10 gundur bacagimin derisi yaniyor

pnrtknn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
53
7
32
Yaklasik 10 gun once ust bacagimin popoma yakin yerinde sanki cildim yanmis veya biyere surtup derisini siyirmisim gibi bir aci var gorunuste hic bir sey yok ama. Gecer diye bekliyorum ama gecmiyor da. Yaklasik 4 parmak buyuklugunde bir alan. Daha once boyle bir durum yasayan var mi acaba

Geçmiş olsun zona filan olabilir mi gerçi sanırım o zaman dış görünüşte bir şey oluyor mu çok emin degilim zonada inanilmaz ağrı oluyor diye biliyorum doktora gitmek gerek

Gorunuste bir sey olmadigi icin norolojinin ilac yazmasini daha dogru bulaldu
İnsallah nöroloji çaresini hemen bulabilir bana çok ilginç geldi daha önce de böyle bir şey duymadım ama nedense aklıma direkt zona geldi çünkü annemin arkadaşı böyle yanma ve acı ağrı olarak anlatmıştı zonayi stres ve üzüntü kaynaklıymis nöroloji uygun tedaviyi verir diye düşünüyorum muhakkakd eğer öyleyse

sosyal medyadan da sordum bi noroloji doktoruna zona olabilir dedi 4 parmak kadar bi yer sadece anlayamadim ben de muayene olunca netlesir insallah

Zona direk deride kendini belli ediyor. Eşimde çıkmıştı ordan biliyorum.
Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…