1 yıldır hamile kalamadım

bebisimolsun2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
94
23
27
Kızlar iyi akşamlar 15 aylık ewliyim bir yıldır bebek deniyoruz ama olmadı ilk denemeye başladıgımızda bn muayne olmustum bi sıkıntı yok demişti doktor 1 yıl olmazsa tekrar gel demişti smdi en erken 8 eylüle randevu alabildim şimdi gittiğimde ne yapılcak bana bilgi verirmisiniz 🙏🏻

Hormon testi yapar ama baya beklemişsiniz ovulasyon testi fln denediniz mi ?
Ve şu linki okumanı tavsiye ederim canım

Hormon testi yapar ama baya beklemişsiniz ovulasyon testi fln denediniz mi ?
Ve şu linki okumanı tavsiye ederim canım

Hayır denemedim doktor bir yıl olmazsa gel dediği için gitmedim hemn bakıcam linke tesekkürler

Hayır denemedim doktor bir yıl olmazsa gel dediği igitmedim hemn bakıcam linke tesekkürler
Yaa kuzum baya yanlış bir yola itmiş doktorun her ay kadın yumurtlar ve bu yumurta sadece 6 saat fln yaşar bu yüzden ovulasyon testi ile yumurtlama gününü kontrol ederiz ovulasyon testi çift çizgi çıkınca (buna pik denir) o günü ve pik olan tüm günü derlendirirz ki hamile kalalım
Sen hemen ….sayfasından ovulasyon testi al bana özelden yaz ben sana yardımcı olurum ne zmn ne yapacağın ile ilgili zaten doktor daha önce bi sorun yok demiş

Aklına takılan herşeyi sorabilirsin 💜

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaa kuzum baya yanlış bir yola itmiş doktorun her ay kadın yumurtlar ve bu yumurta sadece 6 saat fln yaşar bu yüzden ovulasyon testi ile yumurtlama gününü kontrol ederiz ovulasyon testi çift çizgi çıkınca (buna pik denir) o günü ve pik olan tüm günü derlendirirz ki hamile kalalım
Sen hemen …] sayfasından ovulasyon testi al bana özelden yaz ben sana yardımcı olurum ne zmn ne yapacağın ile ilgili zaten doktor daha önce bi sorun yok demiş

Aklına takılan herşeyi sorabilirsin 💜
Evet alttan muayne yaptı kan testi falan bi sıkıntı yok dedi bana bilmiyorum cok stres yapıyorum birazda

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım
Kaç yaşındasın
Eşinle ne sıklıkla ilişkiye giriyordunuz
Belki sadece yumurtlamayı yakalayamadın hadi inşallah bu ay olur
25 yasındayız eşimde bnde ilk zamanlar haftada 4 falan giriyorduk sürekli bebek olsun diye sonra p.c die bi adet takvimi var ondaki yunurtlama zamanına gore denedik smdide bunladım artık o yüzden bu düşünceyı kafamızdan atmak için istediğimzde giriyoruz cünkü bi seye baglı yapınca olmadı ve bnı biraz yıprattı bu durum

Uygulamalar genellemeler üzerinden tahminlerde bulunurlar. Ancak insanlar makine değildir uygulamanın dedigi gün yumurtlamayabilir. Her kadının hormonal düzeni yumurtlama günleri farklıdır o yüzden sadece uygulamaya bakarak yaparsanız tutmama ihtimali olur. Bende ilk zamanlar uygulama üzerinden yapıyordum uzun süre olmadı sonra ovulasyon testi denedim meğer yumurtlama gününü kaçırıyormuşum. Uygulamaya göre 10 gün sonrasında yumurtladım tabi o süre zarfında gün aşırı 2de 1 değerlendiriyorduk. Şişe tavsiyem vücudunuzu ve eşinizi strese sokmadan gün aşırı iliski ve stres yapmayacaksanız ovulasyon testi

Uygulamalar genellemeler üzerinden tahminlerde bulunurlar. Ancak insanlar makine değildir uygulamanın dedigi gün yumurtlamayabilir. Her kadının hormonal düzeni yumurtlama günleri farklıdır o yüzden sadece uygulamaya bakarak yaparsanız tutmama ihtimali olur. Bende ilk zamanlar uygulama üzerinden yapıyordum uzun süre olmadı sonra ovulasyon testi denedim meğer yumurtlama gününü kaçırıyormuşum. Uygulamaya göre 10 gün sonrasında yumurtladım tabi o süre zarfında gün aşırı 2de 1 değerlendiriyorduk. Şişe tavsiyem vücudunuzu ve eşinizi strese sokmadan gün aşırı iliski ve stres yapmayacaksanız ovulasyon testi
Cok tesekkrler ederim

Denedim ovulasyon testi bu ne anlama geliyor kac gün daha yapmam gerekiyor

Eklentiler

• 677917EE-1BDE-4395-AE83-9FFCE5833770.jpeg
    677917EE-1BDE-4395-AE83-9FFCE5833770.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 14
X