1 YTL 'den Başlıyor...

angelsima

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
125
0
45
merhaba kızlar,ufak tefek bizde ekleyelim dedik kullanmadıklarımız,yeni ve temiz ürünlerimizden.hihoyyyt ,çoklu alımlarınızda gönderim ücreti benden,ve 1 ytlilk bile ürün alsanız çam sakızı çoban armağanı sürpriz hediyeler.fiyatları ortalama yazdım indirim yapıcam elbetteki,pazarlıksız alışveriş olur muukaydirigubbakcemile3:lepi: takasa da açığım.kaydirigubbakcemile5 sayfa kalabalığını önlemek için satılan ürünlerimin yerine yenilerini ekleyeceğim,hergün siteye uğruyorum cevapsız bırakmayacağım mesajlarınızı.kaydirigubbakcemile3

nevresim takımları ,gecelikler, bebiklere ciciler,bornozlar,örgüler, çoğu paketinde ve sıfır ürünlerim varrr,kaydirigubbakcemile

20 ocağa kadar siteye giremeyeceğim,kardeşim askere gidiyooosenağlama haberiniz olsun canlarımmkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

3-4 yaş için kalın mont,yeniden farksız ,geri iade alabilirim beğenmezsenizkaydirigubbakcemile2 35 ytl

Son düzenleme:

1-1.5 yaş yelek sorunsuz ,sadece düğmeleri değiştirmek lazım 3 ytl

TEKLİFÇİNİN ÖDEMESİ BEKLENİYOR

Son düzenleme:

0-8 ay hırka&elbise&tunik şuan örme aşamasındayım birkaç sıra daha gitmem lazım.

40 YTL

1.1.5 yaş için 0 ürün 15 ytl,sade beyaz,kırmızılı,açık mavili vee fıstık yeşili renklerinde de örebilirim dilerseniz.

1-2 yaş için hırka biz kullandık ve çok memnun kaldık,diğer beişler faydalansın,kusursuzz 10 ytl

bebekler için.birde yeşil rengi var resim çekerken kaybettim tanesi 3 ytl 3ü birlikte7 ytl,kullanılmış ama temiz,14 aya kadar olur sanırım,dantelli külot,elbisenin altından çok tatlı görünüyor giydirince :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…