Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri %100 etkili meme büyütme

dantellidon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
59
7
eyer küçük memelere sahipseniz, memelerinizin bedeninden memnun değilseniz, memelerinizin bir beden daha büyük olmasını istiyorsanız elimde çok süper ve doğal bir formül var

bana sorarsanız meme kadınlar için ileride sıkıntı yaratabilecek bir bölge (kanser gibi)(allah kimsenin başına wermesin) bu yüzden kimyasallardan uzak durun kızlar.bu yeni çıkan haplar veya kremlerin 5 ya da 10 sene sonra nasıl bir geri dönüşü olur bilinmiyor, bu ürünleri kullananlar şu an bildiğimiz denek...

her neyse yazacağım formül doğal olduğu için hiç bir risk taşımıyor, üstelik de oldukça lezzetli bir yöntem.

bildiğimiz bozayı, evet evet yanlış duymadınız bozayı tarçınla karıştırıp memelerinize sürün
bu formülü her gün 1 seans uygulayın ama her gün aynı saate denk getirmeye çalışın

komple memeye sürebileceğiniz gibi arzu ederseniz sadece dekolte bölgesine sürerek de uygulayabilirsiniz
komple tüm memeye sürdüğünüz takdirde sadece bbüyük değil aynı zaman da dik memelere de sahip olabileceksiniz
tabi memenin tümüne sürmek biraz sıkıntılı olduğundan genelde dekolte bölgesi tercih ediliyor çünkü sürdüğünüz takdirde 30 dk 45 dk arası durması gerekiyor bunun için evin müsait olması gerekiyor :KK70:D

benim memelerimde bir sıkıntı olmadığından ben bu yönteme hiç girişme girişiminde bulunmadım ama 19 yaşındaki yiğenim uygulamıştı
kendisini 2.5 ay sonra gördüğümde inanılmaz derecede değişiklik vardı

sorduğumda bu yöntemle büyüttüğünü anlattı.yaklaşık olarak 1-1.5 ay denemiş

haydi kızlar darısı başınıza :KK70::KK70:

Göğüs büyüttüğü iddiaları üzerine Avrupalılar, bozası için Bulgaristan’a akın ediyor..

Türkiye'de her kış gecesinde akla gelen ilk şeylerden biridir boza... Kapının önünden geçen satıcının sesiyle yerinden fırlayıp bozasını yudumlayan çoktur. İşte son dönemde Avrupa Birliği ülkelerinde de boza çılgınlığı yaşanıyor. Ancak nedeni, soğuk kış gecesinde içlerini ısıtmak için bir bardak boza içmek değil.

BOZA TURİZMİ

İnsanların bozanın peşine düşmesinin asıl nedeni, göğüsleri doğal yoldan büyütme isteği! Bulgaristan'ın 1 Ocak 2007 itibarıyla AB üyesi olmasıyla bu ülkeye bir "boza turizmi" başladı. Komşu ülkelerden birçok erkek, Bulgaristan'ın sınır şehirlerinden biri olan Rusçuk'a giderek akın akın boza alıyor. Nedeni ise bu ilginç içeceğin, kadınların göğüslerini büyüttüğüne inanmaları... Bozayı "göğüs büyüten bira" olarak satan Bulgar yetkililer de durumdan memnun. İngiltere ve Avustralya gazeteleri, konuyla ilgili haberlerinde bozanın göğüs büyütme "yetisinin" peşine düşen müşterilerin sözlerine de yer verdi. Constantin Barbu, Romanya'dan gittiği Rusçuk'ta boza alıp "Karım için bir şişe aldım. Deneyeceğiz. Bunun etki etmesini gerçekten umuyorum" diye konuştu. Avusturyalı Klaus Schmidt de yakın zamanda boza almaya gideceğini belirterek "Bozayı daha önce de duymuştum. Ama vergiler eklenince çok pahalıydı. Şimdi daha ucuz. Müşterilerime kayak sonrası ikram edeceğim" dedi.

Sabah

Göğüs büyüttüğü iddiaları üzerine Avrupalılar, bozası için Bulgaristan’a akın ediyor..

Türkiye'de her kış gecesinde akla gelen ilk şeylerden biridir boza... Kapının önünden geçen satıcının sesiyle yerinden fırlayıp bozasını yudumlayan çoktur. İşte son dönemde Avrupa Birliği ülkelerinde de boza çılgınlığı yaşanıyor. Ancak nedeni, soğuk kış gecesinde içlerini ısıtmak için bir bardak boza içmek değil.

