11 haftalık gebelik

naifruhlum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
89
66
27
Merhaba hanımlar , şuan 11 haftalık hamileyim 9 haftalikken çok az sadece 1 gün süren kahverengi lekelenmem olmuştu. Doktora gitmiştim ve doktor hersey yolunda demişti daha sonra 4 gün geçtikten sonra bir daha gittim kalbi atıyordu sorun yoktu . Sali günü doktora gidecem goguslerimin ağırmasi dışında başka belirtim yok beyaz seffaf bir akintim var kan vs. Yok yine de çok tedirginim . Önceki gebeliğim 11 haftalikken kalbi durmuştu ama kırmızı kanama yaşamıştım. Bunda da kanama olmadan da kalbi durmuş müdür diye düşünmeden edemiyorum. Hamilelik hissiyatı yok bende şuan

Merhaba hanımlar , şuan 11 haftalık hamileyim 9 haftalikken çok az sadece 1 gün süren kahverengi lekelenmem olmuştu. Doktora gitmiştim ve doktor hersey yolunda demişti daha sonra 4 gün geçtikten sonra bir daha gittim kalbi atıyordu sorun yoktu . Sali günü doktora gidecem goguslerimin ağırmasi dışında başka belirtim yok beyaz seffaf bir akintim var kan vs. Yok yine de çok tedirginim . Önceki gebeliğim 11 haftalikken kalbi durmuştu ama kırmızı kanama yaşamıştım. Bunda da kanama olmadan da kalbi durmuş müdür diye düşünmeden edemiyorum. Hamilelik hissiyatı yok bende şuan
Allh korusun aklına kötü birsey getirme her hamile hemen hamilelik belirtisi yaşicak değil ki akinti normal yani

hayir eger kanaman yoksa hamilelik belirtin kayb oluyor bende mesela aniden gogus hassasiyyetim durdu siskinlik gitdi anlamisdim gitdim evet kalbi durmusdu hic kanamam olmamisdi eger goguslerin agriyorsa sorun yok korkma gebelik devam ediyor demekki

Merhaba maalesef ikili test için gittiğimde bu bebegiminde kalbinin durduğunu öğrendim. Bu benim ikinci düşüğüm olduğu için bebegi genetiğe gönderdik ve Turner sendromu çıktı. Sağlıksız bir bebek olduğunu söyledi doktorum benim kromozom analizinde sorun yok eşime kromozom analizi yaptırıp öyle bir yol izleyecegiz

X