11 Aralık 2020 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
54.943
2.738
Koç ve Yükselen Koç: Ay ışığı sana bir şeyler fısıldıyor. Diyor ki, aslında bildiğin, aşılı olduğun konu başlıkları çıkarıyorum karşına bu iki gün… Kendi muhasebeni yapmak için ışıklarımı yolluyorum sana diye de ekliyor arkasından. Hangi davranış kalıplarını terk edersen kazanca geçersin, hangi duygularına yatırım yaparsan kazanırsın? Yanıt… Özünde…

Boğa ve Yükselen Boğa: Dün geçmiş bir anı olarak kalmaya hazırlanırken… Senin için yeni bir konu çıkarıyor Ay Akrep’te gezerken… Biraz daha evliliğine yönelmeni istiyor ya da evlilik fikrine, dileğine… Aslında sen ne istiyorsun? Ne bekliyorsun eşinden? Ve sen neler vaad ediyorsun ona?

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün, dünün bir devri.. Kendini yenilemek için dünden kalan son gün… Bugün özellikle sağlığına biraz daha özen göster… Çalışma arkadaşlarınla güven tazele. Onlarla gereksiz tartışmalardan uzak dur.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün “anne”, “annelik” ve “çocuk” vurgulu kelimeler senin için. Hayat öykünde büyük puntolarıyla öne çıkıyor. Bir de “aşk” tabi ki… Sevdiğinden beklentilerin neler? Sen nasıl bir sevgilisin? Çocuklarınla neleri paylaşıyorsun? Mesela her duygunu paylaşıyor musun çocuklarınla?

Aslan ve Yükselen Aslan: Evin her şeyin değil mi? Sanki bu aralar fazla dağıldı odaların. Olsun sen toplarsın. Tek tek her şeyi yerli yerine kaldırırsın. Düzenlersin. Mandalina kokusu yayılır mutfaktan evine. Evini çok seviyorsun. Hep huzurla yaşa evinde, en değerlinle.

Başak ve Yükselen Başak:Ay Akrep Burcu’nda ve sana ışıklarını en bildiğin, en tanıdık yerden gönderiyor…Düşüncelerinden, kelimelerinden ve gece bülteninden. Kurduğun cümleleri düşün istersen… Devrik mi mesela ya da “gizli” öznelerin mi var acaba? Ve nedir bu satır aralarında eleştiri bulma çabası?

Terazi ve Yükselen Terazi:Şimdi yeni kaynaklara yönelme ya da mevcut kaynakları güçlendirme zamanı… Kazandıklarına bir bak istersen ya da neden kazanamadığını irdele… Maddi alem daha önem kazanıyor bugün senin için. Bugün ve yarın…Aman bütçe açığı verme.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bir yeni ay güzelliği belki de sana yansıtılan Ayın ışığında kendine, bedenine zaman ayırma zamanı… Belki biraz bakıma almak isteyebilirsin kendini… Her şey yansımadır biraz da. Ruh bedeni, beden ruhu güzelleştirir… Birinden biri keyifsiz, beklentisiz ve kaybolmuşsa, diğeri de kendine gelemez. O nedenle bugün sen aynada kendini beğen…Zaten ruhunda bedeninin güzelliğine bürünecektir arkasından…

Yay ve Yükselen Yay: Dün geçmişin silik bir hatırası…Ya da öyle kalmalı… Karamsar düşünceler yok olmalı gece lambasını yakınca… Sırların ya da gizlerin belki de seni uykusuz bırakan.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Dünden geriye kalan ilk gün… İlk adım… Bugün belki de biraz pazar araştırması gibi. Mesela kariyerindeki emeklerin finansal değerleri seni tatmin ediyor mu? Belki düzenlemek ya da iyileştirmek gerekebilir kazancını?

Kova ve Yükselen Kova:Sessiz ve derinden ilerliyorsun hedefine doğru… Bugün kimseye demesen de daha bir iddialı hissediyorsun kendini. İş hayatıyla ilgili ya da hayata bakışınla ilgili bir takım atılımlarda bulunmak istiyorsun. Ama şimdilik kendine bile itiraf etmekten çekiniyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Dünün yoğunluğundan sonra ki ilk gün… Ne derler aslında bir gün vardır o da bugün… Kendini bilgi deryasının içinde yüzerken mi hayal ediyorsun yoksa? Bugün uzun zamandır okumadığın kitaplarına zaman ayırmak isteyebilirsin. Ya da kitap siparişi verebilirsin sana özel biri için. Bence kim olduğunu biliyorsun

11 Aralık 2020 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay Terazi'den Akrep'e geçecek. Enerjiniz kısıtlanacak ve zorlanacaksınız.

11 Aralık 2020 Cuma Boğa Günlük Burç Yorumları

Ay bugün karşıt burcunuz Akrep'te ilerleyecek ve ilişkiler ön plana çıkacak. Hukuk konularında zorlanacağın bir gündesin.

11 Aralık 2020 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Enerji kısıtlaması bugün birçok burçta yaşanacak. İnsanların her söylediğine aldırış etmeyin. Sizin için zor bir gün olacak.

11 Aralık 2020 Cuma Yengeç Günlük Burç Yorumları

Negatif enerjilerle dolu bir günden merhaba! Aşk hayatınız ve iş hayatınız oldukça gergin. Yeni iş görüşmeleri bu dönemde sıkıntılı sonuçlar doğurabilir.

11 Aralık 2020 Cuma Aslan Günlük Burç Yorumları

Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Akşam üzeri planlarınız aksayabilir.

11 Aralık 2020 Cuma Başak Günlük Burç Yorumları

İletişim konularında sabah saatleri oldukça uygun. Girişimlerde bulunacaksınız ve mutlu sonuçlar alacaksınız.

11 Aralık 2020 Cuma Terazi Günlük Burç Yorumları

Ay sizin burcunuzdan ayrılık Akrep burcuna geçiş yapıyor. Birçok konuyu akışına bırakmanız gerekiyor.

11 Aralık 2020 Cuma Akrep Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için gergin bir gün. Kendinize odaklı yaşamanız size iyi gelebilir. Eğitim konularında yeni kararlar alabilirsiniz.

