10 yıllık aŞk..

E

EU3

Ziyaretçi
Sevgili ablalarım ve kardeşlerim. Ben aranıza yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım. Bu süre zarfında yazılarınızı yorum yapmadan takip edebildiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum.
Şimdi gelelim benim sorunuma bu arada yaşım 29 lise yıllarından tanımış olduğum ve onunla bu konuyu konuşmaya fırsat bulamadığım ve hep ertelediğim bir oğlan vardı. Bana karşı hislerini biliyordum ama hep ondan bekledim bişileri :eek: gel zaman git zaman ben evlendim hiç istemediğim hatta dalga geçtiğim birisiyle ama sonradan yani evlenene kadar çok aradım ilk aşkımı :a015: bir kızım oldu aydirigubbakcemile3 sonra bu arkadaşım bana bir şekilde ulaştı biz görüşmeye başladık. Bir yanım kötü bişi yaptığımızı söylüyor , diğer yanım hiç sorgulamıyor. Eşimle hiç mutlu değilim. Ama onun yanında çok mutlu oluyorum. Sizden isteğim bana biraz akıl vermeniz.

Lütfen kötü şeyle söylemeyin :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
İstemediğin biriyle neden evlendin? Mecbur mu bırakıldın acaba? Kusura bakma ama yaşadığın olay bana çok ters geldi.Eşini sevmiyorsan ayrıl o zaman.Gerçi bekara koca boşamak kolaydır ama, mutlu olmadığın biriyle de ne zamana kadar yaşayabilirsin? Hayat insanın eline bir kere geçiyor.Kimi seviyorsan ona git.Ama kimseleri aldatmadan, eşini kandırmadan...

kotu seyler duymaya kendını sımdıden hazırla arkadasım az cok burayı tanıyorsam bu boyle..esınle mutlu degılsen daha fazla devam etme bence kotu bısey yapıoun bu dogru esını aldatıosun bu durumda o yuzden vakıt gecırmeden bosanma davası ac ...hep duydugum sey sevmeden evlenıldıgınde durum bu eskı asklar kullenemıyor:nazar:

Siz eşinizi aldatıyorsunuz
Nasıl ki eşiniz sizi aldatsaydı ve bunu burada yazdığınızda kötü şeyler söyleyeceksem size d esöyleyeceğim tabiiki
Bunun pazarlığnı yapamazsınız :1closedeyes:
Arkadaşım gittiğiniz yol yol değil..
Ya evliliğini sonlandırın ya da ilişkinizi

Sevgili ablalarım ve kardeşlerim. Ben aranıza yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım. Bu süre zarfında yazılarınızı yorum yapmadan takip edebildiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum.
Şimdi gelelim benim sorunuma bu arada yaşım 29 lise yıllarından tanımış olduğum ve onunla bu konuyu konuşmaya fırsat bulamadığım ve hep ertelediğim bir oğlan vardı. Bana karşı hislerini biliyordum ama hep ondan bekledim bişileri :eek: gel zaman git zaman ben evlendim hiç istemediğim hatta dalga geçtiğim birisiyle ama sonradan yani evlenene kadar çok aradım ilk aşkımı :a015: bir kızım oldu aydirigubbakcemile3 sonra bu arkadaşım bana bir şekilde ulaştı biz görüşmeye başladık. Hala eskisi gibi yakışıklı bir yanım kötü bişi yaptığımızı söylüyor , diğer yanım hiç sorgulamıyor. Eşimle hiç mutlu değilim. Ama onun yanında çok mutlu oluyorum. Sizden isteğim bana biraz akıl vermeniz.

şimdi, şu son cümleye bir bakalım....ne diyelim. aferin .bravo. çok iyi yapıyorsun . bu yolda devam et mi..:nazar:.
bunu bekliyorsan eğer biraz zor duyarsın sanıyorum.... eşine ve kızına üzüldüm. çok yazık..:eek:klava:..

Bu yaptığınız karşısında ne gibi sözler bekliyorsunuz. Aynı şeyi eşiniz size yapmış olsaydı nasıl karşılardınız? Bir anne eşine çocuğuna bunu nasıl yapar aklım almıyor. Herşey bitebilir ama saygı bitmemeli. İşler iyice büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal almadan ya evliliğinizi bitirin yada diğer kişiyle irtibatınızı kesin.

yalnız yazıpta,tepki gelince çıkmazlar mı... bu da yeni adet oldu..:kahve:.............

medeni durum : evli
cocuk sayısı : 1
konu : evliyim ama eski sevgilimle gorusuyorum, kocamı sevmiyorum

Allah akıl fikir versin :kahve:

herkez zamanın da bır seyler yaşamıştır önemli olan şimdiye bakmak eşinle mutlu degılsen bunu onunla konuş sorunlarınızı halledemıyorsanız ayrılın o zaman eşini bir şekil de aldatıyorsun ve en önemlısı de bır kızın var yaptıgın hiç dogru degıl bunları duymak istemiyorsun ama dogru olan ne ise biz onu söylüyoruz

yalnız yazıpta,tepki gelince çıkmazlar mı... bu da yeni adet oldu..:kahve:.............

