11. Gün catlatma ignesi sonuc

İnşallah testler hep negatıf verıyor uzuluyırum
Boş umut vermek istemem ama son attığınız fotoğrafların birinde sanki hayalet bi çizgi var gibi geldi bana siz daha net görüyorsunuz tabii ama bilemedim. Sürekli test yapıp kendinizi strese sokmayın biliyorum çok zor bi bekleyiş

Aynen stres stres o yüzden ben ıkınci Silivri'de görmedim

İğnenin 13.günü koca 2negatif gördüm. Öylesine 14.gğnü yaptım silik çıkmıştı. Her zaman umut var

acaba kimysal mı olmuştu normalde 14 gün sonra başlaması gerekmez mi adetin?benimde 10 gün oldu ama ne zaman kan versem kesin çıkar?

acaba kimysal mı olmuştu normalde 14 gün sonra başlaması gerekmez mi adetin?benimde 10 gün oldu ama ne zaman kan versem kesin çıkar?
Sanmıyorum çünkü kan verdiğimde lekelenmeler daha yeni başlamıştı sonucum 0 çıktı. Bu testler beni hep yanılttı zaten. 14 günden sonra belli olur diyorlar ama benim doktorum adetin 1 gün gecikince test yap demişti bence adet gecikmenizi bekleyin test yapıp kendinizi daha çok strese sokmayın biliyorum beklemesi zor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…