10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

zeyno genc zeyno genc
Aktif Lora Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

Kızlar bu şekil zor olacak sayımız az isterseniz 10.000 ihlas başlayalım sayıdan düşelim isterseniz niyetlerinizi gönderin bittikten sonra niyetlere bağışlayalım hepimizin niyetine olsun bittikten sonra tekrar başlarız müsait olursak 😍🌸🌸
Aynen canim başlayalim 10.000 sayidan düşeriz zaten tapu tapu 4 5 kisiyiz .günde kactane okuyalim .niyeti yollayayim mi

Aynen canim başlayalim 10.000 sayidan düşeriz zaten tapu tapu 4 5 kisiyiz .günde kactane okuyalim .niyeti yollayayim mi
Okuyabildiğimiz kadar ikiyüz üç yüz kim ne kadar okuyabilirse canım kendimizi sıkmaya gerek yok niyetini gönder canım bugün akşam başlayalım artık kaç günde bitirebilirsek bitsin sıkıntı yok okunuş durumu Çok yormazsa bitirince tekrar başlarız 😍😍

Okuyabildiğimiz kadar ikiyüz üç yüz kim ne kadar okuyabilirse canım kendimizi sıkmaya gerek yok niyetini gönder canım bugün akşam başlayalım artık kaç günde bitirebilirsek bitsin sıkıntı yok okunuş durumu Çok yormazsa bitirince tekrar başlarız 😍😍
Canım bende anlamadım ya tam bi şekilde anlatırmısın hergün mü okuycaz yoksa her hafta 1 kişiyemi
Niyet yazdırmak zorunlumu
Abdest gereklimi

Canım bende anlamadım ya tam bi şekilde anlatırmısın hergün mü okuycaz yoksa her hafta 1 kişiyemi
Niyet yazdırmak zorunlumu
Abdest gereklimi
Önce hergun bi kişiye diye düşünüyorduk kişi sayımız az olduğu için sayıdan düşecez 10.000 ihlas olarak başlayacaz okuyanların niyetine olacak niyet göndermek zorunlu değil okumak isterseniz sizde sadece niyeti diye okuruz herkes müsait durumuna göre okuyabilir istediği kadar kim ne kadar okuyabilirse günlük 🤩

Önce hergun bi kişiye diye düşünüyorduk kişi sayımız az olduğu için sayıdan düşecez 10.000 ihlas olarak başlayacaz okuyanların niyetine olacak niyet göndermek zorunlu değil okumak isterseniz sizde sadece niyeti diye okuruz herkes müsait durumuna göre okuyabilir istediği kadar kim ne kadar okuyabilirse günlük 🤩
Tamamdır canım şimdi anladım

Tamam canim 💕

👉 zeyno genc zeyno genc niyetine
Aktif Lora Aktif Lora
M Morlale8
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn ikinci niyet
leSourire leSourire

Okuyacağımız ayet ihlas süresi

Okuyacağımız adet 10.000

Sayıdan düşerek ilerleyelim

Nasıl okuyacağımıza gelirsek özel günlerde ezberden okuyabiliriz dua niyetiyle diğer günler abdestli olmamız şart değil ama olursak tabi daha iyi olur

zeyno genc zeyno genc duası
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ya Rabbim evime huzur ver benim eşimin ve cocuklarimin imanini artir senin sevgini ve peygamber efendimizin sevgisi artir vakti zamanimiz geldiginde imanli ölmeyi kelimeyi-i şehadet getirmeyi nasip eyle günahlarimizi affet sana hayirli kul olmayi nasip eyle .eşimin işlerini artir bol müşteriler ver ona .ev almayi nasip eyle. eşimin hastaligi bir daha tekrarlanmasin bize saglik huzur mutluluk iman ver..amin diyen arkadaşlarimada sıkıntı verme huzur ver ..amin amin amin

Bana mantıklı geldi liste sayimiz az her hafta birimizr 10.000 okuyalim
Aynen canım illaki bir hafta da bitirecez diye birşey yok ne kadar erken bitirirsek o kadar çabuk yeni kişiye geçeriz 5 günde olabilir 6 günde 1 haftayıda bulabilir elimizden geldiğince 1 haftayı geçirmeyelim canım umarım kolaylıkla okur bitiririz 🤲

Aynen canım illaki bir hafta da bitirecez diye birşey yok ne kadar erken bitirirsek o kadar çabuk yeni kişiye geçeriz 5 günde olabilir 6 günde 1 haftayıda bulabilir elimizden geldiğince 1 haftayı geçirmeyelim canım umarım kolaylıkla okur bitiririz 🤲
Aynen illa 1 haftada bitiricez degiliz ne kadar cabuk biterse iyidir hem başka dualarada geceriz hemen

X