1 mayısta ardam geliyor kızlar dualarınızı istiyorum

canım dualarım seninle olacak allah bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin
zaten bu ara hep aklımasın. yarın nasıl unutabiliriz ki?

dualarımız senınle allah kurtarsın cnm..yarın yanı..offff.allah hayırlısıyla yavrunu kucagına almanı nasıp etsın

kızlarrrr canım arkadaşlarım çok sağolun
yorumlarınızı görünce çok duygulanıyorum çok sağolun canlarım
merak etmeyin dualarım siznle olacak amelayata girerken ve amaliyatta
mercancım uyanık olcam ameliyattta bölgesel yapacak dr tabi ben çok panik olmazsam
ve ameliyat boyunca burdaki tüm arkadaşalara dua edecem inş

canim benim allah kurtarsin seni bebisini saglikla kucagina almak nasip olsunnnn

cnmya bugün ayın 30 u yarın 1 i cok az kalmışş valla rabiim yardım etsinn bizler içinde dua et öpüyorumm seniiiiiiiiii allah yardımcın olsun

Allah kurtarsın cnm bebişini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

canım hayırlısı ile sağ salim inşallah bebişini kucagına alırsın ve inşallah herşey sizin için çok guzel gecer...

allah kurtarsın canım bu gece heyecandan uyuyamazsın artık bebeğiniz sağsalim kollarına alırsın inşallah... dualarımız seninle olacak..... benimde 15 günüm kaldı bende çok heyecanlıyım....
bir an önce senin doğum hikayeni bekliyoruz canım benim

aaaaaaaayyy.... şimdi yarın sen annemi olucaksın bebişini kucağına alıp emziricekmisin koklucakmısın mis kokulunu:hooray: Allah bizlerede yaşatsın o güzel anları biran önce biz beklemedeyiz dahalaelaelaelaelae canım dualarımız seninle ikinizde sağlıklı sıhatli mutlu bişekilde evinize dönersiniz inş. iyi haberlerini dört gözle beklicez canım.....a.s.

Canım yaa yarın anne oluyorsun ha çok as kalmışş Allah kolay doğumlar nasip etsin Bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin..
Bayadır görüşemedik bizimde 90 günümüz kaldı. İnş görürüz şafağımızın bittiği günleri..
Bizi habersiz bırakma.. Allah a emanet ol..

Canım tabiki dualarımız seninle minik ardamızı kollarına aldığın an geldi gözümün önüne Allah sağlık sıhhat versin ikinizede canım içini ferah tut minik kuzunu doyasıya kokla annesi bizim yerimizede mis gibide kokar şimdi oo yerim onu ben ayy ben heyecanlandım canım bizi habersiz bırakma

kıss buldum senni beni oku gitmedenn hayırlı doğumlar dileyemedim dahaa, allah sağlıcakla versin kucağınnaa sağsalim kolaycacaık olsuunnn seni seviyorum arkadasıımm...yaz dönünce...

ay canım benim yarın olmak bilmez şimdi sana :1hug: bende snei merak ediyordum hadi bakalım allahım saglıkla kavuştursun seni bebegine sonrada bizlere inşaallah darısı

Gizemcim suan burada saat 12 sizde 7...Birazdan hastanede olacaksin .Annemle tum gece senden bahsettik.O da biizm gruptaki herkesi taniyor artik ve annemde hepinizin heyecanini paylasiyor..
Simdi ikimizde senin icin dua etmeye basliyoruz.Umarim sesimiz sana kadar ulasir ve hersey cok guzel gecer.Bir an once ardayla beraber aramiza donecegin gunu bekliyoruz.Dogum hikayeni dinleyecegiz senden.....
hayirli dogumlar arkadasim....Şeniz

canım dualarımız seninle heyecanından uyuyamadım bende sanki ben doğuruyormuşum gibi. minik kuzunu alda dön aramıza biran önce... rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inş.... Allah'a emanet olun.....

günaydın herkese kızlar desene teyze olduk bile arda bey dünyaya gözlerini açmıştır şimdi acaba gizem nasıl çok merak ettim şimdi inş. sağ salim ayağa kalkıp bize doğum hikayeseni anlatırsırnaşık şey

Canım murgizimmm gözünaydınnn 9 Aylık serüvenin sonunda arda bebeğin kucağında şuanda :teytey::teytey::teytey:

canım buğün ve şu saat itibariyle bebişini kucağına almışsındır inşallah.allahım analı babalı büyütsün.......olmayan herkezede bu duyguyu nasip etsin.

Dilerim Yeni Yaşaminizda Mutluluklarin En Güzelini Yaşar,başari Merdivenlerini Rahatlikla Tirmanirsiniz Ve Dilerim Yüzünüz Hep Güler,neşenizi Hiç Yitirmezsiniz.sevgi Dolu Kalmaniz Ve Mutlu Olmaniz Dileğiyle.. Hoşgeldin Aramiza Arda Bebek..

X