1045 ve 1095

sinyora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
577
8
44
kızlar bu 1045 ve 1095 indirimli arama ön numaralarıyla ilgili bilgisi olan varmı
yani gerçekten arayacağımız no dan önce bu numaralardan birini tuşladığımızda dahamı ucuza görüşüyoruz,bunu uygulayan ve sonuç alan varmı bugün bi mail gelmiş bununla ilgili ucuza konuşun filan,ama anlayamadığım ve mantığını çözemediğim için sizlere sorayım dedim

Evet bu 1045'i duydum doğruymuş.Faturalarda kendini belli ediyormuş. Kardeşim İstanbul'da sürekli kullanıyor.

Evet bu 1045'i duydum doğruymuş.Faturalarda kendini belli ediyormuş. Kardeşim İstanbul'da sürekli kullanıyor.CADIARZU

sinyora,sakın kullanmayın,1045-1095...:1no2:
biz 2 ay bu numaraları kullanarak aradık,2 ayda 4 fatura ödedik..yani telekomun faturası ayrı geliyor,bu numaraların faturası ayrı geliyor...
menfaatleri olmasa,böyle bir şey yaparlarmı....
benden tavsiye sakın sakın kullanmayın.....

Bende kullandım iki ay.Kesinlikle kullanma derim.Bizde ngs2007 gibi 4 fatura yatırdık.İkisinin vergileri, bilmem nesi herzaman ödediğimizin çok üstünde ödeme yaptık.Bir daha mı?ASLAAAA....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…