10.10 2008 cuma günü bebişime kavuşuyorum.

yaxgxmur ankara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
1.418
1
kızlar normal doğum diye bu kadar zamandır bekliyodum biliyosunuz ama drumuz artık bebişin alınması gerektiğini söyledi rabbimin izniyle cuma günü bebişime kavuşcam. allahım hepinize nasip etsin cümlemizi bir ağrıda kurtarsın herkesede bu güzel duyguyu nasip etsin duanızı esirgemeyin

canım yaaa iki gün sonra meleğine kavuşuyorsun inşallah..
rabbim bir avazda kurtarsın canım..sağ sağlim bebeğini kollalarına almayı nasip etsin...
sende bizler için dua etmeyi unutmaa...
bir ömür bebeğinle şimdiden mutluluklar dilerim...

yağmurcum günlerimiz aynı yaa 10.ayın 10u peki senin saat kaçta benimki 7:45 ne heyecanlı dimi Rabbim ikimize de yardım etsin tabi tüm annelere

hayırlı olsun inşallah dualarımız nisanur ve sizinle sağlıkla alın bebişlerinizi ve bizlerede dua edin:))senindemi sezeryan olacak?

ay ne gsel ya ben o kadr yırttı kendimi ama daha doğuramadım neyse sizin haberlerinize sewiniyorum bizim için dua edin özellikle benm için bi an önce sağ salim alıyım kucaama bebişimi

ne güzel sende kavuşucan bebişine.ben bugün dr a gittim benim oğlumda çok şükür dönmüş.salı günü tekrar gitcem nts ve alttan muayene edicek bakalım ne olacak.şimdilik herşey normal görünüyo.bizlere dua etmeyi unutma...

harikaaa..çok az kalmışş..kolay doğumlar olsun inşallah..sağlıkla büyütmek nasip olsun..

canım hayırlısı olsun.Allah yardımcın olsun.bir avazda kurtarsın inşallah..:Saruboceq:

calarım sağolun hepinize dua etcem her dakka ediyom zaten sizde bize dua edin
sezeryan olcak nisanurla aynı tarih inşallah 9 10 gibi alcaklar aynı zamanda kardeşimin doğumgünü şifte doğumgünü kutluycaz inşallah hepinizi çok seviyorum rabbim her isteyen kuluna bu güzel duyguyu nasip etsin

ne güzel nisanur la ikiniz bugün bebeklerinizi kucağınıza aldınız hayırlısıyla..
ben sadece kalp atışlarıyla yetinmeye devam ediyorum şimdilik 3-4 günd bir nstlerde:))
inşallah çarçabuk toprlanıp bize doğum hikayelerinizi yazarsınız ikiniz de:))
allah analı babalı büyütsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…