11 Aralık 2020 Cuma Yay Burcu Yorumları

Ekonomik konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

11 Aralık 2020 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumları

Öfke dolu bir gün yaşayabilirsiniz. Sağlık konularında problemler olsa da çözümü olacak.

11 Aralık 2020 Cuma Kova Günlük Burç Yorumları

Gerginsiniz ve olur olmaz çıkışlar yaşayabilirsiniz. Engellerle sabah saatlerinde karşılaşabilirsiniz.

11 Aralık 2020 Cuma Balık Günlük Burç Yorumları

Eşinin ailesiyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz bugünlerde çok negatif olacak.

KOÇ: Duygusal konulara daha nazik bir yaklaşım göstereceksiniz. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçının. Enerjinizi yansıtmayı başarıyorsunuz.

BOĞA: Ailenizden veya üstlerinizden beklediğiniz davranışlar sizi tatmin etmeyebilir. Onlar bulunduğu şartlar dahilinde hareket ettikleri için size dar bir kalıp sunacak. Yakınlarınızla maddi konulara girmeyin.

İKİZLER: Bu dönemde birçok iş konusunda istekli davranacak, başarı arzusu içinde olacaksınız. Dengelerin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz. Çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

YENGEÇ: Çevre koşullarının daralmasından hoşlanmıyorsunuz. Disiplini de sevmiyorsunuz. Kısa yollarla ilgili beklentilerinizde duraksama olabilir. Duygularınızı saklayacağınız ortamlarda bulunmamak iyi gelir.

ASLAN: Sizin için sonuç önemli. Bekleyin ve her şeye takılmayın. Bunaldığınızda yalnız kalmak istiyeceksiniz. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, ilişkilerde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır.

BAŞAK: Maddi sorunların gündeme gelmesiyle düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalara sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için şartları oluşturun.

TERAZİ: Duygusal konularda her şey istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerinin istenen netliğe kavuşmayacak olması sizi takıntılı yapabilir. Kısa vade çözümlerin sonuçları önemli unutmayın.

AKREP: Olayları akışına bıraktığınızda her şeyin daha sade olduğunu göreceksiniz. Acele etmeyin. Acil durumlarda karşınızdakilere yüklenmeyin. Değişim içindesiniz. Olaylara kendinizi kapatabilirsiniz.

YAY: Bugün kuruntularınız çok fazla. Değer yargılarınızı gözden geçirip kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısını incelemekten sinirleriniz bozulabilir.

OĞLAK: Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlıktan bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz değişiyor. Yanılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda tavrınızla dikkat çekeceksiniz.

KOVA: İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. İş arkadaşlarınızın düşünceleri çok önemli. Onlara daha çok zaman ayırıp beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Bu dönem değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz.

BALIK: Karşınıza çıkan kişilerin zekasından etkileneceksiniz. Çevre koşularını arkadaşlarınızla birleştirmek isteyeceksiniz. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirleriniz konusunda başarılı olacaksınız.

11 ARALIK KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

11 Aralık Cuma günü Ay Terazi burcundan Akrep burcuna geçecek. Bugün günün ilk yarısında maruz kalacağın birtakım kısıtlanmalar seni zorlayabilir.

11 ARALIK BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Ay’ın karşıt burcuna geçeceği gün boyunca ikili ilişkilerin öne çıkıyor olacak. Hukuksal işlerine daha fazla önem göstermen gereken bir gündesin.

11 ARALIK İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Etrafındakilerin tarafından kısıtlı enerjilere maruz kalabilirsin. Zorlayıcı ve dönüştürücü enerjilerin yoğun olduğu bugün kendi başına kalmanda yarar var.

11 ARALIK YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bilhassa günün ilk yarısında yüksek negatif enerji altında olabilirsin. Aşk hayatında gerginliklere dikkat etmelisin. Ay Balzamik fazında haliyle yeni işlere girmemen bu sıralarda iyi olacaktır.

11 ARALIK ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Evinle ilgili konular bugünlerde öne çıkabilir. Beklenmedik gelişmeler akşama doğru birtakım planlarını bozabilir.

11 ARALIK BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

İletişim ve görüşmeler açısından sabah saatlerini değerlendirebilirsin. Güneş ile Mars arasındaki uyumlu açının etkin olacağı bugün girişimci enerjinde hayli aktif olacaktır.

11 ARALIK TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Ay bugün senin burcundan ayrılıp Akrep burcuna geçecek. Balzamik Ay fazında ilerleyen Ay konuları kendi akışına bırakman gerektiğini vurguluyor

11 ARALIK AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Gün boyunca sinirsel gerginlikler söz konusu olabilir. Kendine odaklı olman ve sakin enerjilerle kalman iyi olacaktır. Eğitimle ilgili konularda adımlar atmak isteyebilirsin.

11 ARALIK YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Gün genelinde yoğun enerjiler var. Parasal konularda stresli durumlar sabah saatlerinde meydana gelebilir. Boyunu aşacak harcamalar yapmaktan bu süreçte uzak durmalısın.

11 ARALIK OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Bugünlerde kendini fazla öfkelenir bulabilirsin. Sağlığınla ilgili meselelerinde önemli bir gelişme sevindirici olabilir.

11 ARALIK KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Etrafına karşı gereksiz patlamalar yaşayabilirsin. Birtakım sınırlanmalara sabah saatlerinde maruz kalabilirsin.

11 ARALIK BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Eşinin ailesi ile ilgili konularda öfkelenmene neden olacak durumlar sabah saatlerinde ortaya çıkabilir. Gökyüzünde gün boyunca kolay enerjiler yok.

