1.yı buyuturken 2.cocuk varmış hamıleymışım

awa

Herkez YaLan soyler
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
146
1
slm kızlar allahımmmm daha oglum 16aylık ve bı baktım yıne hamıleyım gercı daha yenı 15 gunluk sasırdım şok şok şok oldum ama allahım bunu nasıp etmıs dahada yenı evlıyım ne dogurgan mısım yaww korunurken bıle hamıle kalabılıyorum :1shok: :bbo: CADIARZU

canım tebrik ederim Allah sağlıla kucağına almayı nasip etsin.ne güzel oğluna arkadaş gelicek işte

ayyy evt ama zor olurmu benım ıcın bılmıyorum :)

gec bıle kalmıssın kuzumm.. beni örnek al..

allahım hayırlı etsin insallah.. ne güzel işte..

benımde oğlum 19 aylık su an ve ben 6 aylık hamileyım. 2,5 yıllık evliyim..

zavallı eşim beni normal haımle adam gıbı göremedı yaw.. hep koca göbeklıyım hehhe

benim baldizimda daha beter oldu...dusunun oglu 6 aylikken oburune hamile kaldi.ama aldirmadi,2ci de kizi oldu.simdi oglunun 3,kizinin da 2 yasi var.ilk basta biraz zordu bakimlari ama simdi masallah cok iyi ve rahat.2si da krese gidiyor.ben de oyle yapmayi dusunuyorum insallah :)
awa-cim seni tebrik ediyorum.bence cok guzel,sen daha sanslisin.ikinci cocugun dogana kadar oglun 24 aylik olucak,buyuyecek,merak etme,bakabilirsin ikisine de icini ferah tut....

ne ile korunuyordun ki ?
hayirlisi olsun, Allahim sag selim kucagina almayi nasip etsin insallah, darisi isteyenin basina Aminnnnnnnnnnn

bende tam kılo larımı verdım dıodum 80kıloydum dogumda 1yılda 49 kıloya dustum sımdık 50 kıloyum ama bakalım kıloyu verebılecekmıyım :KK43:

maşallah ne güzel 2. bebişte gelivermiş
Allah aratmamış
bu arada 1 senede o kadar kilo nasıl gitti ya??

valla ben dogumdan sonra depresyona gıtdım gırer gırmez ıstahsızlık basladı ve zayıfladım ısteee

canım hayırlı uğurlu olsun.ilk başlarda mutlaka zorlanırsın ama çok güzel iki tane meleğin olacak.sana şimdiden kolaylıklar diliyorum.

ayyyy çok güzel benim kızımda 22 aylık temmuz 27de 2 yaşını dolduracak bende 2. bir bebek istiyorum ama benimki tedaviyle oluyor keşke normal yolla bende kalabilsem
tebrikler arkadaşım

tşk lerr kızlarrr allah hepınızeee bol bol cocuk nasıp etsın allah sızede aratmasın :):):):) hepınızz dogurun

alkisalkisalkisne güzel valla allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

senin bebegin 16 aylik cok guzel bence daha ne olsun dogana kadar bebegin 2.5 aylik olucak neredeyse. ya ben :KK43: benim oglum daha 6 aylik ve ben yine hamileyim cok uzuluyorum nasil bakicam ya :KK43: offff

üzülmeyin arkadaşlar RABBİM öyle bir kuvvet verirki bakarsınız ikisinede hiç sıkmayın canınızı ALLAH olmayanlarada versin keşke 2. banada çabuk verse

X