10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

zeyno genc zeyno genc
@Kevssooo
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn 2 niyet
George Mc George Mc
M Morlale8
👉 Nevreste Nevreste

Okuduğumuz ayet ihlas süresi sayıdan düşerek okuyoruz
Okuduğumuz sayı 10.000

Nevreste Nevreste duası 🙏
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.
Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim. Bu sıkıntılarımızı çabucak unutalım inşallah 🤲
Eşime, çocuklarıma yeni hayatımızda güzellikler ver yarabbim.
Kızlarım ve oğlum sınavlarında başarılı olsunlar iyi okullarda eğitim alsınlar. İstedikleri yerleri kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlar🤲
Yeniden bir arada yuva kurabilmeyi nasip et. Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.
Eşimi koru yarabbim onu bize bağışla🤲
Hastalığıma şifa ver 🤲Ameliyatımın kolaylıkla olmasını nasip et🤲
Okuması biten bir Fatiha okuyup amin desin canlar 🙏

Yaa kusura bakmayin kizlar bu aralar hem misafirim cok oldu birde okullar başladi okuyamadim elimdeki okumam bitsin hemen fatiha okuyup bagişlicam .tekrardan özür dilerim . Nevreste Nevreste hakkini helal et canim senin niyetine gene okucam az okuyabildim

Yaa kusura bakmayin kizlar bu aralar hem misafirim cok oldu birde okullar başladi okuyamadim elimdeki okumam bitsin hemen fatiha okuyup bagişlicam .tekrardan özür dilerim . Nevreste Nevreste hakkini helal et canim senin niyetine gene okucam az okuyabildim
Allah razı olsun canım hiç sorun değil hepimizin dönem dönem yoğunluğu olabiliyor🤗

Allah razı olsun canım hiç sorun değil hepimizin dönem dönem yoğunluğu olabiliyor🤗
Allah razi olsun canim yufka yürekli dua arkadaşim ❤️❤️ ben genede senin niyetine okucam .ne sıkıntın varsa alsin senden .kizin oglun hayirli evlat olsun lar vatanimiza annesine babasina .cok güzel yerlere gelsinler birazdan fatiha okuyup bagişlicam tekrardan cok saol

Allah razi olsun canim yufka yürekli dua arkadaşim ❤️❤️ ben genede senin niyetine okucam .ne sıkıntın varsa alsin senden .kizin oglun hayirli evlat olsun lar vatanimiza annesine babasina .cok güzel yerlere gelsinler birazdan fatiha okuyup bagişlicam tekrardan cok saol
Çok teşekkür ederim canım benim 🥰

Okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin AMİN Nevreste Nevreste
Rabbim hastalara acil sifalar versin
Dertlilere derman versin
evlat isteyenlere hayırlısından sağlıklısından evlatlar nasip etsin
Evlerimize bolluk bereket, huzur,muhabbet bollugu versin
Aminn
Hepimizin ağzına yüreğine sağlık hanımlar❤️

X