1 yıldır hamile kalamıyorum..

No123

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
185
19
29
Merhaba arkadaşlar , nasılsınız ? 1 senedir deniyoruz hiç bir şekilde gebe kalamadım. 1 sene uzun bir süre gibi geliyor bana ne yapmam lazım bilmiyorum ve artık bebek hakkında da umudum tükeniyor

Merhabalar, hekimler 1 yıla kadar süreci normal görür ancak çok yıpratıcı bir durum bu kabul ediyorum. Doktora gittiniz mi?

Bir doktor yazısında çiftlerin çoğunun sorununun aylık %20-25'lik hamile kalma şansını yakalayamama şanssızlığı olduğunu yazmış. Tanılanmış bir problem yoksa bence umudumuzu kaybetmeyin

Bir doktor yazısında çiftlerin çoğunun sorununun aylık %20-25'lik hamile kalma şansını yakalayamama şanssızlığı olduğunu yazmış. Tanılanmış bir problem yoksa bence umudumuzu kaybetmeyin
Her ay adet olunca moralim bozuluyor artık (((

Sizler arasında gebe olan , çocuğu olan var mı ? Benim gibi uzun süreden sonra hamile kalanınız önerilerinizi yorumlarınızı bekliyorum

Sizler arasında gebe olan , çocuğu olan var mı ? Benim gibi uzun süreden sonra hamile kalanınız önerilerinizi yorumlarınızı bekliyorum
benim 1,5 yıl olmadı olunca kimyasal gebelik oldu. Kimyasaldan sonra yine 1,5 yıl olmadı. Kaç defa beni rahim filmine yönlendirdiler ben erteledim. Sonra aşılamaya başlamaya karar verdim. Gerekli Testler arasında rahim filmi vardı. Çekildiğim ay çok şükür hamile kaldım. Eşinizde veya sizde problem yoksa rahim filmini bence ertelemeyin 1 yıl oldu diyorsunuz artık zamanıdır

Ondan da korkuyorum

Merhaba arkadaşlar , nasılsınız ? 1 senedir deniyoruz hiç bir şekilde gebe kalamadım. 1 sene uzun bir süre gibi geliyor bana ne yapmam lazım bilmiyorum ve artık bebek hakkında da umudum tükeniyor
Doktora gittiniz mi hiç bu 1 sene içinde

Rahim filmi için c kollu cihaz olan merkez araştırın ben de çok korkuyordum çok şükür korktuğum gibi değildi
Bilmiyorum ki korktuğum bişeyi de şu an zoraki yapmak istemiyorum biraz daha zaman ben inanıyorum ki zamanı gelince olacak … inşallah

Bilmiyorum ki korktuğum bişeyi de şu an zoraki yapmak istemiyorum biraz daha zaman ben inanıyorum ki zamanı gelince olacak … inşallah
Eğer siz zaman istiyorsanız bilemem tabiki mesela ben de bekledim bazı şeyleri örneğin tayin dönemimiz olacaktı vs aileden uzaktık yakın olacağımız dönemleri bekledik biraz da ama o süreçte olmadı da zaten. Ne zaman ki şehir değiştirdik artık tedaviye de niyetlendik rahim filmi çektirdim ve vesile oldu. Yani eğer sizin de bu tür beklediğiniz şeyler varsa ertelemeniz doğal ama umudum tükeniyor deyip yapılması gereken bir kontrolü erteleyerek kendinize daha büyük bir eziyette bulunmuş olursunuz

Vajinal ultrasonda h bi sorun görmedi

biraz daha ilerde bakarız ona dedi
Bizde de hep bir sorun çıkıyor ya enfeksiyon kapıyorum ya da yumurtlamaya gelene kadar eşimde sertleşme sorunu oluyor. Çok çekeceğim gibi Rabbimden hayırlısı.... Umarım tez vakitte yüzünüz güler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…