10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Çok geçmiş olsun M Morlale8 neyin var canım
1 haftadır ateş basması eklem ağrıları karın ağrısı dahiliye tahlil verdim temiz çıktı intaniye git enfeksiyon hastalık olabilir dedi canım bende annem geçen yıl burucella olmuştu ilk belirtileri böyleydi ondan şüpheleniyorum bende başa gelen çekilir yapacak birşey yok 🙏

1 haftadır ateş basması eklem ağrıları karın ağrısı dahiliye tahlil verdim temiz çıktı intaniye git enfeksiyon hastalık olabilir dedi canım bende annem geçen yıl burucella olmuştu ilk belirtileri böyleydi ondan şüpheleniyorum bende başa gelen çekilir yapacak birşey yok 🙏
Geçmiş olsun canım benim 🌹

RABBİM tez vakitte afiyetle kalıcı şifa versin canim çok geçmiş olsun :KK60:

Canım pazartesi gidecem test verecem Çarşamba günü anca çıkar heralde
Anladim canim inşallah birsey cikmaz ilac tedavisi verirler senin dedigin hastaligi ilk defa duydum internetten baktim .allah şifa versin canim test verdigin gün el birligiyle ya şafi okuruz sana allahin izniyle birsey cikmicak

Okuyacağımız zikir

Hasbüyallahü ve Nimel Vekil
okuyacağımız sayı 10.000
sayıdan düşerek okunacak

okuma bittikten sonra herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak 🙏

güncel listemiz

👉 zeyno genc zeyno genc ( niyetine )
M Morlale8
@leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
@YagmurSendeanlarsn
@George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
@PiXiEE

zeyno genc zeyno genc duası 🙏

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed”
Ya Rabbim evime huzur ver benim eşimin ve cocuklarimin imanini artir senin sevgini ve peygamber efendimizin sevgisi artir vakti zamanimiz geldiginde imanli ölmeyi nasip eyle günahlarimizi affet sana hayirli kul olalim .eşimin işlerini artir bol müşteriler ver ona .ev almayi nasip et. eşim eski saglina geri dönsün güc kuvvet saglik ver ona.bana güc kuvvet ver. eşime bana cocuklarima saglik huzur mutluluk iman ver..amin duama amin diyen arkadaşlariminda dualarini kabul et..amin amin amin
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed”
zeyno genc zeyno genc niyetini okudum. Fatiha ile aminledim🤲🤩🥰
Allah kabul etsin 🤲 🥰

X