Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri %100 etkili meme büyütme

Bu bozay ne ? Almanyada bulabilirsem alicam tarcinla karistirip surcem bi umut daha :) nette baktim ogutulmus dari falan diyor bu darida ne ya kndisimi bu bozayi yapti yoksa aldimi ? Ve nerden aliniyor turkiyede ?

Almanya´da türk marketlerde hazir tozunu bulabilirsin...tarifine göre karistirman gerekir sadece

göğüslerimden memnunum ama daha buyugunu kımıstemezkıboza her yerde var bulunması kolay,
Evde Boza Yapımı

Malzemeler
3 bardak bulgur
2 kahve fincanı pirinç
3 bardak tozşeker
1 bardak eski boza ya da kibrit kutusu büyüklüğünde maya geniş bir kap

Yapılışı
Bulgur akşamdan bol su ile ıslatılır. Ertesi gün bulgur ve pirinç iyice ezilinceye kadar pişirilir. Mikserle çırpılır ve ince süzgeçten geçirilir. Bu karışım hafif ateşe konulur. İçine şeker katılır ve eriyinceye kadar karıştırılır. Sonra ateşten alınır. Bir yerde ılınmaya bırakılır. Arada bir karıştırılır. Ilındıktan sonra içine eski boza ya da ılık suyla ezilmiş maya katılır. İyice karıştırılır. Bu karışımın ağzı kapatılarak, 20-25 derecelik bir yerde, ara sıra karıştırılarak 2-3 gün bekletilir. İçinde göz göz hale gelmiş kabarcıklar görülürse olmuş demektir. Serin bir yere alınır. Soğuk servis yapılır. İsteğe bağlı olarak üzerine sarı leblebi ve tarçın ilave edilir.
bı mıktar alıp gerısını kendımızde evde yapabılırz ,bu bozayı merak ettım deneyecegım yağlara karşı antipatim var bı de aldığımız yaglar gercek mı degıl mı bellı degıl

Valla arkadaşlar doğal olarak denemediğim yöntem kalmadı, bozadan tutunda bebekyağı, çörekotu, kara üzüm çekirdeği, göğüs büyütme çayıdır özel masaj çeşitlerine kadar. Ne yazıkki bir beden bile büyümedi. Sonunda çözümü dr. tamer yavaş meme büyütme ameliyatında buldum. gerçekten memnunum fakat gerçekten zor bir konu..

Meme Büyütme » Op.Dr. Tamer YAVAŞ | Plastik Cerrahi

not: sitesini reklam olsun diye vermiyorum arkadaşlar sadece memnuniyetimi dile getirdim yönetici arkadaşım mahsur görürse silebilirim yada silebilir..

5 vakit çatlayana kadar boza içsek olmaz mı onun yerine ?

canım yeğeninde kaç cm büyüme olmuş acaba söyleyebiliir misin, ya da tarifen ne kadar büyümüş? hazır havalar sıcakken ona da başlayayım:)

Bende yaptirmayi dusunuorum ne zaman ve kaca yaptirdin bilgi verirsen evinirim. Ve istedigin buyuklukte oldumu sonuc?

Arkadaslar son zamanlarda meme buyutme ameliyati geciren varmi? Varsa ozellikle fiyat hakkinda bilgi verirseniz sevinirim. Istanbul bahcelievler bakirkoy civarinda olanlar yazarsa cok daha memnun olurum. Cunku bu civarda ikamet ediorum. Bir doktorum var fakat deneyimi olanlardan bilgi almak cok faydali oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…