1 saat sonra silik cizgi

zumra1438

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
43
4
22
Kızlar testi yaptım negatif çıktı yaklaşık 1 saat sonra test aşağıdaki şekilde oldu dün de yapmıştım aradan saatler geçmesine rağmen 2. Çizgiyi göremedim sizce gebelik varmi daha önce bu durumu yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen varmi?

Eklentiler

• 17263015661107097238932542615228.jpg
    17263015661107097238932542615228.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar testi yaptım negatif çıktı yaklaşık 1 saat sonra test aşağıdaki şekilde oldu dün de yapmıştım aradan saatler geçmesine rağmen 2. Çizgiyi göremedim sizce gebelik varmi daha önce bu durumu yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen varmi?
kuruma çizgisi bu
çok başıma geldi
maalesef negatif

Kızlar normalde bugün regl olmam gerekiyordu olmadım az önce yani akşam saatlerinde test yaptım tek çizgi sizce biraz daha beklemeli miyim ya da ne zaman sonra test yapsam çıkar

kuruma çizgisi bu
çok başıma geldi
maalesef negatif
En iyisi 5 dakika bekleyip testi çöpe atmak bende ümitlendim bo
Kızlar normalde bugün regl olmam gerekiyordu olmadım az önce yani akşam saatlerinde test yaptım tek çizgi sizce biraz daha beklemeli miyim ya da ne zaman sonra
Bende 2 3 gün bekle canım daha erken olsa bile çıkmaz hemen inşallah hamilesindir 🫠

Bende 2 3 gün bekle canım daha erken olsa bile çıkmaz hemen inşallah hamilesindir 🫠
İnşallah canım ya 3 4 aydır falan istiyorum bu sefer olsun bugün de böyle beyaz jel gibi sıvı geliyor biraz ama kasıklarıma ara ara özellikle yürürken sancı giriyor acaba regli olacağım diye mi

İnşallah canım ya 3 4 aydır falan istiyorum bu sefer olsun bugün de böyle beyaz jel gibi sıvı geliyor biraz ama kasıklarıma ara ara özellikle yürürken sancı giriyor acaba regli olacağım diye mi
Psikolojik de olabiliyor maalesef en iyisi beklemek ama oda çok zor

Bu ay herkeste bir gecikme var sanırım bende dün olmam gerekirsen olmadım

Bu teste güvenme birsürü kişide yalancı pozitif çıkarıyor aynısı bu ay başıma geldi üstelik silikc çizgiler hemen çıkıyordu ben de. O yuzden başka bir marka ile dene mesela laboquick.

İnşallah canım ya 3 4 aydır falan istiyorum bu sefer olsun bugün de böyle beyaz jel gibi sıvı geliyor biraz ama kasıklarıma ara ara özellikle yürürken sancı giriyor acaba regli olacağım
Psikolojik de olabiliyor maalesef en iyisi beklemek ama oda çok zor
Kızlar bu ne demek bilgisi olan var mı? Yorumlarda denk geldim böyle açıp bakıyorum ilk kez böyle bir şey gördüm

X