100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

Goldenpanthera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
1.088
2.209
100 ya Fettah ya Rezzak zikri ile bolluk bereket gelir. Ummadığınız yerlerden rızık kapıları açılır.
100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram. Zikri de ona keza bolluk bereket zikridir.
Tecrübe edilmiş zikirlerdir; 10 kişilik bir grup olursak kâfi. Günlük 1 kişi niyetine okuyacağız. Katılmak isteyenler buyursun. Günlük herkes 100 ya Rezzak ya Fettah ve 100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram' zikirlerini okuyacak. Kendisine okunduktan sonra listeden ayrılanlar vebal alıyor, ayrılacaklar baştan lütfen girmesin listeye sağlam bir ekip olalım

Kaç gruptasın ya Bedi senin bir kişi kalmış oku bitir o listeyi, ben öyle yaptım
Fazla gurupta değilim ama yoğunluktan fırsat bulamıyorum bazen okumak ve takip etmek için zaten bi grup var etiket gelmiyo okuyayım kaciriyom

Ama senin etiketlerin hep geliyo bana. O grubun gelmiyo isimleri etiket ediyon ya onları diyom
Hee onlar güzel etiketleyemiyordur
Heyacan ettim bi an
şimdilik sakin, zengin olunca heyecan yaparız Bu uygulamayı boğaziçi mezunu ve manevi konularla ilgilenen birisinden öğrendim. Kendisi uygulamış. 3-4 ay sürmüş. O tek başına okumuş ve sadece günlük 100'er tane okumuş. 12.000 olur toplamda. Biz 10-12 kişi olsak 10 günde tamamlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…