Astrolog T. Ceylin Çelebi

11 Aralık 2020 Koç Burcu Günlük Yorumu​

Koç burcu günlük yorumu an maddi konular dikkatimi çekiyor. Eğer bu ara haddinden fazla harcamalarda bulunuyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Çünkü beklediğiniz bir para olduğunu ve ortalama iki üç hafta içerisinde ancak geleceğini görüyorum. Bu zamanlara kadar sıkıntı yaşamamak adına dikkatli olmak daha çok kazanan olmanıza yardımcı olacaktır. Gitmek istediğiniz bir yol olduğunu ve bu yola çıkıp çıkmak konusunda kararsız kaldığınızı görüyorum. Eğer olur da içinizdeki gücü toplar ve maddi konularda biraz kendinizi iyi hissederseniz bu yola çıkmalısınız. Ardından daha rahat ve mutlu olacağınızı hissediyorum. O halde biraz daha kendinizi ertelemeyin. Çünkü bazı şeylere ne kadar geç kalırsanız o kadar tadı kaçacaktır. Yakınlarınızın ya da kendi çocuğunuz olabilir. Eğer doktora götürülerek gerekli tahliller yapılmazsa hastalığın süresinin uzaması söz konusu olabilir. Erken müdahale her zaman daha kesin sonuçları getirecektir. Buna dikkatli olun. Yurt dışı kaynaklı gelen bir haber olduğunu görüyorum. Bu haber sayesinde ayaklarınız yerden kesilecek kadar mutlu olabilir ve insanlar ile iyi iletişimlerde olabilirsiniz. Yapısal olarak arkadaşlarınız ve dostlarınız tarafından çok sevilen biri olduğunuzu görüyorum. Bir davete katılma durumunuz olabilir. Burada genel olarak sizin iyi niyetli hallerinizden söz edilecek gibi hissediyorum.

11 Aralık 2020 Boğa Burcu Günlük Yorumu​

Boğa burcu günlük yorumu aslında hayatınızın geçmiş zamanları ile son zamanlarının çok yorgun biri olmanıza neden olduğuna işaret eder. İnsanlar arasında bu kadar saygı gören bir isim olsanız bile bu ara işler istediğiniz gibi gitmemiş gibi hissediyorum. Hem duygusal anlamda hem de maddi anlamda farklı sorunlar olduğunu görüyorum. Aslında bu durumun asıl nedeni her ne kadar fark edemiyor olsanız bile çevrenizdeki insanlar olduğunu hissediyorum. Herkese güvenmek yerine biraz hak eden insanlara karşı değer vermeyi tercih etmelisiniz. Aksi halde bu şekilde üzülen insanlar arasında yer almanız bir süre daha söz konusu olabilir. Genel olarak bu ara gelecek güzel haberler olduğuna işaret eder. Uzak yerlerden hayatınıza gelmek için emek veren insanlar olduğunu görüyorum. Eğer evinize gelen misafirleri kabul ederseniz birçok konuda kar dolu olan anların tek sahibi olabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda çok huzur dolu olan anların geleceğini görüyorum. Yakın çevrenizden yer alan akrabalardan bir tanesinin sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu görüyorum. Bu kişilere karşı yardımcı olmak aslında ruhen daha huzurlu olmanıza da etki edecek. O halde harekete geçin ve insanlar ile güzel zamanlarda yer alın.

11 Aralık 2020 İkizler Burcu Günlük Yorumu​

İkizler burcu günlük yorumu geçmiş zamanlarda yaşanan sorun dolu durumlara işaret eder. Her ne kadar hayata tutunmak konusunda çok ısrarcı bir yapıda olsanız bile sürekli sorunlar gelmesi en son pes etmenize neden olmuş gibi hissediyorum. Yapısal olarak aslında çok güçlü birisiniz. Fakat bu son zamanlarda her şeyin üst üste gelmesi en son sizlerin de pes etmelerine neden olmuş. Artık içinizde yer alan gücün farkına varın. Bir kere kendi içinizde yer alan gücün farkına varırsanız aslında başaramayacak bir şey olmadığını göreceksiniz. Sadece bu süreçlerde emek vermek yeterli olacak. Genel olarak bu ara uyku konusunda farklı problemler olduğunu ve her an uyuma isteği olduğunu ifade ediyor. Bir süre dinlenmek sizlerin rahat bir hayat yaşamasına yardımcı olacak. Bedenenden ziyade sizlerin beyinsel olarak çok yorgun olduğunuzu hissediyorum. Harekete geçmek için aklınızda kısa bir tatil planı varsa gerçekleştirebilir ve rahat bir hayata geçiş yapabilirsiniz. Bir telefon geleceğini ve bu telefon ile hayatınızda birçok güzel olan anın yer alacağını hissediyorum. Gelen telefondaki haberi dikkatli bir şekilde değerlendirmek maddi ve manevi anlamda gelecek güzelliklerin habercisi olacak.

11 Aralık 2020 Yengeç Burcu Günlük Yorumu​

Yengeç burcu günlük yorumu ilk günden bu zamana kadar hayatınızda yer alan kırgınlıklara işaret eder. Her ne olursa olsun içinize atan bir yapınız olduğunu hissediyorum. Her ne kadar karşınızda olan insanların kalplerini kırmamak adına susuyor olsanız bile en son yine kırılan kendiniz oluyorsunuz. Hak etmeyen insanlara hak ettiklerinden fazla değer vermeyi bırakmanız gerekiyor. Aksi halde her konuda tek yıpranan siz olacaksınız. Farklı iş atılımlarına girmek istediğinizi görüyorum. Bu ara uygun bir zaman olmayabilir. Biraz daha beklemenizde fayda olabilir. Aslında bu ara hayatınızda maddi sıkıntılar ile yüz yüze olacağınıza işaret eder. Maddi konularda bir denge kurmalı ve elinize geçen paraları kötü günler için saklamalısınız. Yakında düzelecek olsa bile sorun yaşamadan en basit halleri ile kurtulmak sadece sizin elinizde. Aile bireylerinden bir kişinin sağlık sorunları ile yüz yüze olabileceklerini ve az bir ilgi sonucu kısa sürede atlatacaklarını eklemek istiyorum. Bu ara farklı ilgi alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz. Sizin beyinsel olarak biraz dinlenmenize ve daha rahat kararlar vermenize yardımcı olabilir. Uzaklardan gelen bir hediye olduğunu ve bunun sonucu ayakların yerden kesilecek olduğunu hissediyorum. O zamana kadar sakin kalmakta fayda var.

