10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Okudum Allah kabul etsin
Childdevelopment

Childdevelopment arkadaşımın niyetine okumamı bitirdim Allah dualarını kabul etsin güzel haberler al kucagin evlatsız kalmasın amin
MOR
Childdevelopment arkadaşımın niyetine okudum bağışladım Allah kucağını boş bırakmasın güzel haberler al
M Morlale8

Sende yanlış kişiyi etiketlemissin kuzu mor merak etme bayadir girmemiş forma 2017 yılından beri
Ya kızımın tabletini girdim oda bir oyun yüklemiş haberi reklam çıktı birsey yazıyordum reklam çıkınca geri ciktim tamda seni etiketliyordum girdim baktımki başkasını etiket yapmışım neyse Allah tan 2017 den belli girmemiş:)))

Ya girerse belki hayrına gireriz oda katılır aramıza

Çok az kaldı hemen okuyum duasını yapıcam

Okudum canım allah kabul etsin
Childdevelopment bu yollardan geçmiş biri olarak çok içten dua ettim rabbim inşallah ikiz ikiz versin
Tez vakitte kucagını doldursun
Sonuçtan bizide haberdar et

Okudum Allah kabul etsin inşaallah

zeyno genc
Childdevelopment
leSourire
Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn
YagmurSendeanlarsn 2 niyet
M Morlale8
Nevreste

Okuduğumuz ayet ihlas süresi
okuduğumuz sayı 10.000
sayıdan düşerek okuyoruz canlar

leSourire duası

Rabbim.. anneme babama kardeşlerime eşime bana karnımdaki bebeğime sağlık sıhhat uzun ömürler ver.
Babamın(ali) kısa zamanda borçlarını ödemesini nasip et.
Bizlere iman,sağlık,ibadet sevgisi,huzur,helal kazanç nasip et…

Serklaj ameliyatımın sorunsuz bişekilde geçmesini nasip et. Rahimağzım doğuma kadar sımsıkı kapalı olur inşallah..
Bebeğimin bana sımsıkı tutunmasını nasip et, bebeğime hayırlısıyla sağlık, güzellik,uzun ömürler ver
36. Haftadan sonra sağlıklısıyla kucagıma almayı nasip et
Rabbim hiç kimseyi evlat acısıyla sınama
(Kimseye diyemediğim içinde ukte kalan bir duam var onun içinde amin derseniz çok sevinirim)
AMİN AMİN AMİNN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…