10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Evet çiçeklerim bi duamızında sonuna geldik rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah 🙏 hepimize oldu sevincini yaşatsın rabbim razı olduğu kullardan eylesin bizleri inşallah 🤲💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
Allah hepinizden razı olsun 🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 güzel başka duada bi araya geliriz inşallah tekrar 🙏🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
Nevreste Nevreste
George Mc George Mc
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE
Allah razi olsun kuzumm .senin dualarinda kabul olsun
Gene okuyalim düşünelim arkadaşlarinda varsa düşündükleri tekrardan başlayalim

Okuyacağımız zikir
Hasbünallahü ve nimel vekil
okuyacağımız sayı 10.000
sayıdan düşerek okunacak
okuma bitince herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak 🙏

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
Nevreste Nevreste
George Mc George Mc
penyez83 penyez83
👉 PiXiEE PiXiEE (niyetine)

PiXiEE PiXiEE duası 🙏
Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed. Allah'ım Filiz kulunu,eşini kızını razı olduğun kullarından peygamber efendimizin(s.a.v) şefaat ettiği kullardan olmayı nasip eyle. Rızıklarını arttır,sofralarini bereketlendir,huzurlarini sağlıklarini daim eyle,hayırlı bol kazanclar nasip eyle Ya Rabbim. İşlerini rastgetir,yollarini açık eyle,imtihanlarıni kolaylaştır Ya Rabbim. Amin.
Amin diyen dua arkadaşlarının da gönlünden geçenlerin en hayirlilarini nasip eyle Ya Rabbim.
Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed
PiXiEE PiXiEE niyetine fatiha okudum.allah dualarini ve gönlünden gecenini en güzelini versin amin

Evet çiçeklerim bi duamızında sonuna geldik rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah 🙏 hepimize oldu sevincini yaşatsın rabbim razı olduğu kullardan eylesin bizleri inşallah 🤲💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
Allah hepinizden razı olsun 🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 güzel başka duada bi araya geliriz inşallah tekrar 🙏🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
Nevreste Nevreste
George Mc George Mc
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE
Yaaa bitti mi bende 500 okudum 1000 olunca yazacaktım☺️🥰
Rabbim kabul etsin inşallah 🤲 🥰
Hepinizden Allah razı olsun 🤲 🥰

Okuyacağımız zikir
Hasbünallahü ve nimel vekil
okuyacağımız sayı 10.000
sayıdan düşerek okunacak
okuma bitince herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak 🙏

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
Nevreste Nevreste
George Mc George Mc
penyez83 penyez83
👉 PiXiEE PiXiEE (niyetine)

PiXiEE PiXiEE duası 🙏
Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed. Allah'ım Filiz kulunu,eşini kızını razı olduğun kullarından peygamber efendimizin(s.a.v) şefaat ettiği kullardan olmayı nasip eyle. Rızıklarını arttır,sofralarini bereketlendir,huzurlarini sağlıklarini daim eyle,hayırlı bol kazanclar nasip eyle Ya Rabbim. İşlerini rastgetir,yollarini açık eyle,imtihanlarıni kolaylaştır Ya Rabbim. Amin.
Amin diyen dua arkadaşlarının da gönlünden geçenlerin en hayirlilarini nasip eyle Ya Rabbim.
Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed
Okudum Allah kabul etsin 🤲 🥰
PiXiEE PiXiEE

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
Nevreste Nevreste
George Mc George Mc
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE
Allah razı olsun 🌸 Dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşaallah 🌸 yeniden başlayacakmıyız duaya

Eee şimdi ne okuyoruz :KK45: :KK200:

Dua düşünelim gene başlayalim aliştik boşlukta hissediyorum kendimi .herkes düşünsün ne okuyabiliriz bu dua grubunda devam edelim

Allah razı olsun 🌸 Dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşaallah 🌸 yeniden başlayacakmıyız duaya
Kızlar benim niyetim Esma ama bilmem siz ne dersiniz güzel bi Esma bulalım kişi başı 30.000 okuyalım sayıdan düşerek sizede uyarsa 🙏

Evet herkes fikrini söylesin kimseyi yormayacak şekilde uzun olmayacak bi zikir ve yada Esma olabilir zikir olursa estağfurullah taraftarıyım ben 30.000 Esma olursa el mucib 30.000 olabilir 🙏

El-Mucib ismi şerifi Allah'ın (cc) kendine yalvaranları hiçbir zaman boş çevirmediğini gösterir. Bütün mahlukatın dilek ve dualarına karşılık verir. Hikmet ehli duanın kabulünün üç çeşit olduğunu söyler. Allah'u Teala yapılan duayı kabul eder ve kulunun isteğini hemen gerçekleştirir.

El-Mucib ismi şerifi Allah'ın (cc) kendine yalvaranları hiçbir zaman boş çevirmediğini gösterir. Bütün mahlukatın dilek ve dualarına karşılık verir. Hikmet ehli duanın kabulünün üç çeşit olduğunu söyler. Allah'u Teala yapılan duayı kabul eder ve kulunun isteğini hemen gerçekleştirir.
anlami cok güzel canim herkes okey derse başlayalim istersen

Bana uyar okuyabilirim 🌸

X