11 Aralık 2020 Aslan Burcu Günlük Yorumu​

Aslan burcu günlük yorumu en farklı anların hayatınızda ne kadar rahat ve özel bir şekilde yer aldığına işaret ediyor. Bir insan olduğunu ve aslında bu hayatınızın en temel merkezinde yer aldığını hissediyorum. Hayatınızda birçok konuda sorunlar yaşadığınız ve geçmişte bıraktığınızı görüyorum. Hayata karşı çok pozitif ve her zaman iyilik ile yaklaşan bir yapınızın olması aslında sorunsuz bir şekilde devam etmenize büyük oran ile yardım ediyor. Bu ara yemek yeme alışkanlıklarınızda farklı durumlar olduğunu görüyorum. Alıştığınızdan farklı olmaya devam ederseniz bünyenizi bir hayli etkileyebilir. Buna karşı dikkatli olmanızda fayda var. Aslında çok güzel zamanlarda olduğunuza işaret eder. Çevreniz tarafından çok sevilen biri olduğunuzu görüyorum. Hayatınızda bu kadar farklı süreçleri yaşıyor olmak hem maddi hem de manevi anlamda rahat durumlarda olacağınıza işaret eder. Bir telefon geleceğini ve bu telefon ile rahat bir süreç geçireceğinizi görüyorum. İçinizde yer alan farklı soru işaretleri olabilir. Bu durum hayatınızda yer ala kişilere karşı gibi hissediyorum. Her anı bu kadar dert etmek yerine daha çok olumlu noktalara karşı hareket etmeyi başarmanızda fayda var. Hayata daha çok olumlu olarak yaklaşmayı tercih edin. Ardından zaten her durum daha özel olarak düzelecektir.

11 Aralık 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu​

Başak burcu günlük yorumu geçmiş zamanlarda kadere güvenerek düzelmek istediğiniz noktalar olduğunu görüyorum. O kadar yara almışsınız ki bu durum adeta karşınızda kim olursa olsun güven sorunu yaşayan kişi olmanıza neden oluyor. Artık merak etmeyin. Her ne olduysa oldu artık sizler bunun izlerinden kurtulacaksınız. Hayatınızda bir anda her şeyin ne kadar düzeldiğini ve güzel bir şekilde devam ettiğini göreceksiniz. İnsanlar ile yeniden bir yaşama umudu elde edecek ve en yalnız olduğunuzu düşündüğünüz anlarda güzel günlerin tadına varacaksınız. Hiç beklemediğiniz bir an yeniden güvenmenin ne kadar özel bir an olduğunu göreceksiniz. Sarılmak istediğiniz ve insanlar ile dertleşmek istediğiniz anlar olduğunu görüyorum. İnsanlar ile bir arada olduğunuzu ve sorunları teker teker geride bırakacak olduğunuzu hissediyorum. İnsanlar ile gelen güzelliklerin tadına varmak için biraz sakin kalmayı ve her umudu başarı dolu tercih etmeyi başarmalısınız. Bu ara uzaklardan gelecek bir haber olduğunu ve bu haberin adeta ayaklarınızı yerden kesecek olduğunu görüyorum. Eğer çevrenizde olan süreçlere dikkatli bir şekilde bakarsanız sorunlardan ne kadar hızlı bir şekilde kurtulacak olduğunuzu göreceksiniz.

11 Aralık 2020 Terazi Burcu Günlük Yorumu​

Terazi burcu günlük yorumu daha çok geçmiş zamandan bu zamana kadar hayatımızda uzanan farklı sorunlar olduğuna işaret eder. İnsanlardan her ne kadar kaçmak ve kurtulmak istiyor olsak bile bir türlü başaramadığımıza işaret ederken sabrı da gösterir. Geçmiş eğer peşinizden geliyor gibi düşünüyorsanız aslında sebebi biraz da sizsiniz. Bu noktada gelecek için emek vermeyi başarmanız gerekiyor. Her zaman geçmiş zamanlara takılı kalarak yaşayamazsınız. Ve bu durum daha çok günü de kayıp etmenize neden olur. Kendinize bu kadar yüklenmek yerine biraz da hayatın merkezine kendinizi almayı tercih edin. Bunun ardından her şey çok rahat olacak. Aslında bu ara her şeye karşı dikkatli olmak gerektiğini işaret eder. Eğer biraz daha tedbirli olursak her durumun ne kadar rahat ve sorunsuz bir şekilde bizler için geldiğini görürüz. Fakat gelişi güzel yaşamayı tercih edersek en son sorunlar ile baş başa kalmamız da söz konusu olabilir. Son zamanlarda nedenini anlamadığınız bir şekilde yeme problemi çekiyor olabilirsiniz. Aslında bu noktada biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi halde sağlık sorunları ile yüzleşmeniz söz konusu olabilir. Bunları yaşamamak adına zamanında kendiniz için bir şeyler yapmayı tercih etmelisiniz.

11 Aralık 2020 Akrep Burcu Günlük Yorumu​

Akrep burcu günlük yorumu bu ara canınızı sıkan haddinden fazla kişi olduğuna işaret eder. Hem aşk hem iş hayatında farklı sorunlar olduğunu görüyorum. Eğer biraz daha üst üste gelmeye devam ederse delirebilirim dediğinizi duyar gibiyim. Ama bu noktada sizlerin yapması gereken durumlar var. Etrafa bu kadar negatif enerji yaymak yerine daha çok pozitif enerji vererek odaklanmayı tercih etmelisiniz. Hayatınızda devam eden söz konusu olan durumlar her ne olursa olsun biraz içinizdeki gücün farkına varmalı ve sorun olan durumları toparlamak için çaba sarf etmelisiniz. Aslında hayatınızda yakında düzelecek durumlara işaret eder. Şu an hayatınızda elleriniz arasında olmadan yaşanan sorunlar her ne olur ise olsun teker teker düzeleceklerine işaret eder. Bu noktada sabırlı olmayı tercih etmelisiniz. İnsanlar ile mutlu olmak için biraz sabır ve biraz emek yeterli olacak. Aile bireylerinden sağlık sorunları ile yüz yüze olan kişiler yer aldığını görüyorum. Bu kişilere karşı biraz daha çok sevginizi gösterebilirsiniz. Uzak bir yola çıkmanız gerektiğini hissediyorum. Her ne kadar kararsız olsanız bile çıkmanız birçok konuda güzel anları elde etmeniz için yardımcı olacak.

