11.03.2009 belinay ve derya buluşuyorrrrrr :)) hemide belinayıın evindee :))

b&m sende gelsene kuzummmmmmmmmmm ayrıca resim koymicam mamaların resmini yanii.. çünkü hamiş olanlar falan olur canı çeker üzülürüm sonra benn.. deryam lezzetlerini anlatır sizee :))

çarşamba günü benimde arkadaşlarm gelicek bebişşş çok yoğunum ogün:smiley-cool:
ne güzel olurdu ama malesefffsenağlama

inşallah gelirsin birgün özloşumm zaten bu gidişle ancak beni düğünümde görüceksin ee davetiye yollicam katılmada görimmm :)))

canımmmmm inşallah hayatım...
seve seveeeee tatlım benim

ok ozaman bebiş birdaki buluşmada bakırköyde olcak ozaman diyelim artıkınn olurmuu şekerimmmm

nee güzelllll hadi bakalım bekliyoruz çarşamba akşamını..

deryam bol güvenlikli evinden taşınmak mı istiormuş:uhm:

CADIARZUfisfisfis:sm_confused:delikafaduldendelikafadulden nasıl bol güvenlik kkuuuuuuuuzuuuuuuuuuumm

:lepi::lepi::lepi::lepi:
delikafaduldendelikafadulden
:roflol::roflol::roflol:
hey Allahım yaaaa ianmıyoruuuuuuuuuuummm topic açmıııııışşş

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
canımsın belinaaaaaaayyyy
inşallah bi aksilk çıkmaz canım bende görüşmeyi çok istiyorum
resmleri eklez artık:1hug:ŞenizŞenizŞenizŞeniz

iyi eğlenceler bol sohbetler kızlarrr kaydirigubbakcemile5

deryaaa bekliyorum kuzum valla buarada msn açsana kızımmm bişi dicemm sanaaa :))))

ıyree kuzum sağolll gülşahımmm adanadasın yaaa (((

atla gel havalimanından karşılarım seni benn deryammm :)))

cnm salı çrş aksamı ing kursum var ve evinde bana gayet uzak zor olurdu gelmem ama nazik teklifin için çok teşekkür ederim a.s.

sultanahmetten yakındı bikeremmm :) neyse sağlık olsun tatlımmmmm rica ederim nedemek...

deryaaa bekliyorum kuzum valla buarada msn açsana kızımmm bişi dicemm sanaaa :))))

ıyree kuzum sağolll gülşahımmm adanadasın yaaa (((

canım yaa eşim pc ye format atıyor benim pcde msn yok kuramıyorumda güvenlik kameraları bu pcde sen bana mesaj özelden:lepi::lepi:
klvyemde bozuk yaww sanal klavyeyle yazıyorum:lepi::lepi:
:içelim::içelim::teytey::teytey::dance::dance:a.s.a.s.

neyse yarın konşuruz ozaman şekerimm fazlada önemli deil zatenn :)))

o ne biçim laf yahuu.. babam sorup duruyoo zaten o beni rüyasında gören arkadaşın nezaman gelcek diyoo annemde diyoki derya o deryaa diyooo :) sen sus ve cicicci gel bakimm bana kuzumm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…