10 kilo fazlam var

sepsekerr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
3
0
25
10 kilo fazlam var bundan yaklasık tam 5 6 kere diyete baslayacagım diye kendıme eminim söz vermişimdir ama asla icraat göremedim kendime hiç hakim değilim kendimi bir türlü motive edemiyorum önümde sanki hep engeller varmış gibi görüyorum bunu başaranlara gıpta ile bakıyorum çok özeniyorum ama asla kendim yapamıyorum artık burdan seslenmeye karar verdim bunu başaran içimizdeki değerli üyeler bunu nasıl başardıgınızı açıklar mısınız diyet listelerinizi neler yaptığınızı kendinize nasıl hakim olduğunuzu nasıl motive oldugunuzu emin olun işime çok yarayacaktır ve şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim :KK70: :KK70:

Kendimi gördüm sanki :KK54: ben de hiç beceremem diyet listeleri falan az ve sık sık yiyin derler ama ben de o da yok doymadan kalkmam :KK43: hakkımı da yemiyim şimdi ekimde 3 haftada 6 kilo vermiştim -sadece kahvaltı yaparak- :21: bir 10 kilo daha vermem lazım ama bu sefer yavaş yavaş olsun istiyorum size destek olmak için yazdım yalnız değilsiniz:KK50:

Kendimi gördüm sanki :KK54: ben de hiç beceremem diyet listeleri falan az ve sık sık yiyin derler ama ben de o da yok doymadan kalkmam :KK43: hakkımı da yemiyim şimdi ekimde 3 haftada 6 kilo vermiştim -sadece kahvaltı yaparak- :21: bir 10 kilo daha vermem lazım ama bu sefer yavaş yavaş olsun istiyorum size destek olmak için yazdım yalnız değilsiniz:KK50:
Nasil 3 haftada 6 kilo verebildin sadece kahvalti yaparak aslinda diyet yaparken sabretmen gerek ama ben sabredemiyorum simdide ramazan geldi yine hayal kırıklıgım

X