11 Aralık 2020 Yay Burcu Günlük Yorumu​

Yay burcu günlük yorumu geçmiş zamanlarda çok kırgın bir halde olduğunuza işaret ediyor. İnsanlar ile yan yana gelmek konusunda zorluk çektiğiniz ve her durum karşısında onlara şüphe duyduğunuzu gösterir. Fakat artık yaşanılanları bir kenara bırakmalı ve gelecek için emek verme yollarını tercih etmelisiniz. Eğer herkesi bir kefeye koymak yerine insanlar ile mutlu anlarda olmayı tercih ederseniz sorunsuz bir hayat sunulacak. Maddi konularda bir para geleceğini ve son zamanlarda yapmak istediğiniz birçok şeyi yapacak olduğunuzu görüyorum. Böylece aklınızda ya da hayallerinizde bir şey kalmak yerine anılarınız arasında yer almayı başaracak. Uzaklardan gelen bir misafire işaret eden fok balığı karşıma çıkıyor. Gelen kişi aile büyüklerinden bir tanesine işaret edebilir. Eğer aileniz ile aranızda istemediğiniz tarzda sorunlar varsa bunları geride bırakmak için en uygun fırsatlara sahip olabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz ev için almak istediğiniz birkaç parça eşya olduğunu görüyorum. Biraz daha indirime girmesini beklerseniz daha uygun fiyatlarla sahibi olabilirsiniz. Geçmiş zamanlarda yer alan dostunuzdan haber gelebilir. Maddi manevi anlamda size ihtiyacı olan bu dostlarınıza destek olmanız gerektiğini hissediyorum. Eğer elinizden gelen her şeyi yaparsanız aranızda oluşan bağ her geçen gün daha güçlü bir hale gelecektir.

11 Aralık 2020 Oğlak Burcu Günlük Yorumu​

Oğlak burcu günlük yorumu son zamanlarda dostlarınız tarafından bir hayli yorgun düşmüş ve insanlar ile yan yana gelmek konusunda zorluk çeker olduğunuzu görüyorum. Her zaman onlara karşı iyi niyetli olmak bu noktada canınızı son noktaya gelmesine neden olabilir. Artık insanlar arasında gereken dengeyi kurmak ve buna uygun bir şekilde hareket etmek gerekir. Ardından insanlar ile gelen süreçlerde mutlu olmak için biraz daha sakin yapıda kalmayı tercih etmelisiniz. Eğer gereken denge ile devam eder ve sakin kalırsanız hayatın dönüm noktalarında yer alabileceksiniz. Aslında bu süreçlerde biraz maddi sıkıntıların habercisi oluyor. Yakın zamanda bir yerden para gelecek ve gelen para sayesinde adeta rahat bir nefes alabileceksiniz. Ardından bunlar için gerekli fırsatları elde etmek yeterli olacak. İnsanlardan telefon alabilir ve bu telefon ile farklı davetler içerisinde yer alabilirsiniz. Her süreci başarı ile geçirmek adına biraz daha kariyer hayatınıza odaklanmanız gerektiğini görüyorum. Eğer son zamanlarda yaşanan durumlar arkasından bu kadar takılı kalırsanız elde edeceğiniz birçok şeyi elde etmek konusunda zorluklar ile yüzleşebilirsiniz. Haberler var ve bu haberler ayakların yerden kesilmesine etki edecek.

11 Aralık 2020 Kova Burcu Günlük Yorumu​

Kova burcu günlük yorumu çok kadar emek verdiğiniz durumlar olmasına rağmen insanlardan bu karşılığı almak sizleri derinden yaralamış gibi hissediyorum. Ama merak etmeyin. Her sorun yakında bitecek. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız hayat sizlere er ya da geç o kadar güzel gülecektir. Parasal konularda sıkıntılarınız olduğunu hissediyorum. Bu ara biraz harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Fakat yakın zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden para gelecek. Maddi konularda meydana gelen sıkıntıların üstesinden gelmeniz için en iyi yardımcınız olacak diyebilirim. Kariyer hayatınız için farklı adımlar atmak istediğinizi görüyorum. Bu adımlar sayesinde iyi bir adım atabilir ve kendiniz için iyi gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda durgun zamanlar olduğunu hissediyorum. Fakat bu durgun zamanlar yakında kalbinizde yeniden alevlenmelerin olması ile düzelecek. Karşılıklı anlayış içerisinde olacağınız biri olduğunu görüyorum. İnsanlar ile iyi diyaloglara girecek ve bu noktada merak edilen birçok şeyin yanıtlarını bulacaksınız. Bir telefon geliyor ve telefon biraz hüzünlenmenize neden olabilir. Bu telefona çok takılmak yerine hayata karşı daha pozitif yaklaşımlar sergilemeyi tercih etmelisiniz. Böylece istenilen hayat daha güzel yönleri ile sizlere gelecektir.

11 Aralık 2020 Balık Burcu Günlük Yorumu​

Balık burcu günlük yorumu yakın zamanda yaşadığınız hayal kırıklıkları olduğuna işaret eder. Hiç beklemediğiniz insanlardan farklı durumlar ile karşılaştığınız ve bunları asla aklınıza dahi getiremediğinizi hissediyorum. Fakat insan oğlunu her ne kadar tanıdığımızı sanıyor olsak bile asla tam anlamı ile tanımak mümkün olamıyor. İnsanlar arasında her zaman bir denge kurmanız gerekiyor. Hak edenlere hak ettikleri kadar değer vermeyi başarırsanız sizden mutlusunu bulmak da pek kolay olmayacak. Farklı acılarınız olduğunu hissediyorum. Bu acıların yakın zamanda biteceğinin de haberini vermek isterim. Yakın zamanda aslında insanlar tarafından çok sevilen bir karaktere sahip olduğunuza işaret eder. Alışmadığınız durumlarda kalmak zorunda olabilirsiniz. Ve aileden ya da farklı yakın birine karşı çok yoğun özlem dolu anlar hissediyorum. Merak etmeyin özlem duyduğunuz insan ille yeniden yan yana gelmek için uygun olan fırsatları yakında görebileceksiniz. Sağlık ile kendinizi ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Bu ara yediklerinize dikkat ederseniz ilerleyen süreçlerde bir sorun ile karşılaşma oranınız normale ora ile daha az olacaktır. Hayatınızda bayram havası estirecek bir haber olduğunu görüyorum. Bu haber gelene kadar az daha sabır göstermeniz gerekiyor.

