12 günlük geçikme

minik_kuxsx

her gün yeni bir umuttur.
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
41
0
merhaba kızlar
reglim tam 12 gün geçti 2 kere test yaptım sonuc negatif bugun kan tahlılı yaptım sonuc ptz. dediler.normalde reglim ya 3 gün geri yada ileri atar napcagımı bilmiyorum akıntımda var ya varsa cıksın yoksa regl olmak istiyorum belirsizlik insanı mahvediyor :KK43:
regl tarihlerim ise
eylül 5

ekim 9

kasım 6
:KK43: lütfen cvp verinn :..

istanbul canım ya bende anlamadım bakırköy sagllık ocagında yaptırdım sankı ankaraya göndercekler :KK70:

merhaba arkadaşlar bende aynı durumdayım 10 gün geçti.kan testi yapdırcam ay kafayı yicem..normal test negatif çıktı .ama hiç böle geçme olmadı bebişimiz olsun çok istiyorum

merhaba arkadaşlar bende aynı durumdayım 10 gün geçti.kan testi yapdırcam ay kafayı yicem..normal test negatif çıktı .ama hiç böle geçme olmadı bebişimiz olsun çok istiyorum

MLD durumumuz aynı ya sende ne gibi degişiklikler var yazarmısın?:ecrin_bebek:

merhaba kızlar
reglim tam 12 gün geçti 2 kere test yaptım sonuc negatif bugun kan tahlılı yaptım sonuc ptz. dediler.normalde reglim ya 3 gün geri yada ileri atar napcagımı bilmiyorum akıntımda var ya varsa cıksın yoksa regl olmak istiyorum belirsizlik insanı mahvediyor :KK43:
regl tarihlerim ise
eylül 5

ekim 9

kasım 6
:KK43: lütfen cvp verinn :..

canım benim bende 4aralıkta regli olcaktım ama hala yok.test yaptım n2kez negatif çıktı.ama ben umudumu kaybetmedim sende içini ferah tut inşallah bebişlerimiz olcak.ben yarın yine test yapçam Allahım hayırlısını nasip atsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.sanada haber veririm cnm.olmadı pztsi kan tahliili yaptırcam bende.iyi akşamlar cnm

benim normalde regliden 10gün önce göğsüm kasıklarım ve karnım feci sızlardı.bu sefer hiç bişi olmadı.sadece ara sıra kasığım sızlıyo geçiyoCADIARZU bende bebiş diyorum ama hayırlısı olsun inşallah

benmde hiç bu kadar geçmezdi psikolejik olsa bile şimdiye kadar olurdum bakalım herşey pazartesi belli olucak.adet tarihlerimide yazdım birlerine cok uzaktda degiller.bende heran böyle kan boşalcak gibi oluyor birde akıntı fazla gelıyor gidiyorum wc bakıyorum ahh şimdi oldum diyorum bi bakıyorum yokkkkk.bebek yoksa eger bu neyın nesi yoksa bebekmı var birde mide yanmalarım fazla olmaya başladııı ..:KK43:

cnm benimde akıntım oluyo.bence bebiş olduğu için kanama olmuyo ve rahim kendini bu şekilde temizliyo diye biliyorum.bence sende hamilesin.Allah gönlümüze göre versinnn:Saruboceq:

canım benim bende 4aralıkta regli olcaktım ama hala yok.test yaptım n2kez negatif çıktı.ama ben umudumu kaybetmedim sende içini ferah tut inşallah bebişlerimiz olcak.ben yarın yine test yapçam Allahım hayırlısını nasip atsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.sanada haber veririm cnm.olmadı pztsi kan tahliili yaptırcam bende.iyi akşamlar cnm

bende sizinle aynı durumdayım kızlar . idrar testleri hep negatif veriyor inşallah ii haberler gelir hepinizden canım

canım bende aynı durumdayım bizim burda sağlık ocağında kan testi yapılmıyormuş sen yaptirmissin bakalım hadi güzel haberlerini bekliyoruz

hepinize merhaba..aranıza yeni katıldım...bende sizin durumunuzdayım ..4 aralıkta regl olacaktım..adetimi 12 gün geçince kan testi yaptırdım..ama negatif çıktı..eve geldikten sonra az bir miktar kan gelmişti..sonra sabaha kadar bir küçük damla bile gelmedi..bir gün sonra göğüslerim çok ağrımaya başladı..adet olmadan önce göğüslerimde hiç ağrı yoktu..ama kasıklarımda çok ağrı var..belim desen oda aynı şekilde ağrıyor..ağır bir şey kaldıracağım an aklıma ya hamileysem sorusu geliyor..biraz daha bekleyeceğim..keşke belli olsa..bu defa normal bir adet gibi değil adetimde..yani adet olmuş gibi kanama olmadı..belim ve kasıklarım da çok ağrı var ama...neyse uzattım konuyu..arkadaşlar benim gibi olan oldumu başka acaba..

ya bende regl olmadım hala kan testini bekliyorum benimde işte yazdıgım gibi 6 sında olmam lazımdı olmadım.bugun eczaneden aldım yaptım dayanamadım.ama gene negatif cıktı bu nasıl bir şey ben anlamadım hiç kanama yada kan damlası bile gelmiyor. gögüslerim cok gergin iyice şişti.akıntım var.bugnde biraz karın ve kasık agrısı oldu neredeyse 15 gün oldu tık yok yani sonuç olmayınca insan sinir oluyor.sizlerden cvp beklıyorum arkadaslar lütfennn

Benımde adetım 10 gÜn gecıktı 19 da kan testı yaptırdım(adet gÜnÜmde) sÖktÜrÜcÜ kullanmya baŞladım oda geÇen cuma bıttı gelen gıden yok

arkadaşlar benimde aynı durum.adetim baya gecikti.ama 3 defa test yaptım negatif.sizin sonuçlar nasıl?bidaha yazmamışsınız.bakalı hayırlısı.pek umutlu değilim ama neyse.

X