1 yıl için taşınır mısınız?

D

drsiest@

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi drsiest@
eşimin tayini 180km. mesafede bi şehre çıktı, hergün gidiş geliş yapamıyo, haftada 2 yada 3 akşam yanımda..ben de doğum yaptığım için izinliyim.. eşim ücretsiz izne karşı ama 1 yıl çocuğuma kendim bakmak istiyorum.. bu dönemde taşınıp onun yanına gitmeyi düşünüyorum, sonrasında zaten benim işim değişeceğinden yerimiz belli değil.. fakat onun gözüne geliyo bu kadar eşyayı komşuları bırakmak.. bense 2,5 aylık kızımın babasını her akşam görerek büyümesini istiyorum.. sizce 1 yıl için taşınmaya değer mi sabretmeli miyim?

• Konu Sahibi drsiest@
Canım bence çocuğunla birlikte eşinden ayrı biryerde kalmak çok zor olur gibi geliyor.Göreve başlayınca şimdiki yerinizde kalamayacaksanız bu zorluğu niye yaşayacaksınız ki?

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi drsiest@
sen bence kararını vermişsin canım ve en iyisi en doğrusu senin kararın !
bence de al çocuğunu eşinin yanına yerleş o ayrı sen ayrı olmaz arada bir çocuk var babsız kalmasın tam en ihtiyacınızın olduğu zamanların başında sakın yalnız bırakmayın birbirinizi...sonra aranıza setler koymuş gibi uzak olur birşeylere geç kalmış olursunuz bence !
kadının yeri kocasının yanıdır evi eşyası nerede olursa olsun !a.s.

• Konu Sahibi drsiest@
bencede git kocanin yanina senin isinin yeini de degisecekmis madem kaybedicen bir sey yok yani. esyayi tasimaya ne var birbirinizden ayri kalsaniz dahami iyi

• Konu Sahibi drsiest@
bencede taşın canım bebişin babasız kalmasın senin içinde zor olur eşin olmadan adamcığazda yazık ailesinden evinden uzakta kalmasın yerine olsam taşınırdım hemen

• Konu Sahibi drsiest@
bizde 1 yıl sonra lojmana gideceğimizi bile bile sadece 1 yıl için başka bir eve taşındık sebep bu evde doğalgazın olmasıydı.ama sadece 15 gün sıkıntı olur ondan sonra rahatlar iyki taşınmışız dersin.

• Konu Sahibi drsiest@
bir yıl hiçde kısa bir süre değil.o yüzden düşünmeden taşının.

• Konu Sahibi drsiest@
taşın canım. ömrümüz hep bu idarelerle geçip gidicek nasıl olsa.. ama sen bu konuda boşver idareyi.eşini yalnız bırakma bebişinizle mutlu ve huzulu olursun inşallah..

saolun kızlar bu akşam konuyu açıcam artık.. bakalım cazibemi kullanmalıyım..

eğer tüm eşyayı taşımayacaksanız şimdilik bir sorun yok gibi görünüyor....eğer size yardım edecek bir komşu varsa çokta şanslı sayılırsınız...

Canim kesinlikle evini 1 seneliğine taşimayi düşünme hem bebğin daha çok ama çok küçük.eve taşinsan bile bebeğin olduğu için işlerin zorlaşacak evi tamamen düzeltemeyebilirsin.durum böle oluncada kendini rahatsiz hissedebilirsin.hem 1 seneliğine o çile çekilmez.tekrar ev bul taşin 1 sene dolsun tekrar diğer eve geç.boşver şekerim hem bebğin minik olduğu için ve sürekli ağlamalarini düşün gece nöbetlerin olacak.birakta 1 seneliğine eşinle bir kaç gece ayri kal.bebişini öp benim için allah anali babali büyütsün:)sikma canini 1 sene o kadarda çabuk geçiyor ki.

bir sene için değmez TAŞINMA
yurdışında iş için giden ne çok insan var
allah hepinize sağlık uzun ömür versin 1 sene nedir göz açıp kapayana kadar geçer
yollarda bebekle telef olursun 1 senede evi tam yerleştirdim çevre edindim dersin yine aynı zorluk taşın

ben evli degilim ama şayet böyle bir durumda kalsaydım hiç düşünmeden taşınırdım ..ev yerleştirmek 15 gün taş çatlasın 1 ay sürer ama bir sene kısa bir zaman degil..eşimle arama kesinlikle mesafeden doğan soğuklugu sokmazdım ..eşim ve çocugum daha önemli olurdu çevre falan kolay bulunur ...

bende taşınırdım kocamın yanında olurum hihoyyyt

bence sbretmelisin cnm..1 yıl çok uzun bi süre değil..bi süre bekle..hem çocuğunda henüz çok küçük taşınma telaşıyla onuda harap etme bence.

ben olsam taşınırdım... Çalışmayada 1 yıl sonra başlıyacaksan o zaman eş durumuna
göre yaşadığınız şehire tayinini talep edersin olmaz mı?

1 sene sonra tekrar aynı ewe dönülecekse we eşyanız çok fazlaysa bence gerek yok.
hem eşyalar zarar görür ,hem de ciddi bir yorgunluk olur..
ama 1 sene sonra aynı ewe dönülmeyecekse neden olmasın..

X