1 yıllık evliyim. Kocam bana değer vermiyor.

Öncelikle değer vermeyen,görmezden gelen sıkışınca kaçış olarak güç gösterisi yapan birinin değişmesini beklemeyin.evlendigi zaman aslına dönerek gerçek değişimi başarmış oldu.
Evlilik, d.günü gibi sizin özel saydığı sayılı günlerde alacağı 3 krş hediyeyi hak etmenizi bekleyen kişiyle aynı şekilde savaşın.
Size nasıl davranıyorsa ,sözler sarf ediyorsa öyle muamele edin bu dilden anlıyor bunlar

Aşağılayıcı yorum yapmak yanlış evet ama konu sahibine kızmamak elde değil. (Ya da bu konu özelinde bu gibi konu sahiplerine). Konuyu yazış şekli bile kocasından ilgi beklemek özel günlerin kutlanması vs. Son sorunu bile değil şu an evlilik yıl dönümü kutlaması. Adam ağzını yüzünü sıkmış. ŞİDDET görmüş yani. Çok çok büyük bir problemi var ve büyük ihtimalle artarak devam edecek insanlar da bi kendine gel diyor. İkincisi bi insanın 5 yıl rol yapabileceğine inanmıyorum, kesinlikle sinirlendiği konu olmuştur ve en azından bi dişini sıkmış bi sağa sola saydırmış öfkesini belli etmiştir. 1 yılın meselesi olmasının imkanı YOK. Ve konu sahibi önce kendine değer ver, değersiz olduğun şddet gördüğün yerde durmak boşanmaktan daha mı kolay? 1 yıldır evlisin kocanla mı doğdun? Yeni başlangıç yap kendi ayakların üstünde dur ondan sonra daha düzgün biri çıksın karşına. Şiddetten travman varmış bir de, kendine bu adamı reva görüyor musun?
bir de terapi diyenler çoğalmaya başladı forumda. ŞİDDET VE ALDATMA durumunda terapi falan olmaz kardeşim. Anlaşmazlıklar olur düzelecek şey olur tamam, ama bu ikisinde terapi de terapi demenin anlamı yok

Ben size mi cevap yazmışım ? Abisi babası en kötü ne yapabilir zaten dayak yiyor daha kötü nedir öldürebilir mi bu mu ? Siz kendinizi bunlarla kandırmaya devam edebilirsiniz ama lütfen kimsenin aklına girmeyin
İnsan gibi soru sordum yapabilir mi cesaretlendirin diye üslubuna bak ben otursun dayak mı yesin dedim çözüm bulması lazım diyorum

İnsan gibi soru sordum yapabilir mi cesaretlendirin diye üslubuna bak ben otursun dayak mı yesin dedim çözüm bulması lazım diyorum
Bulduğun çözüm de sakince konuşmak , karşındaki kişi konuşunca aaa evet haklısın diyecek adam olsa zaten şiddet uygulamaz hadi uygulamadı diyelim insan bir kere olsun kendisine tokat atan vuran elden tiksinir bir daha nasıl kendine dokundurur koynuna girer ya hiç mi gurur diye bir şey duymadınız siz evlilikte konuşmakla çözülecek şey vardır çözülmeyecek şey vardır bunun için ağa paşa baba kızı olmaya gerek yok sırf parasız kalcam diye beni döven adama karılık yapmam ben giderim babamın yanına babam eziyet bile etse döven adamla yatmaktan ona yemek hazırlamaktan iyidir ki kaldı ki konu sahibinin ailesi eşinden iyimiş

Kimin 2. Üyeliğiyse artık yeni üye olarak gelmiş burda kendince yargı dağıtıyor İncinmiş Ben raporluyorum sen de raporla

Babam ve abimin bana yaşattığı zorbalıkları bilmesine rağmen elimi, yüzümü sıktı.
Bunu anlatmakla yanlış yapmışsın. Bir daha ailenle ilgili böyle şeyleri eşine anlatma. Seni evlenmeden önce bulunduğun her yerde el üstündeymişsin, biricikmişsin, bir dediğin iki edilmezmiş, hep değer görmüşsün gibi bilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…