10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Okuduğumuz Esma
El-MUCİB
okuduğumuz sayı 30.000
sayıdan düşerek okunacak
okuma bitince herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak 🙏

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
George Mc George Mc
👉 Nevreste Nevreste (niyetine)
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Nevreste Nevreste duası 🙏
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.
Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim. Bu sıkıntılarımızı çabucak unutalım inşallah 🤲
Eşime, çocuklarıma yeni hayatımızda güzellikler ver yarabbim.
Kızlarım ve oğlum sınavlarında başarılı olsunlar iyi okullarda eğitim alsınlar. İstedikleri yerleri kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlar🤲
Yeniden bir arada yuva kurabilmeyi nasip et. Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.
Eşimi koru yarabbim onu bize bağışla🤲
Hastalığıma şifa ver 🤲Tedavim işe yarasın ağrılarımdan kurtulayım🤲
Nevreste Nevreste canım niyetine fatiha okuyup bağışladım ALLAH kabul etsin aminnnnnn 🤲

Okuyacağımız Esma
El-MUCİB
okuyacağımız sayı 30.000
sayıdan düşerek okunacak

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
👉 penyez83 penyez83 (niyetine)
PiXiEE PiXiEE

penyez83 penyez83 duası 🙏
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein. 🌹

ALLAH ım 🤲 bilerek, bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Dünya da ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip eyle. Dünya işlerine dalıp ahiretimizi unutturma. Rızana uygun yaşayıp, rızana uygun ibadetlerimizi yapmayı, Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatine nail olabilmeyi, tez vakitte eşim ile 🕋 kabeye umreye hacca gidebilmeyi nasip eyle ALLAH ım aminnnn

El Mucib Cc ismin hürmetine benim ve dua kardeşlerimin gönüllerindeki niyetlerini, hayırlısı ile tez vakitte kabul eyle. Aminnnnnnn 🤲

Okuyacağımız Esma
El-MUCİB
okuyacağımız sayı 30.000
sayıdan düşerek okunacak

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
👉 penyez83 penyez83 (niyetine)
PiXiEE PiXiEE

penyez83 penyez83 duası 🙏
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein. 🌹

ALLAH ım 🤲 bilerek, bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Dünya da ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip eyle. Dünya işlerine dalıp ahiretimizi unutturma. Rızana uygun yaşayıp, rızana uygun ibadetlerimizi yapmayı, Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatine nail olabilmeyi, tez vakitte eşim ile 🕋 kabeye umreye hacca gidebilmeyi nasip eyle ALLAH ım aminnnn

El Mucib Cc ismin hürmetine benim ve dua kardeşlerimin gönüllerindeki niyetlerini, hayırlısı ile tez vakitte kabul eyle. Aminnnnnnn 🤲
Niyetime 5.000 okudum 🕋

Kalan 17.000 🌹

X