuç oluşturmuş olabilir. adetiniz yakında başlar. bu kadar stres yapmayın zararı size dokunur. rabbim en kısa zamanda bebeğinizi size kavuştursunn..

su an ıtıbarıyle adetım basladı ama kahverengı renkte..normallde duzenlı bır adet duzenım vardı.degısmeye baslaması benı strese sokuyo acaba bı sorun mu var dıye dusunuyorum.

cnm bnm genelde diyolar öyle duydum hep hamile olan akrabalarım war.hamilelikten önce adet gecikmesi oluyomuş.bnm ablamda böyle olmuş.bunda olmasa bile dilerim RABBim sana bütün müslümanlara hayırlısıyla evlat nasip eder.bu günler kutlu dogum haftası.inş. dualarımz kabul olur.herşeyden önce herşeyin hayırlısı :)))

cnm bnm genelde diyolar öyle duydum hep hamile olan akrabalarım war.hamilelikten önce adet gecikmesi oluyomuş.bnm ablamda böyle olmuş.bunda olmasa bile dilerim RABBim sana bütün müslümanlara hayırlısıyla evlat nasip eder.bu günler kutlu dogum haftası.inş. dualarımz kabul olur.herşeyden önce herşeyin hayırlısı :)))

1 gun surdu adetım.karnımdakı gaz ve sıslık gecmedı.arada belımde agrıyo...en kısa zamanda doktora gıtmeyı dusunuyorum.isallah sızın dedıgınız gıbıdır.kutlu dogum haftasında hersey gonlumuzce ve hayırlısıyla olur ısallah....bu arada sızın adet gecıkmesı ne oldu.?

ben hala adet olmadım 21 gn oldu bütün sonuçlarda en son negatifti.1 hafta önce doktor promolut die bi ilaç werdi ama korktum kullanamadm malesef.. bekliyrm madem dedim zaten adetime 1 hafta kaldı bekilyeyim en iyisi.bilmyorm herşey belli olur artık 1 haftaya olmazsam tekrar test yaparım.olursamda iyi.ALLahm ortada bırakmasın.sonuçsuz kalmak çok kötü.inş.bi sonuca ulaşır artık korkmaya başladım.gerçi ultrasonda bişey olsa çıkardı.neyse belki de hamilesin şöyle 1hafta geçsin bekle sonra dr.git.ultrasona gir derim.inş.hayrılısı olur.selam ve dua ile....

slm zeynep bende senin gibiyim en son 13 martta oldum daha yok. geçen ayda 42 günde oldum.bugünde 46 oldum .normalde geçen aya kadar31 günde bir olurdum.napçam bilmiyorum.üç kez test yaptım.negatif.en son üç gün önce yaptım kanda istemiyorum her ay her ay.

a.selam bilgecm... sen ultrasonda faln baktırdnmı en azndan bişe varsa çıkardı.ilk önce ondan emin ol.ikincisi bişey çıkmazsa ultrasnda heray böyle oluyosan havadan yada yedigin bişiden yada aniden bi anda başladıgın egzersizler olduysa, ondanda olabilyo doktora git bence en azından söktürücü verir ultrasyona bakıp bişi yoksa eger..sitres sinir yapıyo bide.hemen bi doktora git için rahat olsun ihmal etme..kıb...

merhaba arkadaşlar bende aynı durumdayım 10 gün geçti.kan testi yapdırcam ay kafayı yicem..normal test negatif çıktı .ama hiç böle geçme olmadı bebişimiz olsun çok istiyorum

canım bende bu ay 4.kez klomen kullandım. ilk defa adetimden 14 gün geçti. idrar tahlili yaptım negatif çıktı. kan tahlili yapacam inşallah sonuç pozitif çıkar ikimizinde tüm isteyenlerinde. bende 2,5 yıllık evliyim hatta çikolata kistinden ameliyat bile oldum çok çektim anlayacagın. yinede hayırlısı olsun

merhaba arkadaşlar bende aynı durumdayım 10 gün geçti.kan testi yapdırcam ay kafayı yicem..normal test negatif çıktı .ama hiç böle geçme olmadı bebişimiz olsun çok istiyorum

canım bende bu ay 4.kez klomen kullandım. ilk defa adetimden 14 gün geçti. idrar tahlili yaptım negatif çıktı. kan tahlili yapacam inşallah sonuç pozitif çıkar ikimizinde tüm isteyenlerinde. bende 2,5 yıllık evliyim hatta çikolata kistinden ameliyat bile oldum çok çektim anlayacagın. yinede hayırlısı olsun

X