11/02/20009

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.991
30.291
60
Bugün üye olan hanımlar bir merhaba desek :):enbuyukkk:

Merhaba arkadaşlar,
özel bir firmadan emekliyim..üç senedir hobi olarak başladığım takıtasarımlarını ilerletip kendi sitemi açtım...takı konusunda merak ettikleriniz varsa yardımcı olabilirim..hobi olarak fotoğraf,web tasarım,yağlıboya tablo,el işleri ile ilgileniyorum...
Dün tesadüfen internetten sitenizi gördüm ve cok beyendim yararlı eğitici dolu dolu bir site.
Siteyi kuran ve emeği gecen herkese tsekkürler.a.s.

aramıza hoşgeldiniz...
güzel ve faydalı paylaşımlar diliyorum...
sevgiler...

aramıza bugün katılan bütün hanımlar,
hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

ben yeni üye tuğba pko luyum anne olmak için çaba sarf ediorum Allah herkezin duasını kabul etsin inşallah arkadaşlar bu zor ve meşakkatli bir yolculuk herkeze boool şanslar :teytey:

merhaba bende bugün katıldım aranıza.28 yaşındayım;2,5 yaşında nehir adında bir kızım var,muhasebe yöneticisi olarak çalışıyorum.Hep birlikte güzel paylaşımlar diliyorum a.s.

arkadaşlar bana yardım edin kullanıcı adımı nasıl değiştrirebilirim akşamdan beri debeleniyorum olmuyor.lütfen yardım bekliyorum.

merhabalar,dün üye oldum ama yazamadım,6 aylık evlıyım Konyada yasıyorum 1986 Dogumluyum,hapınıze bol gulucuklu günler diliyorum

profil resmım nıye gözükmüo,bıde yazıların altında kılo yada evlılık catvali gibi bıseyler var bazılarının o nasıl yapılo,lutfen yardım edin

merhaba arkadaşlar.ben meltem.23yaşındayım ve evliyim.henüz bebiş yok.bursada yaşıyorum.inşalah güzel paylaşımlarda bulunuruz

aranıza bende katıldım. kısaca kendimi özetliyeyim 37 yaşında istanbul'da yanlızlığı seçip bunu sürdüren birisiyim. sosyal aktivitelerim var işim dışında hobi olarak müzikle uğraşıyorum. yaklaşık 15 yıldır amatörce ney üflüyorum, elişi yapmayı çok seviyorum ve genelde aşırı iş stresini elişi yaparak dağıtıyorum.
doğaya aşığım fırsat buldukça yaşadığım çevreden kaçıp bilmediğim yerleri keşfe çıkıyorum.

daha yazılacak şeyler var ama kısaca dedik
herkese selamlar

merhaba arkadaşlar dün katıldım bende aranıza. siteyi kullanmayı bilmiyorum henüz. umarım çabuk çözerim

bu arada adım birgül. 26 yaşındayım efe adında 14 aylık bir oğlum var. ağrıda oturuyorum. aslen mersinliyim. umarım güzel paylaşımlar olura.s

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz:)))a.s. bunlar sizin için

X