1 yıldır sorunlar yaşadığım iliskimi bugün bitirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bahar2701

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
886
887
Merhabalar.. Daha öncede ilişkim hakkında konu açmıştım ve siz haklı çıktınız.. yaklaşık 1 yıldır 33 yaşında biriyle beraberim. Aslında çok zıt karakterlerimiz vardi. O utangac, asosyal, icki kullanan, sigara icen ateist birisi ben disa dönük, fazlasıyla sosyal inançlı biriyim. Onu seviyordum birlikte güzel vakit geçiriyorduk. Kitaplar gezi ve filmler ortak alanimizdi o nedenle Tüm bunlarla baş edebilirim sandım ama olmadi. Sorumsuzlugu, tembelliği Canımi çok sıkıyordu ama en önemli sorunumuz ailesi beni istemiyordu. Daha doğrusu babası. Ancak her şeye rağmen geçen ay annesini alıp ailemle tanışmaya geldi. Babamlar da bana bıraktı ama annem hiç
beğenmedi yine de ben onu savundum. Aramzda Kac gündür pürüzler sürüyordu ancak dün bardagi tasiran sey oldu. Ben yeni yila çok önem veririm. Kac gündür ağaç alalim diyorum oda ben hallederim sen karışma dedi. yolda aldim kargoda söyle böyle diyor. Hediyelerden bahsettik ağacı söyle süsleriz böyle yapariz. Kendisi dedi hediyeleri ağacın altına koyarız. Ben sevinerek bana hediye mi aldin dedim. Ve yilbasina kadar sabredemedim. Hediyemi ne zaman vereceksin dedim o da yarın aksam yemek yeriz ufak kutlama yapariz dedi. Işten erken çıkıp yemege gittim ama ortada ne ağaç var ne hediye. Cocuk gibi beni kandırıyor. Meğerse hiç almamış parası yokmus zorla öğrendim. Sorun bu değil sorun beni kandırdı ve ben bu adamla 1 yıldır birlikteyim 6 kusur maaş alıyor tek kuruş biriktirmemis. Geçen aylarda birikim yapıyordu ve tüm parayı annesine göndermiş neymiş annesi daha güçlü yanında dursun istemiş. Yahu sen güçlü ol annen değil dedim. Ocak sonunda nisan yapacaktık neyle yapacagiz diye sordum kredi çekecekmiş. Siz olsanız bu kadar ezik sorumsuz ve bizi hiç düşünmeyen bir Adam i istemiydiniz? Ailesi onun benimle evlenmesini istemiyor ama o burada tek kurussuz kalip tüm parasını ailesine gönderiyor. Ve kısacası bitirdim bu ilişkiyi. Içim kanaya kaNaya sabaha kadar ağlayarak bitirdim. Çünkü düzeleceğine inancım kalmadi artık.

Son düzenleme:
Görünüşe göre ayrılmak için geçerli sebeplerin var ve ayrılmak için geçerli sebeplerinin olmaso ayrılıkla baş etmen için yeterli. Hrr üzüldüğün an tahammül edemediğin şetleri getir aklına ve bitmesi gerekiyordu de

Annesinin bir ihtiyacı oldu , sıkıştı belki ona göndermek zorunda kalmış olabilir. Senin de hediyem nerde , hediyemi yarın isterim gibi konuşmaların çirkin geldi bana. Ama genel olarak uyumsuzsunuz sanırım, eski eşim , utangaç , asosyal ve alkolikti, 6 ay evli kaldım, düşünüyorum 1 gün bile kalmazdım şuan ki aklım olsa. Sürekli uyurdu fln , çok sıkıcıydı.

Birkaç ay önce ayrıldığınızda sağlam kalsaydınız şimdiye acısı geçmişti çoktan. Umarım bundan sonra dik bir duruş sergilersiniz de sonra yine pişman olmazsınız

Bana söyleyen heveslendjren kendisiydi. Mesele hediye değildi benim için birseyler yapmasını istedim görmek istedim. Çünkü devam etmek istiyordum bu ilişkiye

Hediye, para vb. konusunda standart savunma neden her zaman "Benim için bir şeyler yapsın istedim." oluyor? Kaç yaşında insanlarız burada. Anlıyoruz.

Olmadi azıcık değerim olsun istedim yada mücadele etsin. Is yerindeki erkeklerle kıyasladım çünkü. Kimisi diyor karıma ne alayim akıl ver kimisi sevgilime... bende istedim heves ettim ne bileyim

O tipler bağlanmış oluyor kadını kaybetmek istemiyor...ilişki iyiyse alır erkek ama en ufak sorun varsa boşverir...seninki de umursamaz, sen de sal ipini ya

Ben şeye takıldım. Hediye istemenize hediye istenmez ki
Ya o geyiğineydi.. ikimizde bir süredir karantinadayız. Hayaller kuruyorduk karantina bitince söyle yapariz böyle yapariz diye. Ben sevgilim ağaç alayim süsler alayim evi düşmeyelim bari yeni yıl güzel geçsin dedim. O da tabiki sen karışma ben hallederim dedi. Altına da hediyeleri koyarız kutular falan. Neyse soruyorum arada aldın mı diye evet yolda diyor sonda kargoyu arkadaşım aldı diyor bilmem ne diyor. En son gerçeği öğrenince deliye döndüm çocuk mu oyaliyorsun sen diye. Ben bunları alamayacak durumda miyim ? Ama istedim ki birazcık da o birseyler yapsın. 1 yildir doğru dürüst bizim icjn birsey yapmıyor. Gezi olur ben ayarlarım yemeği ben ayarlarım hediyeyi ben alırım. Vazgeçmemek icjn yaptım beni sevdiğini görmek istedim. Ama o bunu bile isteyip yapmadı. Ve öğreniyorum ki tüm birikimini beni istemeyen ailesine yollamis. Sizce mesele hediye istemek mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…