10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

A evet bak bunu unutmuşum ben zeynom çok haklısın Esma ve zikir okunca regili iken okuyabiliyoruz bizim için çok büyük bir avantaj oluyor
Aynen lalem .ben bugun yarin olucam o geldi aklima
Biz esmalardan yola cikalim
Maalesef kadinlarimizin özel durumu var olamsak iydi ama oluyor mecbur olsak olmuyor olmadakta olmuyor bu kadinlarimiz ne cekiyor ya her ayy

Aynen lalem .ben bugun yarin olucam o geldi aklima
Biz esmalardan yola cikalim
Maalesef kadinlarimizin özel durumu var olamsak iydi ama oluyor mecbur olsak olmuyor olmadakta olmuyor bu kadinlarimiz ne cekiyor ya her ayy
Aynen çiçeğim öyle yapalım aynen kadınız ve regi olmanız en doğalı olsak dert ediyoruz olmasak niye olmadık diye strese giriyoruz valla çözemedim ben bizi

Kizlar iyi akşamlar.. eşim aksesuar tasarimci .bir tasarim yapti onuda piyasaya verecek .o işin tutmasi icin ve devami gelmesi icin bir dua veya zikir okumak istiyorum işleri rast gitsin diye .tasarladigi iş tutsun piyasada .genelde eşimin tasarladiklari işler hep tutmuştur ama şuan piyasa cok kötü bayramdan sonra hic iş yok .bana bir dua zikir öneriniz varmi

Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bi'l-hayr duasını okumanızı tavsiye ederim

Ya rezzak Cc. Esmasını çekin

Ben hergün sayısız çekiyorum

RABBİM bol, bereketli, helal kazançlar nasip eylesin aminnnnnn

Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bi'l-hayr duasını okumanızı tavsiye ederim

Ya rezzak Cc. Esmasını çekin

Ben hergün sayısız çekiyorum

RABBİM bol, bereketli, helal kazançlar nasip eylesin aminnnnnn
Allah razi olsun cok teşekkür ederim ..tamam bende cekerim

niyet alıp hergün fetıh suresi birde günlük 489 Ya fettah oku canım.

vakıa suresini her gün okumayı, sık sık teheccuh namazı kılmayı ve vakit namazları kılmayı ihmal etmez isek, maddi ve manevi sıkıntılarımızı RABBİM giderir inşaallah

vakıa suresini her gün okumayı, sık sık teheccuh namazı kılmayı ve vakit namazları kılmayı ihmal etmez isek, maddi ve manevi sıkıntılarımızı RABBİM giderir inşaallah
ablaaa vakıa suresı varyaa düzenlı okumuyordum maşallah öyle fark oldu kı fetıh suresı ıle bırlıkte. bazen kendımıze ezıyet edıyoruz

ablaaa vakıa suresı varyaa düzenlı okumuyordum maşallah öyle fark oldu kı fetıh suresı ıle bırlıkte. bazen kendımıze ezıyet edıyoruz
İbadetlerimizi, okuduklarımızı ALLAH rizasi için yaparsak yolumuz hep açık olur. İçten ve samimi dua etmek

okuyamadıgımda pcden acıyorum kuzum. mecburuz sonucta okuyamayız. ben 41 vakıa ya nıyet etmıstım ara verdım mecbur bitince tekrar başladım
Pc den acipmi okuyorsun canim .41 vakia yi bende niyet etmiştim bende okuyamadim 41 gün hergün bir sayi arttiyorsun yetişemedim kaldi
Gene birseyler yapmak istiyorum

Vakit namazini kiliyorum arada ya oglen yada ikindi kaciriyorum ama hepsini kilmaya calişiyorum .en cok kilmak istedigim teheccuh namazi bir tek o namaza uyanamiyorum her aksam uyurken şartliyorum kendimi .inşallah birgün kalkicam

Pc den acipmi okuyorsun canim .41 vakia yi bende niyet etmiştim bende okuyamadim 41 gün hergün bir sayi arttiyorsun yetişemedim kaldi
Gene birseyler yapmak istiyorum
ben okumuyorum canım evın ıcınde okunsun dıye sesli açıyorum. evet bende ona nıyetlendım cocuklarla zor oluyor yalnızken basladım. arttıkca agırlıyor bıraz zaten

Vakit namazini kiliyorum arada ya oglen yada ikindi kaciriyorum ama hepsini kilmaya calişiyorum .en cok kilmak istedigim teheccuh namazi bir tek o namaza uyanamiyorum her aksam uyurken şartliyorum kendimi .inşallah birgün kalkicam
Haftada bir kalkmaya çalış, yeterki biz gayret edelim RABBİM nasip eder inşaAllah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…