10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

şükürler olsun gözünüz aydın canım

Oh çok şükür canım çok sevindim demekki tedavi işe yaramış inşallah tamamen geçer kurtulur abimiz

Oh çok şükür canım çok sevindim demekki tedavi işe yaramış inşallah tamamen geçer kurtulur abimiz
Amin canim inşallah doktorumuz tedavi vermedi kendiliginden kaybolur dedi cok şükür o kafdar cok rahatladim ki .allah razi olsun canim .allah sizede güzel sevincler verir

Amin canim inşallah doktorumuz tedavi vermedi kendiliginden kaybolur dedi cok şükür o kafdar cok rahatladim ki .allah razi olsun canim .allah sizede güzel sevincler verir
İnşallah canım tedavisiz kaybolursa daha iyi tabi Allah sağlık sıhhat versin inşallah abimize kendi yakınım gibi sevindim inan amin canım amin

İnşallah canım tedavisiz kaybolursa daha iyi tabi Allah sağlık sıhhat versin inşallah abimize kendi yakınım gibi sevindim inan amin canım amin
Canim benim inşallah senden de güzel haberler alip burda sevinclere bogulalim rabbimden diliyorum amin amin aminn

Arkadaşlar bir şey rica edicem bu ouma bittikten sonra benim niyetime okuyabilir miyiz?Niyetimin zamanı geldi çünkü.Niyetimi yazdığım arkadaşım ne demek istediğimi anlar.Sirayi bana verecek varsa çok memnun olurum.Benim için önemli.

Rizalik istiyorum verecek kişiden benden önce kim var bilmiyorum.Nevreste miydi tam hatirlamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…