BOZA TURİZMİ

İnsanların bozanın peşine düşmesinin asıl nedeni, göğüsleri doğal yoldan büyütme isteği! Bulgaristan'ın 1 Ocak 2007 itibarıyla AB üyesi olmasıyla bu ülkeye bir "boza turizmi" başladı. Komşu ülkelerden birçok erkek, Bulgaristan'ın sınır şehirlerinden biri olan Rusçuk'a giderek akın akın boza alıyor. Nedeni ise bu ilginç içeceğin, kadınların göğüslerini büyüttüğüne inanmaları... Bozayı "göğüs büyüten bira" olarak satan Bulgar yetkililer de durumdan memnun. İngiltere ve Avustralya gazeteleri, konuyla ilgili haberlerinde bozanın göğüs büyütme "yetisinin" peşine düşen müşterilerin sözlerine de yer verdi. Constantin Barbu, Romanya'dan gittiği Rusçuk'ta boza alıp "Karım için bir şişe aldım. Deneyeceğiz. Bunun etki etmesini gerçekten umuyorum" diye konuştu. Avusturyalı Klaus Schmidt de yakın zamanda boza almaya gideceğini belirterek "Bozayı daha önce de duymuştum. Ama vergiler eklenince çok pahalıydı. Şimdi daha ucuz. Müşterilerime kayak sonrası ikram edeceğim" dedi.

Sabah

lütfen reklam vermeyelim.

Bu bozay ne ? Almanyada bulabilirsem alicam tarcinla karistirip surcem bi umut daha :) nette baktim ogutulmus dari falan diyor bu darida ne ya kndisimi bu bozayi yapti yoksa aldimi ? Ve nerden aliniyor turkiyede ?

Son düzenleme:
Bu bozay ne ? Almanyada bulabilirsem alicam tarcinla karistirip surcem bi umut daha :) nette baktim ogutulmus dari falan diyor bu darida ne ya kndisimi bu bozayi yapti yoksa aldimi ? Ve nerden aliniyor turkiyede ?

aktarlarda warmış cnm :KK70::KK70:

Son düzenleme:
bozay değil kızlar boza :)) hiç içmediniz mi hani üstüne leblebi filan koyuyolar böyle puding kıvamına yakın bi kıvamı var, sarımsı bir renk şekerli. kışları çok içmişliğim var ama hiç sürmeyi denemedim :)) ben açıkcası böyle dışardan kremmiş maskeymiş sürerek bi yere varılacağına pek inanmıyorum, içerden desteklemek lazım hormonları

burda keske aktar olsa neyse bi almancasini arastirim belki eczanelerden getirtebilirim denemk istiyorum

aaa almanya'da mı yaşıyorsun, ne güzel. hangi şehir geçen sene hannover'a da görümcem gelin gitti.
sen sie lieght in meinen armen şarkısını biliyor musun?

google translateten bak bakalım neymiş aktarın almancası :KK70: kolay gelsin cnm

bozay değil kızlar boza :)) hiç içmediniz mi hani üstüne leblebi filan koyuyolar böyle puding kıvamına yakın bi kıvamı var, sarımsı bir renk şekerli. kışları çok içmişliğim var ama hiç sürmeyi denemedim :)) ben açıkcası böyle dışardan kremmiş maskeymiş sürerek bi yere varılacağına pek inanmıyorum, içerden desteklemek lazım hormonları

yok mesela aynı formülü dudağınıza sürerseniz memeden daha kısa sürede dolgunluk kazandırır.
deneyin görün
bazı bazı da sürünmeyle oluyor bu işler

aaa almanya'da mı yaşıyorsun, ne güzel. hangi şehir geçen sene hannover'a da görümcem gelin gitti.
sen sie lieght in meinen armen şarkısını biliyor musun?

google translateten bak bakalım neymiş aktarın almancası :KK70: kolay gelsin cnm

Dortmundluyum o sarkiyi bilmeyen yokki onun tûrkcesi bile cikti :KK70: zaten sarkici türk
Aktar yok burda ben bozanin almancasina baktimda bulamadim

hmm nese en kötü türkiyedeki akrabalarınızdan kargoyla yollamasını rica edersiniz

nası yaa dudağada mı oluyo, bu mevsim bozayı her yerde bulabilir miyiz ki marketlerde satılanlar olur mu?

evet tek tarçın sürenler de var bozasız da deneyebilirsin sürüp bir kaç dakika bekleyeceksin ama kalıcı bir dolgunluk değil bir kaç saat sürüyor etkisi.
bunu ben denemedim hiç sadece bir arkadaşımdan duymuştum istersen bir dene sonuçları buradan bizimle paylaşırsın :)

evet tek tarçın sürenler de var bozasız da deneyebilirsin sürüp bir kaç dakika bekleyeceksin ama kalıcı bir dolgunluk değil bir kaç saat sürüyor etkisi.
bunu ben denemedim hiç sadece bir arkadaşımdan duymuştum istersen bir dene sonuçları buradan bizimle paylaşırsın :)

tarçın yağını okumuştumda bu forumda bozanın ayruca bi etkisi var sandım :)

etkisi kalıcı değil dediğiniz dudak için mı göğüs için mı ? Bi de durumu müsait olup deneyen arkadaşlar yok mu?

X