aaaa olur mu okypetem..
pışpış da..pış pışş yapmak lazım..
Aferin kardeşim..ne güzel birşey yapıyorsun;sonuçta seviyorsun da..
Nolmuş kocana vur tekmeyi gitsin
Demeli........................ :dance:

aaaa olur mu okypetem..
pışpış da..pış pışş yapmak lazım..
Aferin kardeşim..ne güzel birşey yapıyorsun;sonuçta seviyorsun da..
Nolmuş kocana vur tekmeyi gitsin
Demeli........................ :dance:
canım, aslında ne bekliyorlar biliyor musun. ikisini de idare et dememizi.:1closedeyes:....

canım, aslında ne bekliyorlar biliyor musun. ikisini de idare et dememizi.:1closedeyes:....

canım aslında kendı de farkında kötü bir sey yaptıgının ve insanların tepkısını alacagını bıldıgı için kötü bir sey yazmayın dıye dipnot geçmiş

canım aslında kendı de farkında kötü bir sey yaptıgının ve insanların tepkısını alacagını bıldıgı için kötü bir sey yazmayın dıye dipnot geçmiş

işte o dip notu koyması yanlış. herkes istediğini yazmakta serbest. öyle yazmayın falan demeye hakkı yok. burası özgür bir platform.

Hadi bi hata yaptın evlendin sevmediğin biriyle.
Peki neden bir çocuk getiriyorsun dünyaya.
Yapmayın allah aşkına dünyaya bir can getiriyorsunuz siz.
Evlilik anne olmak bunlar çocuk oyuncağı değil sıkıldığında bırakasında gidesin.
Arkadaşlarında dediği gibi iki ilişkiden birini bitirmelisin.

işte o dip notu koyması yanlış. herkes istediğini yazmakta serbest. öyle yazmayın falan demeye hakkı yok. burası özgür bir platform.

bende onu söylüyorum zaten burası özgür bir platform zaten kendın de hata bu konuyu buraya yazdıysa her türlü olumsuz düşüncelere hazır olmalı diye düşünüyorum çünkü yaptıgı hiç dogru degıl

Şimdi gelelim benim sorunuma bu arada yaşım 29 lise yıllarından tanımış olduğum ve onunla bu konuyu konuşmaya fırsat bulamadığım ve hep ertelediğim bir oğlan vardı. Bana karşı hislerini biliyordum ama hep ondan bekledim bişileri :eek: gel zaman git zaman ben evlendim hiç istemediğim hatta dalga geçtiğim birisiyle ama sonradan yani evlenene kadar çok aradım ilk aşkımı :a015: bir kızım oldu aydirigubbakcemile3 sonra bu arkadaşım bana bir şekilde ulaştı biz görüşmeye başladık. Hala eskisi gibi yakışıklı bir yanım kötü bişi yaptığımızı söylüyor , diğer yanım hiç sorgulamıyor. Eşimle hiç mutlu değilim. Ama onun yanında çok mutlu oluyorum. Sizden isteğim bana biraz akıl vermeniz.

Allah şaşırtmasın :1closedeyes:

Bir insanın yaptığı şey sadece kendine zarar veriyorsa buna hata diyebilirsin.
Ama kendini de aşıp, kendinin dışındakilere de zarar vermeye başlıyorsa buna hata demek hafif kalır, artık alenen günaha girer.

Siz kızınızın da, eşinizin de günahına giriyorsunuz.
Kimseye ayrıl, ayrılma demek haddim değil ama size söyleyeceğim.
Madem bu kadar kör kütük aşıksınız..o zaman ayrılın eşinizden.
Bırakın da o da yalan bir dünyada mutlu bir yuvası olduğunu düşünerek yaşamasın.
Çizsin kendi yolunu.

Ayrılın, sonra ne yapıyorsanız yapın...

Öncelikle yorumlarınız için sağolun bende kötü bişi olduğunu biliyorum.

Yanlız benim beklediğim cevap ikisini de idare et felan değildi. Ama bu şekildede değildi.Belki yeni olmamdan dolayı bana fazla yükleniyorsunuz.Belki de eşimin tavırları beni bu şekilde davranmaya itti. Sorunun kaynağını öğrenmeden yargısız infaz yaptığınızdan konuya ikinci cevabı verebilmek için kendimde o cesareti bulamadım.

basta yanlıs bir evlilik yaptın tmm istemeden oldu onada tmm
içinizde digerine karsı bişiler kalmıs ve onu görmek bunu iyice alevlendirmiş anladım
ama hata etmeyin sakın eşinizle mutlu degilseniz istemiyorsanız ayrılın digeriyle olun
yoksa böyle hem evlii hemde sevgilili olunmaz ikisi bir arada yürümez
birini secin ayrılın napıyorsanız yapın yada eşinize dönün digeriyle görüşmeyi bırakın

X