12.000 TANE HZ.YUNUS A.S DUASI(DÜZENLİ - LİSTELİDİR)

KIZLAR LİSTEMİZ TAMAM YARIN GRUBU BAŞLATIYORUM GÜZELCE DÜZENLEYİP ILK SAYFAYA SABİTLİCEM YARIN BAŞLATTIGIMDA ETIKET YAPACAĞIM ZATEN

ESKİ USUL SIRASI GELENE BEN ÖZELDEN MESAJ ATACAĞIMM DUASINI PAYLASACAĞIM BÖYLE OLUNCA HEM DAHA İÇTEN HEMDE GRUBUN CİDDİYETLİLİĞİ SAĞLANMIŞ OLUYOR 🤲
BİRDE O KISININ DUASINI OKURKEN NICIN NE NİYETLE OKUDUGUĞUMUZU BİLİRSEK DAHA İYİ OLUR 💕PAYLASMAK ISYEMEYEN OLURSA TABIKI PAYLASMAYIZ

TOPLAMDA 20 KİŞİ OLDUK
GÜNLÜK 600 DÜŞECEK HERKESE GAYET GÜZEL RAKAM 💕

LİSTEMİZ 👇

1. merve merve
  2. Morrmeneksee Morrmeneksee
  3. i p e k i p e k
  4. 5 528mucizemmm
  5. Mintimint Mintimint
  6. Magnifiaque Magnifiaque
  7. burcusami burcusami
  8. cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek
  9. @Ada-anne
  10. goah goah
  11. Diloss1 Diloss1
  12. Umut_2019 Umut_2019
  13. Alyaayla Alyaayla
  14. Perfect Match Perfect Match
  15. R rana20
  16. Ssevincli Ssevincli
  17. Ssevincli Ssevincli abla
  18. mavikelebek34 mavikelebek34
  19. MssPARE MssPARE
  20. M Morlale8

KIZLAR LİSTEMİZ TAMAM YARIN GRUBU BAŞLATIYORUM GÜZELCE DÜZENLEYİP ILK SAYFAYA SABİTLİCEM YARIN BAŞLATTIGIMDA ETIKET YAPACAĞIM ZATEN

ESKİ USUL SIRASI GELENE BEN ÖZELDEN MESAJ ATACAĞIMM DUASINI PAYLASACAĞIM BÖYLE OLUNCA HEM DAHA İÇTEN HEMDE GRUBUN CİDDİYETLİLİĞİ SAĞLANMIŞ OLUYOR 🤲
BİRDE O KISININ DUASINI OKURKEN NICIN NE NİYETLE OKUDUGUĞUMUZU BİLİRSEK DAHA İYİ OLUR 💕PAYLASMAK ISYEMEYEN OLURSA TABIKI PAYLASMAYIZ

TOPLAMDA 20 KİŞİ OLDUK

LİSTEMİZ 👇

1. merve merve
  3. i p e k i p e k
  4. 5 528mucizemmm
  5. Mintimint Mintimint
  7. burcusami burcusami
  9. @Ada-anne
  10. goah goah
  11. Diloss1 Diloss1
  12. Umut_2019 Umut_2019
  13. Alyaayla Alyaayla
  15. R rana20
  16. Ssevincli Ssevincli
  19. MssPARE MssPARE
  20. M Morlale8
Eline sağlık. Allah kabul etsin dualarımızı.

TOPLAMDA 20 KİŞİ OLDUK

LİSTEMİZ 👇

1. merve merve
  3. i p e k i p e k
  4. 5 528mucizemmm
  5. Mintimint Mintimint
  7. burcusami burcusami
  9. @Ada-anne
  10. goah goah
  11. Diloss1 Diloss1
  12. Umut_2019 Umut_2019
  13. Alyaayla Alyaayla
  15. R rana20
  16. Ssevincli Ssevincli
  19. MssPARE MssPARE
  20. M Morlale8

Allah razı olsun tatlım

TOPLAMDA 20 KİŞİ OLDUK

LİSTEMİZ 👇

1. merve merve
  3. i p e k i p e k
  4. 5 528mucizemmm
  5. Mintimint Mintimint
  7. burcusami burcusami
  9. @Ada-anne
  10. goah goah
  11. Diloss1 Diloss1
  12. Umut_2019 Umut_2019
  13. Alyaayla Alyaayla
  15. R rana20
  16. Ssevincli Ssevincli
  19. MssPARE MssPARE
  20. M Morlale8
Allah razı olsun canım 🌸

TOPLAMDA 20 KİŞİ OLDUK

LİSTEMİZ 👇

1. merve merve
  3. i p e k i p e k
  4. 5 528mucizemmm
  5. Mintimint Mintimint
  7. burcusami burcusami
  9. @Ada-anne
  10. goah goah
  11. Diloss1 Diloss1
  12. Umut_2019 Umut_2019
  13. Alyaayla Alyaayla
  15. R rana20
  16. Ssevincli Ssevincli
  19. MssPARE MssPARE
  20. M Morlale8
Menekşem tek bir niyet icin mi yapiyoruz yoksa derleme olur mu? Baska bi dua grubunada girdim. Ne icin niyetlensem diye düşünüyodum. Cunku bir suru sey var kendi ve ailemin hayatinda yoluna girmesini istediğim😊 ona göre onda ailevi sikintimiza niyet edicem bundada sizin eski gruplarda gormustum herkes dua paragrafi yaziyodu bazilari tek dilegi icin bazilarida isteklerini sikintilarini bir paragraf yaziyodu.

Menekşem tek bir niyet icin mi yapiyoruz yoksa derleme olur mu? Baska bi dua grubunada girdim. Ne icin niyetlensem diye düşünüyodum. Cunku bir suru sey var kendi ve ailemin hayatinda yoluna girmesini istediğim😊 ona göre onda ailevi sikintimiza niyet edicem bundada sizin eski gruplarda gormustum herkes dua paragrafi yaziyodu bazilari tek dilegi icin bazilarida isteklerini sikintilarini bir paragraf yaziyodu.
Derlemede olur cunku sıkıntı duasi bu. Basındakı belaların defi için okunur Herseyi kapsar dıe dusunuyorum. Hacet ıcın okusanda olur yada dedıgın gıbı ailecek sıkıntı yasıyorsanız genel anlamda hayatında bırseyler yolunda gıtmıyorsa guzelce dualarsın hepsını kapsayacak sekılde o niyetle okuruz 🌺

Derlemede olur cunku sıkıntı duasi bu. Basındakı belaların defi için okunur Herseyi kapsar dıe dusunuyorum. Hacet ıcın okusanda olur yada dedıgın gıbı ailecek sıkıntı yasıyorsanız genel anlamda hayatında bırseyler yolunda gıtmıyorsa guzelce dualarsın hepsını kapsayacak sekılde o niyetle okuruz 🌺
Tamamdir Allah razi olsun❤

Sendende canım bu arada gecen cuma ben okudum yasın cuma, inşirah senın adına da benim adımada yazamadım banlanınca
Aa bayram vs idi bende unutmusum yazmayi baktimda simdi yatmadan yazarim demisim kalmis kusura bakma. Bende yanlis degilsem 1500 estağfirullah 4000 kadarda tevhid okumustum ikimizin adina😊

X