Koç Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Koç Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, yaşamsal konularınızı ilgilendiren alanlarda başarı ve büyüme sağlama ihtimaliniz var. Etkin yaklaşımlar ortaya koyabileceğiniz bu süreçten dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Enerjinizdeki yoğunluk ne kadar fazla olursa olsun, üstesinden gelebilecek ve zorunluluklarınızın da üstesinden gelebileceksiniz. Kendiniz için doğru olanlara yönelirken ikili ilişkilerde de hata yapmamaya çalışın.

Koç Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınıza bugün, birlikteliğiniz konusunda daha anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalısınız. Duygularınız ve düşünceleriniz arasında sıkışıklık yaşanadığınızı hissedebilirsiniz ancak bunun da üstesinden gelme ihtimaliniz var. Çabalamanız gereken bir gündesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, kurulacak bağlantılardan önemli anlamda geri dönüş sağlayabileceksiniz. İstediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Koşullar sürekli olarak değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Gelişim gösterebileceğiniz bir gündesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, maddi durumunuzu zorlayabilecek gelişmelerle karşılaşmayacaksınız ancak bu konuda daha dengeli ve temkinli olmaya çalışmalısınız. Her şey istediğiniz gibi olsun isterken kendi kendinizi maddi zorluk içerisine sokabilirsiniz. Odaklanmalı ve abartıdan olabildiğince kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Boğa Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde kendinizi ev ve aile konularında daha etkin hissetmeye başlıyorsununuz. Enerjiniz zaman zaman sizi zorlayabilecek olsa da üstesinden gelme şansınız var. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa onu yerine getirmeye çalışın. Sorunların ve sıkıntıların yavaş yavaş geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Her şey için biraz daha sabırlı olmaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, güç kazanmakta zorlanmayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki tüm sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşma ihtimali var. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Hislerinizi daha net ifade edebilecek olmanız da sizin açınızdan önemli olabilecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmayı başardığınız takdirde her şeyi olması gerektiği gibi takip etme şansınız var. Güç kazanabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, finansal sorunların nereden kaynaklandığını araştırmak ve en doğru şekilde hareket etmek için hazırlıklı olmalısınız. Sonuca ilerlemek için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

İkizler Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

İkizler Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, yaşamsal konularda karşınıza çıkabilecek imkanlardan yararlanma konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hata yapmadığınız takdirde kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetme şansınız var. Süreç içerisinde aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durmaya özen göstermelisiniz. Kafanızı rahatlatmayı başardığınız sürece de her şey daha iyi olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, var olan problemler üzerinde yoğunlaşmakta zorlanmayacak ve üstesinden gelebileceksiniz. Hatalarınızdan ders çıkartmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Etkin yaklaşımlar ortaya koyabilecek olmanız da önemli. Dengeleri korumayı başardığınız sürece sorun yaşanmayacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, gelişmeleri biraz daha farklı değerlendirmeye çalışmalısınız. Olabilecekler üzerinde yoğunlaşmak, ilerleyen süreci daha iyi kontrol altına almanızı sağlayabilir. Hata yapmaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Oluşum ve gelişmeleri yakından takip edin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmalısınız. Tedbiri elden bırakmadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Hatalardan ders çıkartmalı ve tekrar etmemelisiniz.

Yengeç Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Yengeç Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, plandığınız günlük aktiviteleri gerçekleştirme konusunda daha şanslısınız. Etkin yaklaşımlar ortaya koyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İstediğiniz koşullarla karşılaşacaksınız ancak dengeleri sağlama konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Kafanızın içinde yer eden olumsuz düşüncelerden de bir an önce kurtulmayı başarmalısınız. Hata yapmadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, koşullar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Birlikteliğiniz konusunda biraz daha sabırlı ve dengeli olmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Enerjinizden en doğru şekilde yararlanmaya çalışın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalısınız. Yoğun süreçten geçiyorsunuz ve bundan da en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız. Dengeler ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Her şey için biraz daha sabırlı olmanız gerekmekte.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, maddiyatla ilgili konularda daha dengeli ve planlı olmanın yollarını aramalısınız. Problemler üzerinde etkinlik göstermeyi başaramadığınız sürece sandığınızdan daha fazla zorlanabilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Aslan Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Aslan Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, yaşamsal konularda gelişim göstermeyi başarabilecek ve enerjinizden de dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Daha geniş düşünmeye başlayacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebileceğinizi de bilmelisiniz. Gücü tamamen elinizde bulundurmanız gereken bir gündesiniz. Daha sağlam adımlar atmanın yollarını aramanız gerekiyor. Hata yapmamaya odaklanmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, yaratıcılı ifadelerden dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Olumsuzlukların yavaş yavaş geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne kadar sorun varsa üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Mümkün olanlar üzerinde yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalısınız. Elde edecek olduğunuz başarıların tesadüf olmadığını kanıtlamak isteyeceksiniz. Atılacak adımların her açıdan önemli olabileceğini unutmamalısınız. Fırsatları en doğru şekilde yerine getirmeniz gereken bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, doğru planlama sayesinde her istediklerinize ulaşabilirsiniz. Elinize geçen finansal güçten doğru anlamda yararlanabildiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Kararlı ve planlı olmanız gereken bir gün.

Başak Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Başak Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, bilinçaltınızda bastırdığınız bazı duygu ve düşüncelerin yeniden gündeme gelme ihtimali var. Dönüşümlerden dilediğiniz gibi yarar sağlayabilecek ve istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Genel olarak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi zihinsel olarak toparlamanın yollarını aramanız gerekmekte. Hata yapmadığınız sürece sorun yaşanmayacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi daha fazla sorumluluk altında hissedebilirsiniz. Bilinçli istekleriniz doğrultusunda hareket ederken de ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın. Koşullara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki anlamda ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için harekete geçmelisiniz. Hatalarınızdan ders çıkartmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız var.

