10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Depremzedeyim ben canım depremde ağır hasar aldı🥺
Yaa öylemi bilmiyordum canim cok üzgünüm .. daha güzel ev sizin olsun yeni evin icinde huzur mutluluk aşk ve iman olsun rızkınız bol olsun inşallah yeni evinize biran evvel buluşursunuz
Allah bir dahada yaşatmasin ayni şeyleri güzel günler görün ❤️🌹🙏

Okuyacağımız zikir
Hasbünallahü ve nimel vekil

okuyacağımız sayı 10.000
sayıdan düşerek okunacak
okuma bitince herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak 🙏

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
@leSourire
@Aktif Lora
@YagmurSendeanlarsn
👉 Nevreste Nevreste
@George Mc
penyez83 penyez83
@PiXiEE

Nevreste Nevreste duası 🙏
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.
Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim. Bu sıkıntılarımızı çabucak unutalım inşallah 🤲
Eşime, çocuklarıma yeni hayatımızda güzellikler ver yarabbim.
Kızlarım ve oğlum sınavlarında başarılı olsunlar iyi okullarda eğitim alsınlar. İstedikleri yerleri kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlar🤲
Yeniden bir arada yuva kurabilmeyi nasip et. Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.
Eşimi koru yarabbim onu bize bağışla🤲
Hastalığıma şifa ver 🤲Ameliyatımın kolaylıkla olmasını nasip et🤲
Nevreste Nevreste okudum canım Fatiha ile bağışladım rabbim kabul etsin inşallah 🙏

Nevreste Nevreste canimm niyetine fatiha okuyup bagişladim allah dualarini kabul etsin gönlünden kalbinden gecenlerin en güzelini versin yuvanda ailenle cocuklarinla eşinle huzurlu mutlu ol 🙏🌹❤️

X