100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

Benim yerime 2 gün okur musunuz bayanlar 😔 Salı gününe kadar telefon çekmeyen bi yere gidicem nete giremicem haliyle plansız birşeydi k bakmayın mahçup bir şekilde yazıyorum şuan hakkınızı helal edin lütfen 🙏

Sealand Sealand Allah kabul etsin inşallah muradını nasip etsin
-Adel- -Adel- canım duanı paylaşır mısın
Allahım evimize bereket borclarimizdan ferahlama gücü ver. Iki kişilik ailemize bi mucize yaşar. sağlıklı hayırlı güzel ahlaklı evlatlar nasip et rabbim. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin

Dua sırası -Adel- -Adel- te Duası:Allahım evimize bereket borclarimizdan ferahlama gücü ver. Iki kişilik ailemize bi mucize yaşat. sağlıklı hayırlı güzel ahlaklı evlatlar nasip et rabbim. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin
Goldenpanthera Goldenpanthera
ferdaw ferdaw
Sealand Sealand
-Adel- -Adel-
F FairyTale89
M MrsRed
little bird little bird
Sezinto Sezinto
M mely15
KurkmantoluS KurkmantoluS
orkide1453 orkide1453
Aomine Daiki Aomine Daiki
Minnoskafa Minnoskafa
Aycoregi22 Aycoregi22

Son düzenleme:
Allahım evimize bereket borclarimizdan ferahlama gücü ver. Iki kişilik ailemize bi mucize yaşat. sağlıklı hayırlı güzel ahlaklı evlatlar nasip et rabbim. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin
Goldenpanthera Goldenpanthera
ferdaw ferdaw
Sealand Sealand
-Adel- -Adel-
F FairyTale89
M MrsRed
little bird little bird
Sezinto Sezinto
M mely15
KurkmantoluS KurkmantoluS
orkide1453 orkide1453
Aomine Daiki Aomine Daiki