Başak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, çalışmalardan elde edilecek gelirler konusunda oldukça şanslı ve isteklisiniz. Çözüm arayışlarınızdan istediğiniz sonuçları alabilecek olmanız da önemli. Doğru olduğunu düşündüğünüz şeyler için harcama yapmalı ve abartıdan kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Terazi Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, etkin enerjiler altındasınız ve bu enerjilerden de dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumu tamamen kontrol altına almanın yollarını aramanız gerekmekte. Koşullar değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Dikkatli olduğunuz takdirde her şey daha iyiye gidebilir. Doğru olduğunu düşündüğünüz doğrultusunda devam etmeye odaklanmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalı ve birlikte olduğunuz kişiyle ortak nokta üzerinde buluşmanın yollarını aramalısınız. Dengeler karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki açıdan herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacak ve istediğiniz adımları atabileceksiniz. Olanaklar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye odaklanmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, maddiyatla ilgili konularda ufak tefek karmaşıklık yaşanacak olsa da çözüm arayışlarınızdan istediğiniz sonuçları alma ihtimaliniz var. Hatalardan ders çıkartabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Aynı yanlışları tekrar etmeyeceksiniz.

Akrep Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Akrep Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, enerjinizdeki yoğunluktan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Olumsuzlukların üstesinden gelebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizi de iyi biliyor olmalısınız. Hata yapmamalı ve doğru olan ne ise, onu yerine getirmek için harekete geçmelisiniz. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, içinde bulunduğunuz süreci tamamen değerlendirme altına almalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda istenmeyen sorunlar gündeme gelebilir ancak bunun üstesinden gelmek istiyorsanız, mutlaka ılımlı olmaya çalışın. Olumsuzlukları yavaş yavaş geride bırakabileceğiniz bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, içinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Aldığınız kararları uygulama konusunda ne yapılması gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Mesleki anlamda başarıya ulaşabileceğiniz bir gündesiniz. Hataları geride bırakmanız gerekmekte.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, finansal olumsuzlukların geride bırakılması için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Elde edecek olduğunuz maddi zorlukları geride bırakmayı başardığınız sürece her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var. Kontrollü olmanız gereken bir gün.

Yay Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Yay Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, yaşamsal konularda gelişim göstermekte zorlanmayacaksınız. Enerjinizdeki yoğunluktan dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Zorlandığınız noktalar olacaktır ancak bunların da üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız. Her şeyin daha da iyiye gidebileceği bir sürece giriyorsunuz. İçsel olarak sizi zorlayan ve bunaltan her ne varsa ondan adım adım uzaklaşmanız gerekiyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha pozitif düşünmeye başlayacak ve bunu da birlikte olduğunuz kişiye hissettirmeyi başaracaksınız. Katlanabileceğiniz gelişmeler üzerinde yoğunluk göstermeniz gerekiyor. Dengeli olduğunuz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, sahip olduğunuz yetenekler doğrultusunda hareket ederken biraz daha sabırlı olmalısınız. Her şeyi daha hızlı elde etme arzunuz var ancak bunun bazı noktalarda size zarar verebileceğini de unutmamalısınız. Kontrol mutlaka sizin elinizde olmalı.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, finansal olarak ufak tefek sorunlar yaşanacak olsa da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Hatalardan ders çıkartılması gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Elinizdeki maddi gücü daha kontrollü kullanmalı ve planlı hareket etmelisiniz.

Oğlak Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Oğlak Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, başlangıçlar konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyecek ve her noktada kontrolü elinizde bulundurmanın yollarını arayacaksınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizi de iyi biliyorsunuz. Hatalarınızdan ders çıkartmalı ve bundan sonrasında tekrar etmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, her detay üzerinde etkinlik göstermek isteyecek ve birlikteliğinize yönelik adımlar atabileceksiniz. İçinde bulunduğunuz durum karmaşık olsa da üstesinden gelme ihtimaliniz var. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırabilecek ve adım adım ilerleyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki açıdan hiç istemediğiniz gelişmeler gündeme gelebilir. Zorlandığınızı ve hatta sıkıntılardan kurtulamayacağınızı da düşünebilirsiniz ancak gerçeğin tam olarak bu şekilde olmayacağını da bilmeniz gerekmekte. Doğru olan ne ise, onu yerine getirmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Mevcut durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan biraz olsun uzak durmanız gerekiyor. Hatalardan ders çıkartabildiğiniz sürece sorun yaşanmayacaktır.

Kova Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Kova Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, genel olarak bazı noktalarda zorlanacak olmanıza rağmen günün sonunda istediklerinizi elde edeceksiniz. Kavuşumlardan istediğiniz sonuçları alabileceğiniz bir gündesiniz. Süreç içerisinde, ileriye yönelik planlamalar doğrultusunda hareket ederken de elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Hatalardan ders çıkartmayı başardığınız sürece sorun yaşamayacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun hareket etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, anlaşılabilir yaklaşımlar ortaya koymalı ve ilişkinizi zora sokabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. İçsel dürtüleriniz doğrultusunda hareket ederken hata yapmaktan da kaçınmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Kontrol tamamen sizde olmalı.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, doğru olduğunu düşündüğünüz adımları atarken biraz daha dengeli olmaya çalışın. Hızlı hareket etmek ve başarı olarak adlandırdığınız noktaya bir an önce ulaşmak istiyorsunuz. Koşullara uygun adımlar atamadığınız sürece her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, gerekli olanlar üzerinde etkinlik göstermek isteyeceksiniz ki bu da normalden daha fazla para harcayabileceğiniz anlamına gelmekte. Gücü tamamen elinizde bulundurmak istiyorsunuz. Koşullara uygun adımlar atmaya çalışın.

Balık Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2020 Cuma​

Balık Burcu Günlük Yorum Genel Durum​

Bugün, gezegenlerden alacak olduğunuz etki sayesinde kendinizi daha da geliştirme şansı elde edeceksiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlama şansına sahipsiniz. Öz disiplini korumayı başardığınız takdirde her şeyin daha net olmasını da sağlayabilirsiniz. Dengeler açısından zorlayıcı olabilecek herhangi bir adım atmamaya çalışın. Aldığınız kararları uygulamak isterken de sağlam durmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler​

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, koşullar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacak ve birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırmayı başaracaksınız. Hatalardan ders çıkartmanız gereken bir gündesiniz. Duygularınızı ifade etmekten kaçınmamanız sizin açınızdan daha iyi olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer​

İş ve kariyer hayatınızda bugün, idealleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Başarıya gözünüzü dikmiş durumdasınız ve bu yolda ilerlerken karşınıza ne çıkarsa çıksın üstesinden gelebileceksiniz. Etkin yaklaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum​

Bugün, maddi anlamda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz sürece üstesinden gelebileceğinizi de iyi biliyorsunuz. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir gün.

Koç Burç 21 Mart – 20 Nisan

Bugün güzel bir gün ve iyi performans göstereceksin. İşe odaklanmanız, lideriniz tarafından takdir edilebilir. Ekibinize de verimli bir şekilde liderlik edebilirsiniz. Ödül açısından, biraz terfi alabilirsiniz. İş arayanlar iyi bir iş bulabilir. Mimarlar, sanatçılar ve tüccarlar daha iyisini yapacak. Kişisel açıdan bakıldığında, bekarların işyerinde birine aşık olması muhtemeldir.

Boğa Burç 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün ev hayatınızla ve onunla ilgili çalışmalarla meşgul olacaksınız. Çocuklarınızın eğitimi açısından bazı güzel haberler duyabilirsiniz. Sosyal statünüzü korumak için ev veya ofis için bazı yaratıcı şeyler satın alabilirsiniz. Ancak, bir şeyler satın almadan önce dikkatli olmanız tavsiye edilir. Ordu, yönetim, elektronik veya tıpla ilgili kişiler daha iyisini yapacak.

İkizler Burç 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün, çevrenizdeki insanlar işbirliği yapamayabileceği için memnun olmayabilirsiniz. Sabırlı olmanız tavsiye edilir. Ayrıca, imzalamadan önce belgeleri dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Yararsız şeylere yeni yatırımlar yapmak sizin için bir darboğaz olabilir. Öğrencilerin konularını sabırla okumaları tavsiye edilir.

Yengeç Burç 22 Haziran – 22 Temmuz

Bugün, ay tarafından kutsanmış olduğunuz gibi, kaderiniz muhtemelen sizinle olacaktır. Sıkı çalışmanız size başarı açısından ödeme yapabilir. İşle ilgili kısa bir geziye çıkmanız muhtemeldir. Kişisel cephede, kardeşlerinizden bazı iyi haberler bekleyebilirsiniz.

Aslan Burç 23 Temmuz – 23 Ağustos

Bugün aile meseleleriyle meşgul olabilirsiniz. İç cephede de bazı önemli kararlar verebilirsiniz. Kişisel konularda tartışmalardan kaçınmanız tavsiye edilir. Küstahlığınız ev hayatınızı etkileyebilir. Akşam geç saatlere kadar her şeyin kontrol altında olmasını bekleyebilirsiniz. İşe yatırım yapmadan önce sezgilerinizi takip etmeniz tavsiye edilir.

Başak Burç 24 Ağustos – 22 Eylül

Huzur içinde hissedeceksiniz ve dağınık durumlar artık kontrol altında olacak. Mali cephede, kazancınız ve harcamalarınız arasında uygun bir denge kurabilirsiniz. Aynı şey, mali durumunuzu da artırabilir. Sağlığınızı etkileyebileceği için fazla çalışmaktan ve çok fazla seyahat etmekten kaçınmanız önerilir. Aşk kuşları mutlu anlarının tadını çıkarabilir.

Terazi Burç 23 Eylül – 23 Ekim

Profesyonel ve kişisel cephelerinizin tadını çıkarırken günün ilk yarısı size iyi gelecektir. Ayrıca sıkışan miktarı da alabilirsiniz. Ancak, akşam geç saatlerde kendinizi sıkıcı hissetmeye başlayabilirsiniz ve bilinmeyen bazı korkular sizi üzebilir. Stresli olabilirsiniz, bu da derin uykunuzu etkileyebilir. Meditasyon yapılması tavsiye edilir.

Akrep Burç 24 Ekim – 22 Kasım

Bugün, ay tarafından kutsanmış olabilirsiniz. Hayal kırıklıklarınız mutluluğa dönüşebilir. Hedeflerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Ofisinizde veya evinizde bazı değişiklikler yapmak için yaratıcılığınızı kullanmanız muhtemeldir. Ayrıca çevrenizde aşkı bulmayı da bekleyebilirsiniz. Aşk kuşlarına ilişkilerinde fanteziden kaçınmaları tavsiye edilir. Öğrencilerin spekülasyonlardan kaçınmaları tavsiye edilir.

Yay Burç 23 Kasım – 21 Aralık

İş yerinde meşgul olabilirsiniz ve iletişim becerileriniz büyük siparişler almanıza yardımcı olabilir, bu da işinizi artırabilir. İşinizi büyütmenize yardımcı olacak etkili bir kişiyle tanışmanız muhtemeldir. Ailenizin desteğini işle ilgili zor kararlarda bulabilirsiniz. Aşk kuşlarının konuşmadaki basitliği kontrol etmeleri tavsiye edilir.

Oğlak Burç 22 Aralık – 20 Ocak

Bugün anne babanızdan tam destek alabilirsiniz. Bir hükümet projesiyle ilgili olan işte iyi bir başarı elde edebilirsiniz. Yönetimle aranızdaki şartların iyileşme olasılığı yüksektir ve bu da işinize veya işinize fayda sağlayabilir. Yurtdışı işle ilgili bir gezi planlayabilirsiniz. Kişisel açıdan, bazı enfeksiyonlara yakalanabilirsiniz, bu nedenle bol su içmeniz ve yemekte limon kullanmanız tavsiye edilir.

Kova Burç 21 Ocak – 18 Şubat

Bugün bilinmeyen korkunun kurbanı olabilirsiniz. Düşüncelerinize bir tür olumsuzluk yansıyabilir. Sabırsız doğa ve kibir sizi işyerinde zor kararlar almaya itebilir. Ölü varlıklara yatırım yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Kişisel cephede, büyüklerinizden kutsamalar almanız muhtemeldir. Aynı şey, karmaşık durumlardan çıkmanıza yardımcı olacaktır. Aşk kuşlarına değersiz konularda tartışmaktan kaçınmaları tavsiye edilir.

Balık Burç 19 Şubat – 20 Mart

Güne güzel duygularla başlayabilirsiniz. Sabırlı olabilirsiniz ve aynı durum çalışma şeklinize de yansır. İş yerinde keyif alabilir ve iş dünyasında kazanımlar açısından iyimser olabilirsiniz. İş arayanlar iyi haberler duyabilirler. Kişisel açıdan, eşinizle duygusal bir bağınız olabilir ve aynı şey aile uyumunu artırabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…